اپل آر و iPad جدید راه اندازی ویندوز به بیرون درز بالا خودی

اپل عینک واقعیت افزوده خواهد شد راه اندازی در سال 2022 در اولین, با توجه به بالا اپل تحلیلگر. اپل نیز در حال ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
  • اپل عینک واقعیت افزوده خواهد شد راه اندازی در سال 2022 در اولین, با توجه به بالا اپل تحلیلگر.
  • اپل نیز در حال برنامه ریزی برای انتشار دو نام تجاری جدید اپل مدل در ماه های آینده.
  • یک 10.8 اینچی اپل وارد خواهد شد در این سال در حالی که جدید آی پد مینی به احتمال زیاد خواهد شد راه اندازی در اوایل سال 2021.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک تحقیق جدید توجه داشته باشید از تحلیلگر Ming-Chi Kuo (از طریق MacRumors) رله که اپل عینک واقعیت افزوده به احتمال زیاد نمی خواهد راه اندازی تا 2022 در مطلق اولین. ما شنیده ام یک دسته از شایعات ضد و نقیضی در مورد اپل علیرضا در ماه های اخیر اما یک 2022 راه اندازی پنجره به نظر می رسد به یک موضوع مشترک.

سال گذشته به عنوان مثال اطلاعات منتشر شده یک گزارش مدعی است که اپل مدیران آشکارا مورد بحث و بررسی این محصول در مقابل 1,000 کارکنان اپل که دستگاه به احتمال زیاد آمار بازار در سال 2022. اخیر Digitimes گزارش همچنین ادعا کرد اپل eying 2022 انتشار.

به عنوان به آنچه که اپل شایعه علیرضا عینک را به میز دستگاه به احتمال زیاد یک لوازم جانبی برای آی فون به عنوان یک محصول مستقل. شبیه به اپل دیده بان راه اندازی شد به عنوان یک فرمت از آی فون ما می توانیم انتظار تکرار برای اولین بار از اپل علیرضا عینک به تکیه بر روی آی فون برای تغذیه آن اطلاعات است.

با که گفت, ما دیده ایم گزارش ها ادعا می کنند که اپل در تاریخ, عینک شامل یک میکروفون و بلندگو است که اجازه خواهد داد که آن را به ایجاد و دریافت تماس های تلفنی. سیری قابلیت خواهد بود بخشی از دستگاه مجموعه ای از ویژگی های به عنوان به خوبی. ما حتی دیده می شود rumblings که آن را به کشتی با یک شتاب سنج به طوری که آن را می توانید ثبت نام کنید دستورات خاص هنگامی که کاربر حرکت می کند سر او در یک جهت خاص. بیشتر چه, اپل علیرضا عینک قادر خواهد بود برای نمایش اطلاعات مربوط لنز در زمان واقعی است. اپل گزارش را شامل نمی شود یک دوربین در نسل اول علیرضا در تلاش برای حفظ عمر باتری.

طراحی, عاقلانه, گزارش نشان می دهد که اپل در تاریخ, عینک را شبیه به طور منظم جفت عینک با "قاب ضخیم که خانه باتری و تراشه است."

گذشته از اپل, AR, عینکی, Kuo رله که اپل در حال برنامه ریزی برای انتشار نسخه جدید دو مدل اپل در ماه های آینده. یکی گفت: به 10.8 اینچی اپل را به راه اندازی بعد از این سال. دیگر به احتمال زیاد خواهد 8.5 یا 9 اینچ, اپل, مینی که به احتمال زیاد خواهد شد راه اندازی در اوایل سال 2021.

Kuo می افزاید:

این دو مدل اپل به دنبال خواهد داشت, آیفون, SE استراتژی محصول و فروش امتیاز خواهد بود که برچسب قیمت مقرون به صرفه و تصویب سریع تراشه. اعتقاد ما بر این است که GIS خواهد بود اولیه پنل لمسی تامین کننده برای این دو جدید و مقرون به صرفه مدل های iPad چرا که این شرکت بزرگترین رسانه-اندازه لمس کننده با تشکر از هزینه مزایای استفاده از Megasite. ما فکر می کنیم که دو جدید و مقرون به صرفه مدل های iPad قابل توجهی خواهد شد به کمک GIS درآمد به دلیل مقرون به صرفه مدل های حساب برای 60-70 ٪ از کل محموله های اپل.

اپل قطعا مشغول بازسازی خود اپل صف در ماه های اخیر. شرکت مارس گذشته منتشر شد با نام تجاری جدید iPad Pro با صفحه لمسی پشتیبانی و LiDAR اسکنر. ما نیز دیده می شود شایعات با اشاره به اپل با انتشار یک 5G iPad Pro با یک mini-LED صفحه نمایش زمانی در 2021.

منبع تصویر: Martin Hajek

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب