آی فون اپل 12 5G بسته بندی ارائه می دهد شما یک سرنخ در مورد آنچه از جعبه

این است که چگونه همه چیز به سرعت تغییر زمانی که شما زندگی می کنند در یک جهان پر از نشت و شایعات. در ژوئن 24th,

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 تیر 1399
این است که چگونه همه چیز به سرعت تغییر زمانی که شما زندگی می کنند در یک جهان پر از نشت و شایعات. در ژوئن 24th, توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه مشترک یک تصویر از یک 20W اپل شارژ آجر و گفت که این می تواند شامل جعبه با آیفون 12 سری. در سال گذشته اپل شامل یک شارژر سریع در جعبه برای اولین بار پس از آن اضافه شده قابلیت شارژ سریع به آیفون بازگشت در سال 2017 با آیفون 8 خط. تا سال گذشته آیفون 11 نرم افزار مدل های آی فون, کاربران که می خواستم به تجربه سریع شارژ خواهد تجربه اپل رسیدن به جیب خود و از بین بردن 29 دلار هزینه شارژر.

رندر از آی فون 12 جعبه قرار دادن تایید شایعات اخیر

با Kuo شهرت او نه لزوما نیاز به پیش بینی خود را به seconded اما seconded آن امروز هنگامی که یک تصویر به دست آمده از یک "منبع قابل اعتماد" توسط ConceptsiPhone را ران Avi (از طریق AppleInsider) نشان می دهد که یک رندر از این قرار است که شما ظاهرا در داخل پیدا کردن آی فون 12 جعبه. قرار دادن ندارد هر اتاق برای یک جفت از EarBuds یا شارژ آجر. به جای وجود یک میدان باز با عمیق تر دایره باز در کنار آن. پیشین معمول نگه مقالات و دومی می تواند که در آن رعد و برق کابل اقامت خواهد.
آنچه باعث می شود ما احساس می کنید که این قانونی است که منبع تمام این شایعه. سال به سال ما شاهد Ming-Chi Kuo باور نکردنی را خواستار است که باید تبدیل به راست و اگر شما ممکن است افراط ما برای یک لحظه شاید بزرگترین پیش بینی شده بود در ماه فوریه سال 2017 نزدیک به هفت ماه قبل از آیفون X آیفون 8 و آیفون 8 به علاوه تمام شد اعلام کرد. در واقع در آن زمان ما هنوز مراجعه کننده به آی فون X به عنوان آی فون 8. نه تنها Kuo ناخن اهمیت "انقلابی" TrueDepth اما او نیز به درستی پیش بینی اندازه صفحه نمایش و تنظیمات از هر سه گوشی که اپل به پایان رسید تا رونمایی نزدیک به هفت ماه بعد. بنابراین اگر شما فکر می کنم که هیچ راهی وجود دارد که این شایعه می تواند درست حدس بزنید دوباره.
هفته گذشته شایعه مربوط به آیفون 12 خرده فروشی جعبه ظاهر و آن وجوش با حذف EarPods و شارژر از جعبه. از طراحی جدید و نازک تر است و گفته می شود 'نفیس.' راستش ما مانند یک جعبه خوب طراحی تا آنجا که بعد از مصرف کننده. اما ما شرط می بندم که اگر خواسته بسیاری ترجیح می دهند به EarPods و شارژ آجر همراه با خود آیفون 12 خرید به جای "نفیس" جعبه است که به پایان خواهد رسید را فراموش کرده اید داخل یک کشو میز.
در این مرحله ما هنوز هم انتظار می رود اپل به معرفی چهار 5G مدل های آیفون بعد از این سال (متشکل از سه اندازه صفحه نمایش). وجود خواهد داشت 5.4 اینچ, آی فون, 12, 6.1 اینچی آیفون 12 Plus 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max. و همانطور که ما مورد بحث چند بار طراحی جدید با استفاده از این طرف تخت که بلافاصله آوردن آیفون 4 به ذهن است. و این بدان معنی است که تا آنجا که زمان صاحبان آیفون نگران آینده آیفون 12 سری نه تنها نگاه متفاوت اما مطمئنا احساس های مختلف را در دست دارند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن