اپل iPad Pro 2020 بررسی

LiDAR – آیا iPad Pro 3 دوربین استفاده می شود ؟ یکی از ویژگی های جدید است که iPad Pro (2020) خط جدید LiDAR اسکن

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 فروردین 1399

LiDAR – آیا iPad Pro 3 دوربین استفاده می شود ؟


یکی از ویژگی های جدید است که iPad Pro (2020) خط جدید LiDAR اسکنر — پیچیده ToF دوربین است که می تواند تعیین جسم و شکل و اندازه و لبه های بسیار دقیق تر از ما قبلا دیده می شود بر روی یک دستگاه تلفن همراه. و یا پس از آن گفته شد.

این LiDAR اسکنر است که به منظور ایجاد AR نرم افزار — مانند اندازه گیری برنامه های مختلف در تاریخ بازی ها و یا حتی دکوراسیون منزل نرم افزار — بهتر است اجازه مجازی اشیاء به ارتباط برقرار کردن به طور طبیعی و متناسب با دقت بیشتری در دنیای واقعی خود محیط زیست است. البته ما تست شده است.

پس از راه اندازی اولیه ساده, اندازه گیری, برنامه, مزایای استفاده از LiDAR فورا قابل مشاهده است. شما دیگر نیاز به موج قرص در اطراف تا زمانی که آن را می شود تحمل از چه نوع سطح آن را "نگاه". آن را فورا آماده به کار, آن را بسیار بهتر در تشخیص های مختلف دشت و سطوح و حتی آن را نشان می دهد اندازه گیری خطوط و جرقه بزند نشانگر خود را به لبه شناسایی اشیاء.


ما سریع اندازه گیری تست با iPad Pro در مقابل آی فون 11 Pro. برای اولین بار — نوار اندازه گیری. هر دو دستگاه را پس از آن با دقت و نشان دادن اعداد در سانتی متر به عنوان نوار خود را. اما iPad Pro سریع تر به "ضربه محکم و ناگهانی" به خط و حتی آن را تقسیم خط در واحد سانتی متر مراحل زمانی که ما نقل مکان کرد و در نزدیک تر است.
سپس ما اندازه گیری این گیتار در اینجا. از تلاش 3 با هر دستگاه iPad Pro به طور مداوم گرفتن مقیاس طول و راست آن قرار است به 26.5". از تلاش 3 آیفون بود و کمی کردن, نشان دادن 26" در هر امتحان کنید.
متاسفانه ما نمی تواند پیدا کردن هر AR برنامه در فروشگاه App که به روز شده اند به استفاده از سنسور جدید. وجود دارد بسیاری از وعده وجود دارد — زمان واقعی نقشه برداری شی توانایی تشخیص دنیای واقعی اشیاء آینده در داخل و خارج از قاب و یا حذف آنها و یا اجازه می دهد آنها را به طور طبیعی تصویب در مقابل اشیاء مجازی, اتاق های نقشه برداری و چیزهای دیگر شسته و رفته است که هر دو اپل و انواع سامانه رویدادهای گسسته کردیم ، آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه همه که تابه.

یک چیز قطعی است — آن را کمی عجیب و غریب است که به روز رسانی در تاریخ سنسور وارد اپل به جای استفاده از آی فون. اجازه دهید صادقانه در اینجا — تکان دادن یک قرص در اطراف در حالی که تلاش برای استفاده از دوربین های خود است و هیچ کس از رفتن به انتخاب است.

دوربین و صوتی


IPad Pro 2020 همراه با 12 MP دوربین اصلی 10 MP فوق العاده-دوربین با زاویه دید عریض و 7 مگاپیکسل دوربین عکاسی از خود. به نظر می رسد اصلی اهمیت است که اساسا همان دوربین از آی فون 11 اما فوق العاده با زاویه دید گسترده و عکاسی از دوربین کمی کاهش داد. یکی دیگر از عجیب و غریب تصمیم اپل بخشی از مردم به طور کلی استفاده از قرص برای تماس های تصویری و اهمیتی نمی دهند که خیلی در مورد خود عقب-دوربین های نصب شده. داشتن همان 12 MP دوربین جلو به عنوان آی فون خود را زیبا شده است.

تمام که می شود گفت: اجازه دهید در حرکت به کیفیت تصویر. دوربین اصلی در iPad Pro 2020 بسیار عالی — جزئیات و رنگ های درست به زندگی و محدوده دینامیکی آن فوق العاده است فقط مانند بر روی آی فون 11.


ما قادر به "فوت و فن" آن را از زمان به زمان معمولا در داخل خانه عکس — شما می توانید ببینید که قرمز گیتار در زیر کمی قهوه ای-ish رنگ که نیست وجود دارد در زندگی واقعی است. چراغ های LED در قفسه خالص هستند در حالی که iPad Pro دوربین به آنها کمی بنفش-ish رنگ. اما عادلانه بود, این عکس که تقریبا هر گوشی های هوشمند و دوربین های ما در دست مبارزه با.
فوق العاده-دوربین با زاویه دید عریض است همان رنگ کالیبراسیون بنابراین شما نمی توانید یک jarringly تصویر های مختلف زمانی که شما به آن پایین تر با وضوح سنسور را نشان می دهد. وجود دارد کمی بیشتر سر و صدا دیجیتال با فوق العاده زاویه دوربین. آخرین دو عکس در گالری زیر گرفته شده با آی فون 11 Pro به خاطر مقايسه. شما متوجه خواهد شد هر دو آی فون دوربین های گسترده تر زاویه دید.
همان غرفه با selfie camera: عالی رنگ عالی محدوده دینامیکی اما هنگامی که شما در داخل خانه آن را نرم می شود در جزئیات و معرفی برخی از سر و صدا های دیجیتال.

شما حالت عمودی بر روی iPad Pro (2020), اما آن را تنها با این نسخهها کار با دوربین عکاسی از خود با استفاده از چهره ID سنسور. ما فکر LiDAR سنسور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بهتر Portrat حالت عکس با دوربین اصلی اما نه — نه در حال حاضر.


تا آنجا که به صدا در می رود — iPad Pro به طور سنتی سنگ چهار بلندگو قرار داده شده در راه اندازی استریو. آن را نسبتا با صدای بلند و بدون آمیزش و کیفیت صدا موثر است برای نازک قرص. آن را نمی خواهد جایگزین خوب بلندگوی بلوتوث برای indulgement در موسیقی خوب, اما شما قطعا می توانید با استفاده از iPad Pro (2020) بلندگو برای گاه به گاه رسانه های مصرف.

فایل های گردش کار, USB نوع-C


چه مجموعه iPad Pro خط جدا از هر گونه دیگر iPads ها و یا اپل است که حضور یک USB نوع-C پورت که در آن دیگر آنهایی که رعد و برق به جای. این باعث می شود آن را بسیار آسان تر به قلاب تا خارجی third-party دستگاه. و آن را واقعا باز می شود تا بسیاری از امکانات — از انتقال عکس به سرعت از خود نرم افزار-کلاس دوربین برای اتصال یک دیسک سخت خارجی.

ما رو تا یک LaCie portable SSD است که معمولا با استفاده از یک مک بوک و آی پد نرم افزار فورا به رسمیت شناخته شده آن و قادر به استفاده از فایل ها — از بازی در فیلم ها برای کپی و انتقال فایل ها در اطراف.


در حال حاضر این به این معنا نیست که فایل سیستم است که به عنوان "آزاد" به عنوان بر روی PC — اگر شما می خواهید برای وارد کردن یک فایل تصویری از روی هارد اکسترنال برای استفاده در یک iMovies پروژه اپل هنوز هم ایجاد یک کپی از ویدئو و ذخیره آن در حافظه داخلی آن. پس چه نوع از ذخیره سازی شما خرید با iPad خود را هنوز هم مهم است. فایل سیستم وجود دارد برای کمک به نقل و انتقالات, اما آن را واقعا نمی خواهد به شما اجازه می دهد به طور فعال به گسترش iPad خود را ذخیره سازی بدون یک تن از میکرو-مدیریت خود را در بخشی.
وقتی که می آید به گردش iPadOS 13.4 ارائه چند راه حل به کار-تعویض سریع و آسان است. حوض می توانید نگه دارید تا 13 از برنامه های مورد علاقه خود را و آن را همیشه نشان می دهد 3-برنامه های اخیرا استفاده شده در سمت راست آن. هر زمان که شما می خواهید به مبادله به یک برنامه های مختلف شما لازم نیست برای رفتن به صفحه اصلی — فقط با تکان دادن تا از لبه پایین برای دیدن حوض و شیر بر روی برنامه مورد نظر خود را. متناوبا, شما می توانید با کشیدن برنامه مورد نظر بیش از صفحه اصلی خود را برای رفتن به تقسیم و یا اسلاید بیش از (پنجره شناور) حالت.

چگونه یک موس بی سیم کار می کنند بر روی iPad Pro? و... همان است که بر روی کامپیوتر ، اپل رفت و تمام فانتزی ساخته شده و مکان نما بسیار متحرک, تغییر شکل آن مطابق با آنچه که شما در حال اشاره در. اما... است که نمی توان هر چیزی متفاوت است — آن را هنوز هم یک اشاره گر ماوس آن را فقط به عنوان یک شکل تغییر شخصیت کارتونی در حالی که شما کش رفتن در اطراف با آن است.


پس, آیا, اپل, نرم افزار جایگزین یک کامپیوتر ؟


از توضیحات بالا شما می توانید ببینید که iPad Pro را ارائه می کند برخی از multi-tasking. آن را احساس می کند کمی دست و پا گیر و clunky است و به هیچ وجه نزدیک به عنوان سریع و یا قادر به مقابله با تن از ویندوز به عنوان آنچه که شما می توانید بر روی یک PC یا Mac.

به عبارت دیگر این نوع می تواند جایگزین یک کامپیوتر اما آن را واقعا می تواند یا نه. این واقعا بستگی دارد آنچه شما خواهد شد با استفاده از آن برای.

برای مثال من می توانم به راحتی نوشتن این نقد و بررسی مستقیم در iPad Pro. همه من نیاز به یک سند باز و توانایی برای پاسخ به چت و یا ایمیل به سادگی با کشیدن برنامه من نیاز به اسلاید بیش از حالت.

اما اگر من در انجام کار های مختلف — تحقیق مقاله یادداشت برداری و ویرایش تصویر به اندازه دقیق صفحه من ترجیح می دهم برای انجام این کار بر روی یک لپ تاپ و یا کامپیوتر رومیزی.

اگر کار خود را شما نیاز به تمرکز بر روی یک کار در حالی که گاهی اوقات نیاز به موسیقی پاپ تا پنجره جداگانه برای سریع ایمیل-بررسی کلیپ یوتیوب و یا سایت های مرجع — مطمئن شوید که آن را با این نسخهها کار بزرگ است. به خصوص اگر شما می خواهید به استفاده از آن اپل مداد برای برخی از کار هنری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن