آی فون اپل 12 قیمت کلیدی خواهد بود به رشد فروش H2 2020: گزارش

اپل آیفون 12 است و نه حتی در اینجا در عین حال اما چشم انداز در حال حاضر مثبت بیشتر. سامسونگ که در حال حاضر من

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
اپل آیفون 12 است و نه حتی در اینجا در عین حال اما چشم انداز در حال حاضر مثبت بیشتر. سامسونگ که در حال حاضر منجر به 5G گوشی های هوشمند رده با توجه به مهم می رود اسلاید به مقام سوم H2 2020 پس از انتشار اولین 5G را فعال کنید اپل. چین به طور خاص خواهد بود پروکسی برای ارزیابی رهبری جهانی. چینی ها بازار بسیار رقابتی و در نتیجه به عنوان یک جدید DigiTimes گزارش اشاره, قیمت خواهد شد یک عامل تعیین کننده برای موفقیت آیفون 12 در نیمه دوم سال است.


اپل کمی دیر به حزب. موج اول از 5G-آماده گوشی وارد 2019 و آنها بالا پایان دستگاه های چاق و چله با برچسب قیمت. که دیگر مورد تشکر در بخشی به سازندگان تراشه Qualcomm و MediaTek که نورد 5G قادر اواسط محدوده SoCs را ساخته اند که مقرون به صرفه 5G های همراه ممکن است. پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه اپل قیمت آیفون 12 به افزایش فروش.

آیفون 12 شروع قیمت ممکن است به عنوان کم به عنوان پیش بینی های قبلی


با توجه به قبلا شایعات قیمت شروع در $649 برای 5.4 اینچ, آی فون, 12. به 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر به احتمال زیاد برای $749 و آیفون 12 Pro با صفحه نمایش همان اندازه که انتظار می رود به خرده فروشی برای $999. بالاترین-end مدل آیفون 12 Pro Max احتمالا شما را به مجموعه $1,099.

در چین اپل را با رقابت سختی از هواوی که در حال حاضر منجر به بازار توسط یک حاشیه گسترده ای به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بازیکنان محلی مانند Vivo, Lenovo و Xiaomi. سامسونگ به اشتراک گذاری در کشور است و هیچ چیز برای نوشتن صفحه اصلی درباره.


دولت چین مشتاق است در تحریک بازار داخلی با تشویق رشد 5G صنعت. بازیکنان محلی سعی خواهد کرد به قیمت هر یک از دیگر از بازار آزاد بیشتر در سطح ورود 5G گوشی و این می تواند یک تهدید برای آیفون 12.


بنابراین در حالی که آی فون 12 خواهد شد احتمالا به خوبی در آمریکا و موفقیت آن در بازارهای دیگر به ویژه چین خواهد شد تا حد زیادی وابسته به قیمت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب