اپل ارائه شده است رایگان AirPods به دانش آموزانی که خرید یک واجد شرایط مک یا آی پد

به عنوان بخشی از اپل 'بازگشت به مدرسه ارتقاء این شرکت ارائه شده است دانش آموزان رایگان جفت AirPods اگر آنها خر

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
 • به عنوان بخشی از اپل 'بازگشت به مدرسه ارتقاء این شرکت ارائه شده است دانش آموزان رایگان جفت AirPods اگر آنها خرید جدید مک یا آی پد.
 • دانش آموزان همچنین می توانید ارتقاء به AirPods Pro یا AirPods با شارژ بی سیم مورد.
 • دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان AirPods را نیز دریافت کامل و رایگان سال از تلویزیون اپل+ سه ماه آزمایشی از موسیقی اپل به دنبال ماهانه دانش آموز اشتراک نرخ از $4.99.

در حالی که آن باقی مانده است دیده می شود چگونه coronavirus اثرات سال تحصیلی آینده — برخی از کالج ها فکر شده است فقط آنلاین کلاس برای ترم پاییز — یکی از چیزهایی است که نمی خواهد تغییر زیادی است که اپل همیشه-کشنده بازگشت به مدرسه ارتقاء. اپل به طور معمول اجرا می شود بزرگ آن بازگشت به مدرسه ارتقاء در ژوئیه اما با تمام جهان شده وارونه در ماه های اخیر شاید تعجب آور نیست به اپل راه اندازی آن چند هفته زود است.

به آنچه به عنوان اپل, ارائه, شرکت ارائه شده است رایگان AirPods به دانش آموزانی که خرید یک مک یا آی پد با آموزش و پرورش قیمت گذاری شده است. که یک جامد معامله داده می شود که AirPods هزینه $159 و گاهی اوقات می تواند سخت برای پیدا کردن. اپل همچنین اشاره می کند که دانش آموزان واجد شرایط قادر خواهد بود به ارتقاء به AirPods Pro اگر آنها را انتخاب کنید. دانش آموزان از دوره را به تقسیم این تفاوت که دیدن آنها پرداخت 90 دلار برای اپل بالای خط AirPods.

دستگاه هایی که پشتیبانی از ارتقاء عبارتند از iPad Pro اپل, هوایی, مختلف, مدل های مک بوک و مک. توجه داشته باشید که این معامله را شامل نمی شود و به تازگی منتشر شده نرم افزار مک است که کمی کنجکاو با توجه به گران دستگاه است.

فراتر از رایگان AirPods خرید مقدماتی مک یا آی پد را نیز به شما 20 درصد از AppleCare+ یک سال کامل از اصل در تلویزیون اپل+ و رایگان سه ماه آزمایشی از موسیقی اپل به دنبال یک 4.99 $در نرخ ماهانه پس از دوره آزمایشی اجرا می شود.

لیست کامل از سخت افزار واجد شرایط برای رایگان AirPods و دیگر مباحث در زیر ذکر شده است:

 • iPad Pro از $749
 • iPad Air از $479
 • مک بوک ایر از $899
 • MacBook Pro 13-inch از $1199
 • MacBook Pro 16 اینچ از $2199
 • iMac از $1049
 • iMac Pro از $4599

اپل نیز با ارائه رایگان حکاکی اپل برای خریداران.

این معامله این است که تنها برای دانش آموزان در ایالات متحده و برخی از چاپ خوب می خواند به شرح زیر است:

 • واجد شرایط خریداران می توانند ارتقاء صرفه جویی زمانی که خرید آنها واجد شرایط برای مک و یا واجد شرایط اپل با AirPods در مقدماتی محل. تنها یک ارتقاء محصول واجد شرایط در هر مک و یا واجد شرایط iPad در هر واجد شرایط خریدار است. پیشنهاد موضوع را به در دسترس بودن. در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. موضوع به شرایط و ضوابط اینجا.
 • اپل آموزش و پرورش قیمت گذاری شده است. در دسترس در حال حاضر و به تازگی پذیرفته شده دانشجویان و پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی به عنوان هیات علمی و کارکنان و homeschool معلمان کلاس تمام سطوح. مقدار محدودیت اعمال می شود. بازدید فروش و خط مشی بازپرداخت برای تمام شرایط و ضوابط.

تمام گفته ها این است که مسلما بهترین بازگشت به مدرسه ارتقاء دیده ایم از اپل در مدتی. وجود دارد هیچ گفتن زمانی که ارتقاء به پایان خواهد رسید اما قبلی تبلیغات به پایان رسید در اطراف اواسط سپتامبر. هنوز هم با AirPods گاهی اوقات در تامین کوتاه مدت دانش آموزان علاقه مند می خواهید به پرش بر روی این معامله به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن