اپل می گوید 81 درصد از اپل در حال اجرا در iOS 13

چون اپل است که مسئول برای هر دو سخت افزار و نرم افزار از آی فون و آی پد آن را اجرا نمی کند و به نوعی تکه تکه شدن است که اثرات دستگاه های آندروید است. آخرین شماره های منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که تنها 8.2 درصد از گوشی های آندروید در حال اجرا آخرین مکان ساخت سیستم عامل آندروید 10. و نسخه نهایی اندروید 11 است که احتمالا کمتر از سه ماه به دور از بودن کاهش یافته است.

اپل می تواند اعلام جدید “پیر” نام برای iOS

امروز اپل نوشته شده برخی از اطلاعات بر روی وب سایت خود را نشان می دهد که تضاد بزرگ بین iOS و Android تصویب. 92 درصد از تمام دستگاه های آیفون معرفی بیش از چهار سال گذشته در حال اجرا در iOS 13. 7 درصد در حال اجرا در iOS 12 و 2% در حال استفاده از سیستم عامل iOS 11 و یا قبل از آن. در همان زمان 81 درصد از همه فعال اپل باید iOS 13 نصب شده در حالی که 13 درصد در حال اجرا در iOS 12 و 6 درصد با استفاده از سیستم عامل iOS 11 و یا قبل از آن.

سال گذشته اپل با معرفی اختصاصی اپل سیستم عامل به نام iPadOS (چه چیز دیگری؟). 93 ٪ از تمام اپل تبلت های معرفی شده در طول چهار سال گذشته را iPadOS نصب شده است. 5% از آنها به 12 iOS در حال اجرا را نشان می دهد و فقط 1% با استفاده از iOS 11 و یا قبل از آن. در میان همه فعال iPad واحد 73% اجرا در iPadOS 16 درصد بستگی iOS 12 و 11 درصد دارای iOS 11 و یا قبل از آن نصب شده است.

این داده های جمع آوری شده در ژوئن 17 توسط اپل است و بر اساس آی فون و آی پد مدل هایی که وارد فروشگاه App در آن تاریخ است. که شبیه به گوگل چگونه محاسبه آندروید خود را توزیع اعداد. شرکت آهنگ های Android می سازد استفاده توسط گوشی های که بازدید از فروشگاه Google Play در یک روز خاص.

این آینده دوشنبه, اپل زندگی می کنند جریان WWDC سالانه توسعه دهندگان کنفرانس حرکت های آنلاین با تشکر از coronavirus. کلیدی و عامل خارجه اتحادیه خواهد بود جریان در 10 am PDT و 2 pm PDT بود. شما می توانید هر دو به صورت رایگان از اپل توسعه دهنده نرم افزار و وب سایت, یوتیوب و اپل سایت.

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser روز پنج شنبه با ارسال یک صدای جیر جیر اشاره به عمده تغییر نام برای iOS. اپل انتظار می رود که به رها کردن iOS نام و تماس با سیستم عامل با iphoneos یک بار دیگر. از 2007-2009 اپل خود را با نام گوشی سیستم عامل با iphoneos و تغییر آن برای سیستم عامل iOS در سال 2010. اگر تغییر نام می گیرد, آی پاد لمسی خواهد بود که تنها دستگاه های در حال اجرا با iphoneos است که به خوبی یک گوشی.

وجود خواهد داشت برخی از طولانی سر رسیده تغییرات آمدن به آیفون با با iphoneos 14 با توجه به آخرین شایعات. تغییرات ممکن است شامل برخی از سفارشی سازی به صفحه اصلی و علاوه بر این از آندروید-styled widgets. این به روز رسانی همچنین قرار است برای اضافه کردن آفلاین قابلیت های سیری includeAR نقشه و بومی نرم افزار مترجم. ما می توانیم یک تصویر در تصویر حالت برای فیلم قابلیت جمع شدن iMessage بود که در حال حاضر فرستاده و جدید برنامه تناسب اندام.

ما همچنین می توانید پیدا کردن در مورد تغییرات آینده به watchOS 7 با کلید علاوه بر اینکه بومی خواب ردیابی نرم افزار برای سازمان دیده بان اپل. چهره های از ویژگی های اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد خود را سازمان دیده بان و به اشتراک گذاری آن با دیگر اپل دیده بان ، با بچه ها حالت یک پدر و مادر می تواند جفت دوم دیده بان اپل به آی فون خود را به آنها کنترل والدین بر بچه های خود را’ گاه شمار. علاوه بر این اپل نیز بحث در مورد به روز رسانی برای iPadOS macOS و tvOS.
و از آنجایی که ما در حال بحث در مورد WWDC, اجازه دهید به ذکر است برخی از سخت افزار است که ممکن است اعلام کرد در روز دوشنبه. AirTags با استفاده از Wi-Fi و بلوتوث و سیب خود U1 ultra-wideband تراشه به پیدا کردن برچسب اقلام مانند یک دوچرخه یک کیف و یک سگ و یا هر چیزی که روی برچسب متصل است. و اپل AirPods استودیو بیش از-گوش هدست بلوتوث بی سیم است که می تواند شامل فعال لغو سر و صدا.

چک در با PhoneArena در طول روز در روز دوشنبه برای پیدا کردن دقیقا آنچه که اپل اعلام کرد در WWDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de