اپل کمک می کند تا سامسونگ گزارش قوی تر از انتظار می رود Q2 برآورد درآمد

به تازگی سامسونگ نشان داد چه آن درآمد سه ماهه دوم اعداد باید به مانند زمانی که آن را به زودی گزارش نهایی آمار و ارقام. سازنده می گوید که انتظار می رود به گزارش 7 درصد کاهش سالانه در سه ماهه دوم درآمد به 52 تریلیون وون کره. در حال حاضر نرخ ارز است که با این نسخهها کار به $46 میلیارد دلار ایالات متحده است. سود عملیاتی برای سه ماهه منتهی به ماه ژوئن برآورد شده است در 8.1 تریلیون وون کره ($6.6 میلیارد دلار) تا 23 درصد در سال بیش از سال.
نتایج صدر تحلیلگران اجماع برآورد 51 تریلیون برنده در درآمد و عامل درآمد 6.5 تریلیون دلار به دست آورد. کمک به سامی بالا پیش بینی های تحلیلگران بود یک بار پرداخت از $950 میلیون است که این شرکت دریافت شده از اپل. DSCC می گوید که این پول با توجه به سامسونگ که اپل خریداری شده کمتر از پنل های OLED از شرکت بیش از نام برای با شرایط قرارداد خود را. با تشکر از این, پرداخت, سامسونگ در صفحه نمایش دستگاه واحد گزارش سود به صورت سه ماهه به جای از دست دادن. در طول سه ماهه مشابه در سال گذشته اپل گزارش پرداخت سامسونگ $747 میلیون دلار برای یک کمبود در سفارشات برای پنل های OLED.

سامسونگ, نیمه هادی, کسب و کار شاهد افزایش تقاضا برای تراشه های حافظه استفاده شده توسط cloud computing شرکت به دنبال گسترش ظرفیت خود را به عنوان بیشتر مردم مجبور به کار از خانه. با قیمت DRAM و NAND flash تراشه های حافظه در حال افزایش سامسونگ به دست آورده حدود 5 تریلیون وون کره در طول Q2. سامسونگ تلفن همراه و کسب و کار مصرف کننده درد نکنه با این بیماری همه گیر در طول سه ماه اما نتایج به عنوان بد نیست به عنوان انتظار می رود. هنوز گل سرسبد شرکت کهکشان S20 سری انجام میداد در کشورهای دنباله اعداد قرار داده شده توسط Galaxy S10 و کهکشان S9 خطوط در سال 2019 و 2018 شد. در اوت 5, سامسونگ انتظار می رود که به معرفی توجه داشته باشید کهکشان 20 خط. ما همچنین باید در آینده نزدیک به Galaxy Z, Note 2 و Galaxy Z تلنگر 5G foldables.
سامی مشکلات در ثبت نام نقدی می تواند دیده می شود در دیگر داده است. در آوریل و مه Huawei شد و برترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است. ممکن است این اعداد نشان داد که تولید کننده چینی با موی نازک سرب بیش سامسونگ; Huawei مسئول 19.7% جهانی محموله های گوشی های هوشمند در ماه مه در مقایسه با سامسونگ 19.6%. آنچه واقعا ممکن است صدمه دیده است سامسونگ در ایالات متحده آمریکا است که ویران اقتصاد است. میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار و پول است که به طور معمول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید یک گوشی گران قیمت در حال حاضر باید مورد استفاده قرار گیرد برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

کامل درآمد سه ماهه دوم منتشر خواهد شد مدتی بعد این ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de