اپل به دنبال به حرکت به یک پنجم آیفون تولید از چین به هند

ادامه coronavirus وضعیت و متعاقب تاخیر در تولید به ارمغان آورد تا بحث در مورد برخی از شرکت های جابجایی خطوط ت

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 اردیبهشت 1399
ادامه coronavirus وضعیت و متعاقب تاخیر در تولید به ارمغان آورد تا بحث در مورد برخی از شرکت های جابجایی خطوط تولید خود را در خارج از چین است. در حال حاضر MacRumors گزارش می دهد که اپل به نظر می رسد برنامه ریزی برای انجام درست آن و تمرکز بیشتر بر روی آی فون تولید در هند. با توجه به اقتصادی هند بار کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر در میان کار با دولت هند به منظور تغییر بنا به گزارش یک پنجم از تولید خود را از چین به هند است. علاوه بر این اپل گزارش شده است که قصد تولید تا 40 میلیارد دلار ارزش از گوشی های هوشمند در هند.

این انتظار می رود که اپل تولید خواهد شد کسانی که اپل از طریق اپل کنندگان Wistron و Foxconn بیشتر برای صادرات آنها. بنا به گزارش این تصمیم است که متصل به یک انگیزه طرح معرفی شده توسط دولت هند برای کمک به افزایش تولید محلی از تکنولوژی های مربوط به محصولات در هند به ویژه گوشی های هوشمند است.

به منظور بهره مندی از فوق تشویقی طرح یک شرکت باید تولید حداقل 10 میلیارد دلار ارزش از گوشی های هوشمند بین 2020 و 2025 و علاوه بر این برای دیدار با اهداف در هر سال است. اما آن گزارش شده است که اپل هنوز هم در برخی از نگرانی های آن را با این طرح است و در حال حاضر در حال مذاکره با دولت هند در مورد موضوع.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن