اپل به زودی می تواند بررسی توسط DOJ و آمریکا برای نقض ضد تراست

همانطور که شما احتمالا در حال حاضر می دانیم اپل یک کاغذ برداشته 30 درصد برش در نرم افزار پرداخت از طریق فروشگاه App. که شامل اشتراک اگر چه پس از سال اول سیب را برش است که به کاهش 15 درصد است. توسعه دهندگان این تماس بگیرید “اپل ” مالیات” و سازمان های نظارتی شده است نشستن و گرفتن اخطار از چه چیزی می تواند ضد رفتار رقابتی در بخشی از اپل. در حال حاضر ما می دانیم دقیقا آنچه شما فکر. نمی گوگل همچنین 30 درصد از در-برنامه پرداخت ؟ چرا آن را در نظر گرفته انحصار ؟ پاسخ بسیار ساده است.

اپل چهره ضد تراست پروب توسط DOJ و ایالات متحده

چون گوگل اجازه می دهد تا کاربران آندروید برای نصب برنامه ها از برنامه های شخص ثالث فروشگاه (مانند Amazon Appstore) گوگل مجبور نیست کسانی که با اندیشه دستگاه مجهز به استفاده از فروشگاه Google Play. اپل دیواره باغ اجازه نمی دهد که کاربران iOS برای نصب نرم افزار از یک برنامه شخص ثالث نمای که می تواند در ضد تراست اتهامات عنوان شده علیه اپل. هفته گذشته کمیسیون اروپا (EC) اعلام کرد تحقیقات دو برابر اپل; یکی را “ارزیابی اینکه آیا قوانین اپل برای توسعه دهندگان نرم افزار در توزیع نرم افزار از طریق فروشگاه App اتحادیه اروپا را نقض قانون رقابت.” در اروپا مسئله اصلی این است که آیا یک برنامه مانند Spotify در است قادر به رقابت نسبتا با سیب موزیک. دوم تحقیقات حول محور های تلفن همراه اپل سرویس پرداخت اپل پرداخت.

خارج از فروشگاه برنامه Spotify اتهامات همان قیمت سیب موزیک. که $9.99 یک ماه برای افراد و $14.99 در هر ماه برای یک خانواده اشتراک که شامل شش عضو است. اما در فروشگاه برنامه Spotify افزایش قیمت آن 30 درصد را برای اپل و مالیات است که به موسیقی اپل استفاده بیش از رقیب خود به قیمت گذاری می آید. اما کسانی که در قیمت های بالاتر هستند برای تمدید تنها پس از Spotify نمی خواهد اجازه می دهد تا مشترکین جدید به پرداخت از طریق اپل در برنامه پلت فرم پرداخت. و امروز سیاسی گزارش شده است که وزارت دادگستری (DOJ) و یک گروه از وکلای دولت به طور کلی در حال صحبت کردن در مورد امکان تحقیقات آنتی تراست در برابر اپل در آمریکا سه نفر از منابع نزدیک به این وضعیت می گویند که وزارت دادگستری و دولت AGs کردیم با چندین شرکت هستند که با خوشحالی راهی که اپل کنترل فروشگاه App.

ژن Kimmelman که مشغول به کار در DOJ ضد تراست بخش تحت ریاست جمهوری اوباما گفت که اپل در حال رشد به اشتراک گذاری از صفحه نمایش تلفن همراه در ایالات متحده می تواند نقش مهمی در تعیین اینکه آیا اپل شکایت کرد. از جمله قرص این شرکت 58 درصد از آمریکایی های هوشمند و قرص در بازار ایالات متحده با توجه به کام اسکور. “این یک چیز به ساختار خدمات خود را در یک محدود کننده راه یا استفاده از قرارداد منحصر به فرد هنگامی که شما در حال کوچک” گفت: Kimmelman. “اما بزرگتر شما را تبدیل به بیشتر تسلط شما را تبدیل به یک بازار بیشتر احتمال دارد کسانی که انواع محدودیت — مگر اینکه آنها کاملا ضروری است به نفع مصرف کنندگان — مشاهده خواهد شد skeptically به عنوان مضر به رقابت است.”

اپل اجازه نمی دهد توسعه دهندگان نشان می دهد که مصرف کنندگان می توانید صرفه جویی در پول برای یک برنامه به طور مستقیم از توسعه

یک مسئله ای است که ممکن است نیاز به DOJ عمل ناهموار استفاده از “اپل ” مالیات” بر روی برنامه های در فروشگاه App. برای مثال اپل را ندارد 30 درصد کاهش در برنامه های مانند پلت فرم تجارت الکترونیک آمازون تحویل خدمات مانند Uber می خورد و برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد تا به کاربران برای رزرو رزرو مانند Airbnb. برنامه های که ارائه مجلات و روزنامه ها, موسیقی تصویری, VoIP و ذخیره سازی ابر لازم نیست برای استفاده از اپل در نرم افزار سیستم پرداخت به حلقه مصرف کننده پرداخت; تمام برنامه های دیگر ارائه خدمات دیجیتالی و محصولات مجبور به استفاده از فروشگاه برنامه اپل پلت فرم پرداخت که در نتیجه اپل دریافت آن 30 درصد کاهش دهد. این گروه شامل برنامه های که در رقابت با یک عنوان توسعه یافته توسط اپل خود را. و اپل اجازه نمی دهد توسعه دهندگان به توجه در فروشگاه App است که کاربران ممکن است شارژ کمتر برای یک برنامه اگر آنها پرداخت نویسنده به طور مستقیم.

توسعه دهندگان شروع به جمع آوری بیشتر از یک گند تر از همیشه. یک سیب اجرایی که کمک به طراحی و اجرای فروشگاه App از سال 2009 تا سال 2016 فیلیپ کفاش گفت: “در برنامه خرید شکسته است. به عنوان اپل در حال ورود به به بیشتر و بیشتر به این مناطق و قرار دادن کسب و کار و توسعه دهندگان بیشتر آنها واقعا باید به فکر می کنم متفاوت است.”

هفته گذشته مایکروسافت جمهور براد اسمیت به ذکر است که فروشگاه برنامه های بیشتر در غالب این روزها از مایکروسافت سیستم عامل ویندوز بود که 20 سال پیش زمانی که DOJ شکایت مایکروسافت و متهم آن را از انحصار است. اسمیت گفت: “من معتقدم زمان آن رسیده است … برای یک مقدار بیشتر متمرکز گفتگو در مورد ماهیت برنامه فروشگاه. آنها را تحمیل می کنند لازم است که به طور فزاینده ای می گویند وجود دارد تنها یک راه برای دریافت بر روی پلت فرم ما و این است که به رفتن را از طریق دروازه است که ما خودمان را ایجاد کرده است. در برخی موارد آنها به ایجاد یک قیمت بسیار بالا و یا تلفن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>