اپل نشان می دهد جدید 13 اینچی MacBook Pro با سحر و جادو صفحه کلید

  • اپل اعلام کرد 13-inch MacBook Pro روز دوشنبه با یک طراحی دوباره سحر و جادو صفحه کلید دو فضای ذخیره سازی و عملکرد بهتر با 10 نسل پردازنده.
  • 2020 13-inch MacBook Pro شروع می شود در $1,299 برای مصرف کنندگان و $1,199 برای آموزش و پرورش است.
  • Preorders امروز آغاز خواهد شد و محموله آغاز خواهد شد رفتن اواخر این هفته.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آهسته قطره ای از سخت افزار منتشر شده همچنان به عنوان اپل پرده برداری از یک به روز رسانی 13-inch MacBook Pro مدل در صبح روز دوشنبه. شایعات از یک مک بوک جدید بوده و چرخش در سراسر اینترنت برای هفته و روز دوشنبه اپل به اشتراک گذاشته شده در یک مصاحبه مطبوعاتی جزئیات لپ تاپ. قابل توجه ترین تغییر این است که علاوه بر این از سحر و جادو جدید صفحه کلید است که قبلا به نظر می رسد در 16 اینچ مک بوک پرو و مک بوک ایر مدل. با یک طراحی دوباره قیچی ساز و فیزیکی فرار کلید اپل خطاب بسیاری از صفحه کلید بزرگترین مسائل.

اپل همچنین دو برابر فضای ذخیره سازی از درایو حالت جامد از نسل قبلی با مدل پایه در حال حاضر شروع به در 256GB و تنظیمات استاندارد برای رفتن به 1TB. در صورتی که هنوز هم به اندازه کافی شما می توانید ارتقاء خود را ذخیره سازی SSD تا 4TB, هر چند آن را به شما هزینه اضافی $1,000 در بالای قیمت پایه.

عملکرد گرفته است یک جهش به عنوان به خوبی به عنوان 2020 13-inch MacBook Pro با ترکیب ویژگی های 10-نسل quad-core Intel Core پردازنده های با قابلیت Turbo Boost تا 4.1 GHz. اگر شما در حال ارتقا از 13-inch MacBook Pro با پردازنده دو هسته ای را ببینید تا 2.8 برابر سریعتر عملکرد. مدل جدید همچنین دارای یکپارچه Intel Iris به همراه گرافیکی که ارائه خواهد شد تا به 80% سریعتر عملکرد گرافیکی بیش از نسل قبلی برای انجام وظایف مانند ویرایش فیلم و بازی. مدل جدید همچنین می توانید با اتصال به نرم افزار نمایش XDR در 6K قطعنامه.

منبع تصویر: سیب

در نهایت 16GB 3733MHz حافظه در حال حاضر برجسته به عنوان بخشی از تنظیمات استاندارد برای مدل را انتخاب کنید. 2020 صف نیز برای اولین بار به مصرف کنندگان گزینه ای را برای ارتقاء به 32 گیگابایت از رم. مصرف کنندگان را انتخاب کنید که این ارتقا را ببینید عملکرد بهتر در هنگام ویرایش تصاویر و در حال اجرا در ماشین های مجازی.

دیگر از بازنگری شده, صفحه کلید, بقیه, طراحی, آشنا, با 3 پوند آلومینیوم بدن در هر دو فضای خاکستری یا نقره ای یک صفحه نمایش شبکیه چشم ارائه بیش از 4 میلیون پیکسل و 500 nits روشنایی لمسی ID برای ورود و خرید ایمن و لمس نوار برای کنترل پویا. دوم-gen اپل T2 امنیت تراشه چک برای دیدن اگر شما نرم افزار شده است با دستکاری بر بوت کردن و رمز گذاری داده های خود را در پرواز. آن را نیز محافظت می کند خود را Touch ID اطلاعات زمانی که شما باز کردن کامپیوتر خود را وارد کنید و یک رمز عبور و یا خرید.

جدید 13-inch MacBook Pro در دسترس است به منظور در Apple.com و در فروشگاه اپل برنامه شروع در $1,299. لپ تاپ آغاز خواهد شد و پس از رسیدن به مشتریان و در انتخاب فروشگاه اپل مکان اواخر این هفته.

منبع تصویر: سیب

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>