Apple, iOS, 14 نمایش: Hands-on با تمام ویژگی های جدید

چگونه برای اولین بار آنلاین-تنها WWDC سخنران یاد می شود در یک سال چند بار ؟ برای بسیاری از آن خواهد بود که مشخصه رویداد که در نهایت اپل بخشی از راه با اینتل و توسعه خود را سفارشی سیلیکون برای مک. دیگران را قطعا به یاد داشته باشید آن را برای غیر مومن آنلاین-تنها کلیدی که شد پخش زنده در یوتیوب, از همه جا. در نهایت بسیاری از شما قطعا به یاد داشته باشید آن را به عنوان یکی از جدی ترین بصری تعمیرات اساسی سیستم عامل iOS تا به حال در سال است.

ما به سرعت نصب iOS 14 در بتیما قابل اعتماد آی فون است که اختصاص داده شده به بتا می سازد و شیرجه زده این قطعه جدید از نرم افزار است که اپل منتشر کرده است. البته این سهم عادلانه خود را از اشکالات (تغییر تصویر زمینه با یک ویجت کوچک پشته می سازد آن را غیر طبیعی ضخیم) اما این رفتار طبیعی برای اوایل توسعه دهنده بتا. هنوز هم در iOS 14 کاملا قابل استفاده در شکل کنونی آن هر چند ما نمی توصیه به نصب آن روزانه خود راننده است.

iOS 14: تازه تازه تازه!

ابزارک: در نهایت بزرگ!

موضوعمهم تکراری با iOS 14 توسط ویژوال تعمیرات اساسی از همه جا صفحه نمایش است که دیده می شود بسیار شدید تغییر پارادایم. آن را نمی خواهد بیش از حد عجیب و غریب می گویند که در iOS دیده نشده از جمله تغییرات عمده همیشه از طراحی skeuomorphic بود جایگزین سیستم عامل iOS 7 را طراحی مسطح مدرن است که ما را به عشق رشد کرده و گرامی. جدید ویدجت صفحه اصلی و نرم افزار کتابخانه ممکن است در همان صفحه به عنوان دور به عنوان تاثیر می رود اما آن را برای همیشه لطفا برای تغییر راه شما در ارتباط برقرار کردن با تلفن خود را.

ویدجت ها دوباره طراحی شده اند, آنها هنوز هم نشان می دهد همان مقدار از اطلاعات مفید در یک نگاه, اما آنها در حال حاضر در نهایت بزرگ است. قبلا محدود به ویجت اختصاصی پنجره به سمت چپ صفحه اصلی ویدجت در حال حاضر می تواند آزادانه در اطراف نقل مکان کرد و تغییر اندازه در سراسر صفحه نمایش خود را و ترکیب و همسان با آیکون برنامه خود را. شما می توانید به طور کامل خندق دور آیکون برنامه در حمایت از تازه ویدجت جدید اگر شما می خواهید ، بهترین جنبه از این ویدجت جدید این است که آنها نگاه کنید و از نزدیک دنبال زیبایی شناسی از اطراف عناصر رابط است که باعث می شود آنها احساس بسیار طبیعی و هرگز خارج از محل. یکی دیگر از ویژگی های بسیار عالی است که ویجت انباشته که به شما اجازه ایجاد یک فضای کارآمد چرخ فلک با ویدجت. پیمایش و تعامل با یکی که بسیار شبیه به استفاده از سازمان دیده بان اپل این عوارض است.

به شما خواهد آموخت که به عشق برنامه کتابخانه

نرم افزار کتابخانه یکی دیگر از جذاب تازگی که زینت صفحه اصلی iOS که دستمزد یک جنگ از پیش تعیین شده در آیکون درهم و برهمی. رفته اند روز که در آن شما می خواهم که بسیاری از نامرتب صفحه اصلی با پراکنده در برنامه ها و پوشه های شما را نیز دیگر مجبور به تکیه بر حافظه را باز کنید که یک برنامه. با تشکر از برنامه کتابخانه شما فقط چند شیپور خاموشی دور از تمیز کردن آی فون خود را به صفحه اصلی و منظمی سازماندهی تمام برنامه های در کشت غیر مبهم دسته. چگونه آن را متفاوت از پوشه ها که شما می توانید ایجاد خود را ؟ ساده, برنامه, کتابخانه آیا مرتب سازی که برای شما می تواند یک نجات دهنده بزرگ اگر شما صدها نفر از برنامه های نصب شده. برنامه کتابخانه است و در عین حال یکی دیگر از time-saver برای آن دسته از افراد خاص – ضربه زدن بر روی ویجت جستجو در بالا نه تنها اجازه می دهد تا شما به جستجو برای یک برنامه خاص بلکه انواع تمام برنامه های خود را در یک لیست بر اساس حروف الفبا و آن را بسیار آسان برای پیدا کردن یکی از شما دنبال آن هستید.

تماس های دریافتی در حال حاضر باعث اضطراب کمتر

اپل در نهایت مجوف و معرفی جمع و جور با صفحه نمایش تماس های دریافتی با iOS 14. Hallelujah! شما دیگر نمی خواهد به طور ناگهانی قطع زمانی که شما دریافت تماس های دریافتی به تماس در حال حاضر می تواند نمایش داده به عنوان بنر در بالای صفحه اصلی خود را. آن دسته از آگهی ها flickable و این را نمی خواهد قطع تماس بگیرید. اگر شما هنوز هم ترجیح می دهند-مدرسه تمام صفحه تماس های دریافتی شما می توانید انتخاب کردن برای آن یکی.

تصویر در تصویر است که در اینجا

پیپ به عنوان تصویر در تصویر است که معمولا شناخته شده معرفی شد در iPad تمام راه برگشت با iOS 9 اما شما به اندازه کافی آن را در دسترس بر روی آی فون iOS 14 آمدند دیروز. با تشکر از این ویژگی های جدید شما هم اکنون می توانید در ادامه به تماشای فیلم های خود را و فیلم در یک جمع و جور mini-بازیکن در حالی که ارسال ایمیل و یا مرور وب است که باعث می شود به صورت بی وقفه تجربه کاربر. البته پیپ است که احتمالا بیشتر مفید در iPads’ صفحه نمایش بزرگتر نسبت به محدود صفحه نمایش املاک و مستغلات است که در دسترس در آی فون اما داشتن پیپ گزینه ای خبر بزرگ است با این وجود. پیپ تنها با انتخاب محبوب برنامه های در جریان در حال حاضر. یوتیوب ؟ ما این کار را با داشتن یوتیوب حق بیمه و دسترسی به وب سایت از طریق سافاری اما نه با رسمی برنامه یوتیوب.

پیام & Memoji

پیام در حال حاضر احساس می کنم مثل یک برنامه کامل است که در تحت پوشش در تمام جبهه ها. شما می توانید در حال حاضر ذکر خاص مخاطبین در گروه های چت است که هشدار آنها را حتی اگر آنها را خاموش خاص چت گروهی. بله شما می توانید انجام دهید که در حال حاضر به عنوان به خوبی. خطی پاسخ یکی دیگر از صرفه جویی در زندگی از ویژگی های است که تا حد زیادی بهبود تجربه در پرجمعیت تر مکالمات. گروه چت در حال حاضر می تواند آراسته با یک تصویر کوچک سفارشی که آن را حس فردیت.

صحبت از فردیت وجود دارد و حتی گزینه های بیشتر برای Memoji سفارشی در حال حاضر. شما می توانید ایجاد یک صورتی سالمند خون آشام با یک کلاه کابوی و تن از سوراخ, چگونه است که یک برنده می شود ؟ از امکانات سفارشی سازی هستند و قطعا بی پایان اما این تردید هر کسی که احساس می کنید محدود در انتخاب های خود را.

جمع و جور سیری

احتمالا با الهام از گوگل دستیار لایو رابط کاربری که معرفی شد در سال گذشته اپل را با مورخ تمام صفحه رابط برای سیری. دستیار شما در حال حاضر نمایش اطلاعات در جلا آگهی خود را در نزدیکی بالای صفحه نمایش و نمی خواهد کار خود را قطع. یک تغییر بزرگ بود که در زمان آینده. این است که احتمالا یک تغییر است که کمک خواهد کرد که Siri استفاده می شود بیشتر افرادی که خاموش شد آن طراحی قدیمی است.

iOS 14 دیگر ویژگی های جزئی

به طور معمول با سیستم عامل iOS وجود دارد تن از ویژگی های کوچک است که هیچ کلیدی زمان اما کشف شده توسط جامعه به عنوان به زودی به عنوان پیش نمایش بتا شروع نورد ، این مورد با iOS 14 به عنوان به خوبی. در اینجا برخی از جذاب ویژگی های جدید است که شما باید بدانید:

  • دو و یا سه گانه-بهره برداری از پشت آیفون می توانید راه اندازی یک پیش تعریف میانبر. برای مثال, شما می توانید راه اندازی دوربین با دو بار ضربه زدن روی آی فون خود را و یا حتی اختصاص یک سفارشی اتوماسیون میانبر. این ویژگی های جدید است برخی از سخت افزار مورد نیاز آن را به عنوان تنها با این نسخهها کار در اپل است که باید به آن ضربه بزنید به پی (آی فون ایکس, XS و XS Max, XR, 11, 11 Pro 11 Pro Max). قدیمی تر اپل (6s, 6s Plus SE 1st Gen, 7, 7 Plus, 8, 8 به علاوه و SE 2nd Gen) نمی خواهد از آن پشتیبانی می کند.

  • شما هم اکنون می توانید آینه را جلوی دوربین به طوری که عکس های سلفی گرفته شده به عنوان پیش نمایش.

  • وجود دارد تن از emoji موجود در انبار iOS صفحه کلید. آن را سخت به پیگیری از همه آنهایی که جدید است که می رسند به طور منظم اما اپل کردم شما را. وجود شکلک های جدید جستجو از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن فقط یکی که کمک خواهد کرد که شما خودتان را بیان فقط در Gboard. در دستگاه دیکته نیز بخشی از ویژگی های لیست.

  • شما هم اکنون می توانید مجموعه ای جداگانه آلارم برای هر روز از هفته است.
  • صدا تشخیص در حال حاضر خواهد شد به شما هشدار اگر آن را تشخیص آتش/دود آلارم یا صدای گربه meowing, سگ, پارس, لوازم خانگی, هشدار, زنگ درب, آب, در حال اجرا, گریه نوزادان, فریاد زدن در ماشین شاخ یا درب می زند. یک ویژگی قابلیت دسترسی برای افرادی که شنوایی آن را نیز با این نسخهها کار با کلید های میانبر نرم افزار برای اتوماسیون پیشرفته.
  • تاپیک جدید NFC Reader کاشی در دسترس برای مرکز کنترل.
  • پاییز آمده است و شما به روز رسانی آی فون خود را به iOS 14 خود را AirPods خواهد بود قادر به یکپارچه سوئیچ بین هر زوج اپل دستگاه های جدید و بهبود یافته اتوماتیک دستگاه تعویض. این را دستگاه رقص حتی سریعتر و بصری است.

وجود دارد بسیاری از جزئی ویژگی های جدید است که خواهد آمد همراه با سیستم عامل iOS 14 اما به خاطر اختصار ما می خواهم خودداری از لیست هر بیشتر.

نتيجه گيری

iOS هرگز احساس بسیار شبیه به اندروید. که طرفدار مصرف کننده است. هر دو سیستم عامل iOS و اندروید را به ثمر رساند احداث مخازن از ویژگی های از یک دیگر در طول سال. کش رفتن به صفحه کلید گرانول مجوز برنامه مسنجر, برنامه های, و بسیاری از, بسیاری از ویژگی های بیشتر در ابتدا در دسترس در هر دو آندروید و یا iOS اما در نهایت در دسترس در هر دو سیستم عامل است.

که چیز خوبی است. مهم نیست که آیا آن را برای اولین بار و یا چه کسی بهتر است, آنچه مهم است این است که هر دو سیستم عامل به تدریج بهبود تجربه کاربر با معنی و در واقع ویژگی های مفید است. اگر کسی قرض گرفته یا ایده های الهام بخش, ما می خواهم هنوز هم می شود در قرون تاریک.

iOS 14 به نظر می رسد مانند در iOS به روز رسانی هواداران درخواست شده است برای سال, معرفی تن از کیفیت زندگی را بهبود که قطعا شناور قایق از زمان کاربران iOS و اکوسیستم که خیلی بیشتر استقبال اندروید مهاجران. با عملکرد و امنیت بخشی از iOS گرفتن به طور مداوم بهبود یافته با گذشته چند سیستم عامل iOS به روز رسانی آن ساخته شده حس کامل که iOS 14 می در نهایت حل برخی از جزئی peeves حیوان خانگی و لهستانی درخواست تجدید نظر بصری از سیستم عامل. iOS 14 احساس تازه و جدید است و من نمی توانم صبر کنید برای انتشار نهایی خود را بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>