اپل در حال کار بر روی یک foldable آی فون – در اینجا اثبات

  • اختراع جدید برای foldable آیفون برجسته طراحی منحصر به فرد است که اجازه می دهد تا کاربران را به نگاه در اطلاعیه ها بدون نیاز به آشکار شدن دستگاه.
  • معلوم نیست اگر اپل تا کنون انتشار تاشو, آی فون, اما سامسونگ تاشو گوشی های هوشمند ترکیب ثابت می کند که وجود یک بازار برای آن است.

یک درخواست حق ثبت اختراع جدید از اپل جزئیات چگونه تاشو, آی فون ممکن است اجازه می دهد تا کاربران را به بررسی مهم اطلاعیه ها بدون نیاز به باز کردن دستگاه خود را. در حالی که یک foldable دستگاه قطعا فراهم می کند کاربران با بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات حرکت نزولی این است که اطلاعات تنها می توان هنگامی که آن را خورده باز است. اپل طراحی راه حل, بنابراین, یک foldable دستگاه با برابر قرار اندکی خارج از مرکز.

نتیجه نهایی به عنوان زیر که بخشی از صفحه نمایش خود را خواهد همیشه قابل مشاهده باقی می ماند, در نتیجه اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت نگاه در اطلاعیه خود را.

اپل حق ثبت اختراع برای یک foldable آیفون طراحی منبع تصویر: سیب

اپل حق ثبت اختراع به طور خاص اشاره می کند که صفحه نمایش منطقه — که به عنوان برچسب 14P در تصویر — می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن ایمیل, پیام های متنی, جلسه یادآوری و آلارم بر اساس محل سکونت هشدار وضعیت باتری و انواع دیگر از اطلاعات است.

البته این می رود بدون گفت که اپل ثبت اختراع در اینجا به هیچ وجه نشانه ای که تاشو, آی فون را وارد بازار در هر زمان به زودی ، اپل سابقه طولانی در ثبت هر نوع ایده مهندسین خود آمد تا با تقویت این شرکت در زمینه مالکیت معنوی. همه ما باید شاهد افزایش تاشو, آی فون, اختراعات ثبت شده در طول سال گذشته یا بیشتر. آن می ایستد به همین دلیل است که اپل حداقل, کاوش ایده از آنچه تاشو, آی فون ممکن است مانند نگاه کنید و آن را به بازار است.

در پیوند با یک صدای جیر جیر اخیر از اشاره leaker جان Prosser ادعا می کند که اپل به طور فعال در کار تاشو, آی فون, نمونه اولیه با “دو جداگانه پانل های صفحه نمایش بر روی یک لولا.” اگر درست است اپل رویکرد خواهد بود به طور قابل توجهی متفاوت از موجود تاشو دستگاه است که تکیه بر یک foldable display. هنوز Prosser ادعا می کند که نتیجه نهایی به نظر می رسد “نسبتا مداوم و بدون درز.” Prosser اضافه می کند که اپل نمونه اولیه فاقد شکاف و دارای آی فون 11-سبک “گرد استیل لبه.”

با توجه به سختی آن را برای اپل به نگه داشتن هر یک از محصولات آتی تحت کاری ادامه داده اند, آن می ایستد به همین دلیل است که اگر یک foldable آیفون در خط لوله آن را نمی خواهید به آمار بازار در هر زمان به زودی.

همه که گفت: از آن هنوز باقی مانده است دیده می شود اگر foldable گوشی های هوشمند نشان دهنده آینده از محاسبات تلفن همراه. سامسونگ در تلاش های اولیه با کهکشان برابر کمتر از, الهام بخش, اما این شرکت Galaxy Z تلنگر بود در واقع قابل توجه است. هر چند من تا به مدت طولانی است که شک و تردید تاشو گوشی من صرف مقدار زیادی از زمان با Galaxy Z تلنگر و آن را به صورت هوشمندانه طراحی شده و دستگاه سرگرم کننده برای استفاده است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>