اپل به طور گسترده ای انتظار می رود به موضوع کمتر از پنج جدید اپل در این سال با شروع هنوز تازه آیفون SE انتشار. تحلیلگران بی درنگ که از آن خواهد شد به دنبال یک نام تجاری جدید 5.4″ آیفون 12 اندازه صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان دو تا از بیشتر دنیوی 6.1″ اپل یک high-end و یک بودجه صدر سپس توسط 6.7″ آیفون 12 Pro Max و یا هر چه آن را می شود نام برد.اگر یکسان اندازه صفحه نمایش شما اشتباه تعداد دوربین در پشت بلافاصله به شما بگویم که یکی از آن به عنوان 12 Pro مدل انتظار می رود به ورزش سه سنسور در پشت درست مانند آی فون 11 Pro و 11 Pro Max. تنها حداکثر ممکن است گرفتن جدید اپل LiDAR دوربین بر روی iPad جدید مدل نرم افزار. که نه تنها استفاده از non-مدل نرم افزار می تواند آنها را هر چند.

آی فون اپل 12 Pro Max دوربین ضبط مشخصات

با توجه به scoopsters از EverythingApplePro در ویدیو بالا یک کمی از آیفون 12 مدل ممکن است کشتی با بالاتر از نرخ فریم ضبط مشخصات شکوه در عظیم 4K در 240fps البته در یک ظاهرا درون یابی مد.
خواهد بود که یک ارتقا در حرکت صافی بیش از آی فون 11 Pro مدل های که در پوش ویدیوی 4K ضبط شده با 60fps و که در آن 240fps محدود است به مسلما بیشتر مورد استفاده 1080p تعریف در حرکت آهسته حالت.

IOS 14 بتا کد و همچنین حداکثر Weinbach این منابع همچنین اشاره شده است که اپل حداقل تلاش کردن 240fps در 4K slow-mo گزینه نشان می دهد که یک بار دیگر آینده اپل A14 چیپست در واقع ممکن است اولین 5nm نیروگاه است که شایعه شده این است که برای رسیدن به.

با توجه به این که A14 استفاده خواهد شد در تمام آی فون اپل 12 مدل از سقوط محصول آن را تعجب آور است که غیر حرفه ای مدل ممکن است این گزینه, اما آن را تنها یک ماده از پردازنده اصلی بلکه از تصویربرداری co-processor دوربین سنسور رابط و بسیاری از قطعات.

با توجه به این که گوشی های اندروید’ بهترین Snapdragon 865 چیپ در حال حاضر پشتیبانی از 4K, HDR, ضبط ویدئو در 120fps فقط به عنوان A13 در $399 آیفون SE آیا آن را نمی بزرگ کشش است تصور کنید که اپل را به استفاده کامل از مزایای آن در نسل بعدی قدرت پردازش به ارمغان می آورد به جدول.

 

اپل A13 در مقابل Snapdragon 865, 855+ و Exynos 990 مشخصات مقایسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de