اپل گزارش مالی خود را در سه ماهه دوم درآمد این بعد از ظهر و تعداد در ذهن همه آی فون درآمد به مبلغ $28.96 میلیارد دلار است. که در زیر دیوار خیابان انتظارات $30.89 میلیارد دلار است. آن را نیز یک 6.7 درصد کاهش از $31.05 میلیارد دلار در فروش گوشی که اپل تولید شده در طول سه ماهه مشابه سال گذشته است. برای اولین بار نیمی از آن در سال مالی آیفون فروش شد $84.92 میلیارد 2.3% افزایش از $83.03 میلیارد آن گزارش شده برای نیمه اول سال گذشته است.

Wearables همچنان اپل سریعترین بخش در حال رشد

اپل سریعترین رشد واحد Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی در آورده $6.28 میلیارد ناخالص. در مقایسه با سال گذشته مبلغ 5.13 میلیارد, این بخش شاهد رشد درآمد 22.4% در سه ماه. دستگاه های در این رده عبارتند از محبوب ترین گاه شمار در جهان, دیده بان اپل و بیشتر محبوب در گوش لوازم جانبی این AirPods. Wearables درآمد برای نیمه اول به مبلغ $16.3 میلیارد و 31 درصد بیشتر از نیمه اول در مجموع برای سال مالی 2019. فروش قرص شروع به انتخاب کنید تا در طول مالی سه ماهه چهارم سال 2019. برای آخرین سه ماهه, اپل, درآمد تضعیف 10.3% از $4.87 میلیارد دلار 4.37 میلیارد سال بیش از سال. برای 6 ماه اول سال مالی 2020, فروش اپل کاهش یافته است 10.8 درصد به $10.35 میلیارد دلار است.

خدمات درآمد که اپل امیدوار است به شما در رسیدن به 50 میلیارد دلار در این سال مالی ضربه $13.35 میلیارد; این دومین سه ماهه متوالی است که اپل با واحد خدمات در حال اجرا در یک رای بیشتر از 50 میلیارد دلار. خدمات درآمد افزایش 16.6 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس. به استفاده از تعداد زیادی از فعال آی فون واحد (بیش از 900 میلیون) اپل تصمیم به تمرکز بر روی این خط از کسب و کار پس از فروش گوشی به اوج خود رسید و در سال 2015. این گروه شامل برنامه های با تکرار اشتراک قصد دارد مانند اپل موسیقی, اخبار اپل+ Apple TV+ اپل بازی های آنلاین و خرید در برنامه از فروشگاه App. این واحد همچنین شامل اپل پرداخت AppleCare+ و بیشتر. برای نیمه اول سال مالی اپل بیش از $26 میلیارد در خدمات ناخالص.

بازار اروپا نشان داد که بیشترین رشد (9.5%) برای اپل در حالی که فروش در چین کاهش یافته است 7.5% در سه ماه. درآمد خالص $11.25 میلیارد دلار برای سه ماهه 2.7% کاهش از خالص گزارش شده در طول سال گذشته مالی سه ماهه دوم. به طور کلی اپل تا به حال $58.31 میلیارد دلار درآمد برای یک افزایش کوچک در مقایسه با سال گذشته $58.02 میلیارد دلار است. در یک رقیق اساس (همه تبدیل اسناد رد و بدل شده به سهام) درآمد اپل به ازای هر سهم شد $2.55 برای 3.7 درصد افزایش یافته است. نیمه اول ناخالص در آمد در $150.13 میلیارد دلار و در نیمه اول خالص $بود 33.49. سال بیش از سال این سود از 5.5 درصد و 6.2 درصد
در حالی که فروشگاه های اپل در سراسر جهان بسته شدند برای بیشتر از سه ماهه (چین بازگشایی آن 42 واحد در اواسط ماه مارس) آن را متوقف نمی Apple از رونمایی آیپد جدید نرم افزار مدل 11 اینچ و 12.9 اینچی صفحه نمایش در طول ماه. این قرص جدید معرفی LiDar زمان پرواز سنسور که اضافه شد به ماژول دوربین در پشت و ارائه بهبود علیرضا قابلیت های. جدید سحر و جادو صفحه کلید نیز اعلام کرد; اتصال به تبلت از طریق آهن ربا صفحه کلید شامل یک نور پس زمینه و صفحه لمسی.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک اظهار نظر در این گزارش گفت: “در میان چالش برانگیز ترین محیط جهانی است که در آن ما تا کنون عمل ما کسب و کار ما مفتخریم به می گویند که اپل رشد در طول سه ماهه.” اجرایی CNBC گفت که “معناداری وجود دارد بسیار تند سقوط در فوریه. که شروع به بهبود می یابند در مارس و ما شاهد بهبود بیشتر در ماه آوریل است. پس آن را به ما برگ های اتاق را برای خوش بینی. ما اعتماد به نفس زیادی را در دراز مدت کسب و کار ما. در کوتاه مدت آن را سخت برای دیدن از شیشه جلو به دانستن آنچه که بعد از 60 روز مانند نگاه و بنابراین ما در حال دادن ارشاد به دلیل که عدم دید و عدم قطعیت است. آن را بسیار منحصر به فرد سه ماهه. من تا به حال هرگز هر چیزی کاملا شبیه به این. من امیدوارم که هرگز آن را دوباره اما من فوق العاده افتخار شرکت و چه زمانی که در طول دوره از زمان است.” کوک همچنین نشان داد که اپل اخبار تا به حال 125 میلیون ماهانه کاربران در طول سه ماهه به لطف COVID-19 شیوع. اپل COVID-19 غربالگری برنامه دیده شده است 2 میلیون بار در حالی که 3 میلیون نفر بازدید نسخه وب.

اپل سهام که تا به حال افزایش یافت $6.07 به $293.80 در تجارت به طور منظم کاهش یافته است $4.05 پس از این گزارش منتشر شد و به $289.75.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im