اپل و سامسونگ صورت دوران سخت به عنوان جهانی محموله های گوشی های هوشمند مجموعه به افت 15%

بازار گوشی های هوشمند شده است مبارزه برای چند ماه گذشته با توجه به COVID-19 همه گیر و اگر چه وضعیت است که انتظ

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 اردیبهشت 1399
بازار گوشی های هوشمند شده است مبارزه برای چند ماه گذشته با توجه به COVID-19 همه گیر و اگر چه وضعیت است که انتظار می رود به منظور بهبود در نیمه دوم سال افت بزرگی است که هنوز هم پیش بینی کرد.

برندهای گوشی های هوشمند در حال نیروبخش برای تاثیر

آخرین گزارش DigiTimes Research ادعا محموله های گوشی های هوشمند در حال حاضر انتظار می رود به کاهش عظیم 15 درصد در این سال به 1.15 میلیارد واحد است. که کمی بدبین تر از قبل پیش بینی است و می تواند نسبت به وخیم تر شدن وضعیت.


برندهای گوشی های هوشمند با حضور در ایالات متحده و اروپا که در اجرا سخت مستند اقدامات و به احتمال زیاد به تجربه رکود اقتصادی انتظار می رود به احساس بزرگترین تاثیر این سال است.


کسانی که رقابت در بخش حق بیمه را فشار اضافی بیش از حد. پس از همه مشتریان شروع به زندگی در سخت تر بودجه و گوشی های هوشمند نیست به طور معمول بالا در فهرست اولویت های, به خصوص بالا پایان ،

اپل در حال حاضر کاهش آن اهداف داخلی


DigiTimes معتقد است که اپل در حال حاضر کاهش سفارشات برای آی فون 11 است که بهترین فروش دستگاه آیفون در سراسر جهان برای دوم و سوم و چهارم. به تازگی منتشر شده آیفون SE باید کمک به نرم کردن کوتاه مدت تاثیر اما خود اپل است که هنوز هم در انتظار کاهش قابل توجه.


به طوری که این بار نیز تصمیم به قطع آن داخلی آیفون حمل و نقل هدف برای کل سال است. وجود دارد هنوز به طور رسمی در این باره اظهار نظر اما اولین نشانه از این باید در اواخر این هفته.


اپل برنامه ریزی شده است برای اعلام نتایج جستجو برای ژانویه-مارس چهارم در روز پنج شنبه, آوریل 30. این باید با همراه رسمی, درآمد, راهنمایی برای سه ماهه جاری که ارائه خواهد شد واضح تر نشانه ای از چگونه اپل در حال مبارزه با کاهش تقاضای جهانی است.


سه ماهه آخر سال باید بیشتر مثبت برای تیم کوک-led شرکت, اما از آن خواهد شد به دور از قایقرانی ساده. اپل گزارش شده است که مواجه شدید, آیفون, 12 تاخیر و گزارش های اخیر نشان می دهد این شرکت با کاهش سفارشات خود را برای نیمه دوم سال 2020 به 20 درصد.

سامسونگ می توانست واقعا بد سال بیش از حد


سامسونگ یکی دیگر از شرکت است که گزارش کاهش آن داخلی گوشی های هوشمند حمل و نقل پیش بینی برای سال. فقیر پذیرش از کهکشان S20 سری یکی از دلایل اصلی برای این نتیجه.


این COVID-19 همه گیر همراه با قیمت قابل توجهی بالاتر منجر شده است به طور قابل توجهی کاهش تقاضا نسبت به پیش بینی. کهکشان S20 فوق العاده قابل درک است به انجام کمی بهتر از حد انتظار است اما کوچکتر و ارزان تر Galaxy S20 & S20+ از دست رفته اهداف فروش.


اگر وضعیت نتواند به بهبود کهکشان S20 سری می تواند تبدیل به بدترین فروش Galaxy S صف در سال یا شاید تا کنون. که انبوه تاثیر درآمد سود و ارزش سهم بازار در مقیاس جهانی است.


به مسائل بدتر از نسل بعدی Galaxy Note 20 سری ظاهرا شبیه کهکشان S20 صف بسیار نزدیک است. اگر درست سامسونگ ممکن است در تلاش برای فروش آن flagships بیش از حد.

نگران کننده تر برای سامسونگ است این واقعیت است که آن را نیز از دست دادن سهم بازار در مهم بازار هند. شرکت شماره یک تنها چند سال پیش کاهش یافته است اما به مقام سوم در طول سه ماهه اول.


بود که قبل از COVID-19 تا به حال به شدت تحت تاثیر بازار است که به معنی سه ماهه دوم می تواند به خصوص برای این شرکت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن