41 درصد از coronavirus مرگ و میر در کل ما رخ داده است در نیویورک و نیوجرسی

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به تازگی با پیشی گرفتن از 100,000. حدود 41 درصد از این مرگ و میر ر

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 خرداد 1399
  • تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده به تازگی با پیشی گرفتن از 100,000.
  • حدود 41 درصد از این مرگ و میر رخ داده است تنها در دو ایالت نیویورک و نیوجرسی.

در اوایل این هفته تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده رسیده 100,000. و اگر coronavirus است در نهایت شروع به فروکش در تعدادی از شهرهای ایالات متحده تعداد موارد متحده از آرکانزاس و غرب ویرجینیا شروع به سنبله. همراه با این واقعیت است که بسیاری از کشورهای در حال برنامه ریزی برای بازگشایی بیش از چند روز آینده و هفته باعث شده است که برخی بر این باورند که موج دوم coronavirus ممکن است در راه خود را.

چه جالب هر چند شاید تعجب آور نیست که حدود 41 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده رخ داده در نیویورک و یا نیوجرسی. اطلاعات است که می آید از دانشگاه جانز هاپکینز اشاره می کند که دو کشور را گزارش کرده اند 29,350 و 11,339 مرگ و میر بود.

این واقعیت است که شیوع نامتناسب نهفته نیویورک و نیوجرسی می تواند در درجه اول نسبت داده شود به اندازه جمعیت و تراکم منطقه متروپولیتن نیویورک. گذشته از این واقعیت است که شهر نیویورک است که به راحتی در بزرگترین شهرستان در کشور مردم در شهر نیویورک تمایل به زندگی در بالای یکدیگر است. بیشتر تلویزیون و اجاره بالا در منطقه در نتیجه در یک درصد بالاتر از بزرگسالان است که زندگی با هم اتاقی.

که گویا نقطه تراکم جمعیت در شهر نیویورک بیش از دو برابر آنچه شما در دیگر شهرهای بزرگ مانند شیکاگو است.

فردا می افزاید:

کانون کشور شیوع شهر نیویورک پرجمعیت ترین شهر در ایالات متحده آمریکا با 8 میلیون نفر. همچنین این کشور بالاترین تراکم جمعیت با 27000 نفر در هر مایل مربع است. که همراه با یک سیستم مترو است که می بیند 5.5 میلیون مسافران روزانه آن را نخست پرورش زمینه را برای عفونت است.

نیوجرسی در سراسر رودخانه هادسون از منهتن است خانه را به صدها نفر از هزاران نفر از مسافران که مشغول به کار در این شهرستان قبل از همه گیر رسید. علاوه بر آن دارای بالاترین تراکم جمعیت در هر دولت است.

خبر خوب این است که همه چیز در شهر نیویورک در شکوفایی. در حالی که شهر نیویورک به حساب برای تقریبا 50 ٪ از تمام ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در مارس و آوریل این رقم کاهش یافته و به 25 درصد بیش از چهار هفته است.

خبر بد است که ایالات متحده نیست از جنگل فقط رتبهدهی نشده است. به دنبال پیش رو برخی از کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که بازگشت به یک راه طبیعی از زندگی بیش از حد به زودی می تواند طلیعه چیزی بودن در یک ثانیه و به احتمال زیاد خطرناک تر, موج دوم ویروس.

به این نکته دکتر مایک رایان جهان هیت سازمان به تازگی گفت:

هنگامی که ما صحبت در مورد موج دوم کلاسیک چه ما اغلب به این معنی است که وجود خواهد داشت یک موج اول این بیماری خود به خود و پس از آن عود ماه بعد. و که ممکن است به یک واقعیت برای بسیاری از کشورها در چند ماه زمان است. اما ما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان. ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما در حال گرفتن یک شماره از ماه به آماده شدن برای موج دوم. ما ممکن است یک دوم اوج این موج.

به عنوان یک نقطه نهایی تخمین زده می شود که coronavirus هنوز به اوج خود رسید و در عنوان بسیاری از 24 متحده است.

RN می ایستد با یک ماسک محافظ صورت و سپر. منبع تصویر: Elaine تامپسون/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب