مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک شد در پایان سال آینده

بلومبرگ به تازگی منتشر شده یک لیست از بالا پرداخت می شود اجرائی برای سال گذشته و این نشان داد که مدیر عامل شرک

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 تیر 1399
بلومبرگ به تازگی منتشر شده یک لیست از بالا پرداخت می شود اجرائی برای سال گذشته و این نشان داد که مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک دریافت بیش از $133 میلیون دلار غرامت سال گذشته است. این شامل 3 میلیون دلار در حقوق $7.7 میلیون جایزه $122.2 میلیون نفر در سهام جایزه و بیش از $884 میلیون در قدرت پردازش. کل قرار می گیرد طبخ دوم در میان این مدیران پرداخت می شود. در صدر فهرست با مجموع 2019 غرامت به مقدار $595.3 میلیون شد مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk.

تیم کوک می شد و بهترین پرداخت های اجرایی در جهان در سال گذشته

مدیران دیگر هدایت شرکت های درگیر در گوشی های هوشمند, قرص, smartwatches و مانند آن عبارتند از مدیر عامل گوگل, پدر و مادر, الفبای سوندار پیچای. دومی به پایان رسید و هشتم پس از گرفتن خانه $86.2 میلیون دلار در سال 2019. او $650,000 حقوق و دستمزد سالانه تا حد زیادی خالی با $82.2 میلیون نفر در سهام جایزه و $3.4 میلیون در قدرت پردازش. ما ممکن است مجبور به برگزاری یک پخت فروش برای مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا. اجرایی در سال گذشته با دریافت تنها $77.3 میلیون و در مجموع پرداخت ساخته شده است که او نهم-بالاترین جبران اجرایی در ایالات متحده در سال گذشته است. حقوق و دستمزد خود را از 2.3 میلیون دالر تقویت شد توسط a $10.8 میلیون جایزه $64 میلیون نفر در سهام جایزه و قدرت پردازش در مجموع $111,400.

سارا اندرسون مدیر جهانی اقتصاد پروژه در موسسه مطالعات سیاست گفت: "در حالی که بیش از حد جبران خسارت ممکن است خطرناک ترین در وال استریت شرکت به دلیل ریسک سیستماتیک آسمان بالا پرداخت در سراسر شرکت های بزرگ امریکا را تشویق می کند بسیاری از انواع اجتماعی و محیط زیست آسیب رساندن به رفتار است. و در بسیاری از بخش ها مانند فن آوری, من فکر می کنم آن را تا حد زیادی بدست عبور کند."

دیگر مدیران اپل در نظر گرفتن خانه دیگران بزرگ در سال گذشته شامل معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس امور مالی Luca Maestri ($25.2 میلیون نفر شامل سهام جایزه) معاون ارشد رئیس جمهور, مشاور عمومی و دبیر کیت آدامز ($25.2 میلیون نفر شامل سهام جایزه) معاون ارشد رئیس جمهور-خرده فروشی Deirdre اوبراین ($19.2 میلیون نفر شامل سهام جایزه) Chief Operating Officer جف ویلیامز ($25.2 میلیون نفر شامل سهام جایزه) و ارشد سابق معاون رئیس جمهور-خرده فروشی Angela Ahrendts ($22.3 میلیون نفر شامل سهام جایزه). دوم سمت چپ اپل قبلا در سال است.

چهار نفر از بالاترین پرداخت اجرائی سال گذشته در صنعت فن آوری; یکی که ما قبلا ذکر شد, مدیر عامل شرکت اینتل رابرت قو که در مجموع غرامت از $99 میلیون او قرار داده و هفتم در فهرست.

اپل هیئت مدیره احساس می کند که آن را می توانید توجیه این چک زیرا بسیاری از این پرداخت بر اساس چگونه به خوبی این سهام انجام داده است. و با اپل سهام اختتامیه این هفته در تمام زمان بالا آن مدیران هستند که پاداش برای ساخت سرمایه گذاران ثروتمند.

طبخ قرارداد با اپل منقضی پس از 2021. به عنوان مدیر عامل شرکت طبخ نظارت تغییرات به آی فون شامل صفحه نمایش بزرگتر اندازه, استفاده از پنل های OLED با طراحی مجدد آوردن چهره ID و شکاف به دستگاه و بیشتر. او همچنین این شرکت در حال اجرا هنگامی که بسیار محبوب در محصولات اپل دیده بان و AirPods راه اندازی شد. وجود دارد هیچ دلیلی برای انتظار طبخ به باقی می ماند در اپل برای ده سال دیگر. او خواهد شد در حال اجرا را نشان می دهد که این شرکت به معرفی آن چیز بزرگ بعدی اپل شیشه ای. ما می توانید ببینید علیرضا پوشیدنی بدون پوشش در سال 2022 یا 2023.

در طول زمان عادی ما انتظار می رود یک قرارداد جدید برای طبخ شامل مشوق های بیشتر بزرگتر از جمله سهام جایزه. اما در این روز و سن که اجرایی پرداخت طلبه است بیشتر از همیشه از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چه نوع از مقابله اپل و مدیر اجرایی به توافق برسند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب