این اپل آی فون 11 شده است یک برنده بزرگ برای اپل است. رانده شده توسط قدرتمند A13 Bionic چیپ ست (هر کدام شامل 8.5 میلیارد ترانزیستور), تلفن های ورزشی دو دوربین در پشت (یک 12MP گسترده و یک دوربین 12MP Ultra-wide) یک 6.1 اینچ صفحه نمایش ال سی دی و جلوی دوربین 12MP دوربین FaceTime. باتری را فراهم می کند تا به یک ساعت از زندگی اضافی در مقایسه با سال 2018 است آیفون XR بود که بهترین عمر باتری هر آی فون تا کنون یک عنوان است که در حال حاضر متعلق به آی فون 11 Pro Max. قیمت $699 64GB مدل آی فون 11 مسئول نزدیک به 40 درصد از همه آمریکایی فروش آیفون در طول سه ماهه چهارم.
آی فون 11 ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های مشابه است که بر روی گران تر از آیفون 11 Pro مدل برای چند صد دلار کمتر است. این توضیح می دهد که محبوبیت خود را در میان خریداران آیفون. با توجه به قرابت تحقیقات آی فون 11 بود و همچنین بهترین فروش گوشی های هوشمند در چین در طول سه ماهه اول و تا به حال که موقعیت را برای هفت ماه متوالی. با فروشگاه های اپل بسته شده در فوریه مصرف کنندگان در کشور ساخته شده آی فون خود را خرید از طریق تجارت الکترونیکی و سیستم عامل.

اپل trailed تنها هواوی چینی در فروش گوشی های هوشمند در طول سه ماهه اول

در سال گذشته موجی از میهن پرستی گسترش در سراسر کشور زیر Huawei قرار دادن در نهاد لیست و مصرف کنندگان چینی بازدید از ایالات متحده به عنوان یک مدرسه قلدر به دنبال سرقت Huawei پول ناهار و غوطه دادن سر خود را در توالت. به عنوان یک نتیجه, مصرف کنندگان چینی ربوده Huawei گوشی در ذهن ترا درهم میشکنند اعداد. برای مثال در طول سه ماهه سوم سال گذشته Huawei تا به حال 42.4 درصد سهم از محموله های گوشی های هوشمند در چین است. Huawei 66 درصد افزایش در گوشی تحویل سال بیش از سال قابل توجه بود و نظر مساعد نسبت به اپل با 28 درصد کاهش در سال بیش از سال در طول همان سه ماه دوره است. اپل روانه بازار 5.1 میلیون واحد قرار دادن آن پنجم در کشور در طول سال 2019 در سه ماهه سوم.

اما اپل بهبود یافته و موقعیت خود را در چین تا حد زیادی. برای سه ماهه اول سال 2020 پوشش ژانویه تا مارس اپل دوم شد و در فروش گوشی های هوشمند در چین انتهایی تنها Huawei. شما واقعا بسیار دیدنی رشد در فروش آیفون کمک کرد که اپل در طول سه ماه; در واقع بر اساس سالانه فروش کاهش یافته است 1%. آنچه به اپل بالا رفتن از نردبان در چین بود وحشتناک عملکرد رقیب تولید کنندگان تلفن. برای مثال Xiaomi سال-بیش-فروش در چین طی سه ماهه اول کاهش یافته است 35% در حالی که Vivo و Oppo حال کاهش 27 ٪ و 30 ٪ بود. به عنوان برای Huawei جهانی دوم بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند فروخته شده 6 درصد بیشتر گوشی ها در آن کشور در طول سه ماهه اول. و آن دوره را شامل نمی شود و انتشار جدید دوربین محور P40 سری. کسانی که گوشی منتشر شد و در مارس 7th, یک هفته پس از سه ماهه اول به پایان رسید.

اپل سهم فروش گوشی های هوشمند در چین در طول سه ماهه اول 10%. که از 13 درصد آن را تا به حال در طول سه ماهه چهارم سال 2019 اما از 8% تکه از پای آن را به دست آورده در طول سه ماهه مشابه سال پیش. Huawei تا به حال بیشترین سهم چین از بازار گوشی های هوشمند با عظیم 39 درصد در طول این سال سه ماهه اول سال جاری. که تا منظور از سه ماهه قبلی است اما به شدت بالاتر از 29 درصد آن را تا به حال در طول 2019 سه ماهه اول سال جاری.

مقابل تحلیلگر تحقیقات گیاهان تنگ, یادداشت ها “اپل و هواوی گروه موفق به افزایش سهم بازار از مدت مشابه در سال گذشته به وضوح از انجام کلی بازار در Q1 سال 2020 است. Huawei فروش گوشی های هوشمند به دست آورد 6 درصد رشد سالیانه و فروش اپل ملایم کاهش یافته است 1% تنها در حالی که همتایان خود دچار کاهش فروش دو رقمی کاهش می یابد. آی فون 11 شد پرفروش ترین مدل های گوشی های هوشمند در Q1; آن را در صدر چین مدل پرفروش لیست برای 7 ماه متوالی. مصرف کنندگان همچنان به خرید اپل از سیستم عامل های تجارت الکترونیک با وجود خاموش شدن فروشگاه های اپل در سراسر چین طی ماه فوریه. همانطور که برای Huawei آن ادامه داد: به سرب به دست آورده و به اشتراک گذاری با تکمیل سبد محصولات پوشش سطح ورود به بیمه بخش. Huawei Mate 30 5G Mate Pro 30 5G, Huawei Nova 6 5G و افتخار 9X شد همه میان بالا-فروش مدل های لیست در طول سه ماهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im