فروشگاه برنامه اپل اکوسیستم تولید شده دیگران بزرگ در سال گذشته

اپل امروز گزارش داد که برنامه آن نمای پشتیبانی $519 میلیارد دلار در بیلینگز و فروش در سال 2019. یک مطالعه انجا

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
اپل امروز گزارش داد که برنامه آن نمای پشتیبانی $519 میلیارد دلار در بیلینگز و فروش در سال 2019. یک مطالعه انجام شده توسط اقتصاددانان مستقل کار برای تحلیل گروهی که محاسبه شده است که پس از App Store باز با 500 برنامه در سال 2008 اپل به توسعه دهندگان پرداخت می شود بیش از $155 میلیارد دلار است. یک چهارم از کسانی که پرداخت ساخته شد که سال گذشته است. توسعه دهندگان به اشتراک گذاری با اپل پرداخت برای برنامه های پرداخت محتوای دیجیتال و یا در برنامه خریدهای ساخته شده توسط کاربران را از طریق اپل در نرم افزار سیستم پرداخت.

Coronavirus دارای یک اثر منفی بر روی App Store, billings,

اقتصاددانان بودند که مطالعه مقدار از پول است که جریان از طریق برنامه iOS و اکوسیستم در حال کم بها دادن به مقدار پولی که جمع آوری شده توسط اپل. چرا که برخی از توسعه دهندگان تصمیم به کسب درآمد از برنامه های خود را از طریق سایر روش های خارج از فروشگاه App. برای مثال دیجیتال کالا و خدمات می تواند به فروش می رسد خارج از فروشگاه App برای استفاده در برنامه های کاربردی بر روی دستگاه های اپل. به عنوان مثال از آن خواهد بود دانلود Netflix برنامه از فروشگاه App و رفتن به وب سایت Netflix بکشد به پرداخت هزینه اشتراک. مثال دیگری است که این روزها بسیار محبوب شامل نصب یک نرم افزار مانند Instacart یا Shipt و پرداخت تحویل شرکت به طور مستقیم برای مواد غذایی از طریق وب سایت خود را.

از $519 میلیارد دلار در بیلینگز و فروش که فروشگاه برنامه های تولید شده در سال گذشته کالاهای فیزیکی و خدمات اختصاص $413 میلیارد و یا 80 درصد از درآمد کل. $61 میلیارد یا 11.8 درصد از درآمد آمد از دیجیتال کالا و خدمات; که برگ 45 میلیارد دلار یا 8.7% که آمد از در نرم افزار ads. تجزیه و تحلیل گروه می گوید که بزرگترین بازار گوشی های هوشمند چین مسئول پیشرو $246 میلیون یا 47 درصد از برنامه جهانی فروشگاه billings. که به دنبال $138 میلیارد یا 27 درصد است که می آید از آمریکا

در حالی که این گزارش بر اساس 2019 داده AG می گوید که coronavirus تا به حال یک تاثیر مثبت در فروشگاه App کسب و کار. تحلیل گروه می گوید که آن را دیده است افزایش استفاده از آموزشی و کسب و کار همکاری برنامه های در گیر رشد تقاضا برای مواد غذایی و مواد غذایی تحویل و نسبت به روند سفارش غذا و سپس رانندگی به رستوران به آن را انتخاب کنید. دیگر تغییرات شامل افزایش گرایش به سمت بازی های موبایل و ویدئو برنامه های در جریان و افزایش محبوبیت برنامه های اجتماعی که در حال جایگزین کردن شکاف احساس توسط کاربران در طول دوره از انزوای اجتماعی.

این گزارش می گوید: "با گسترده اجتماعی فاصله سراسر جهان بیشتر مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به تلفن همراه را خرید و به ماندن بگیرید متصل و سرگرم. بسیاری از شرکت ها و کارکنان خود را مجبور به تنظیم به کار از خانه در حالی که دانشگاه ها و مدارس و دانش آموزان به روشن از راه دور آموزش و یادگیری است. در طول این زمان, دانلود برنامه, استفاده, billings, و فروش را دیده اند افزایش کلی.

نه همه برنامه ها شده اند قادر به بهره مندی از این بیماری همه گیر. برنامه های مرتبط با کسب و کار است که بسته شده اند و یا با آن مواجه شده اند مقررات سختگیرانه (مانند هتل, کسب و کار, شرکت های هواپیمایی و رستوران ها) و یا کسانی که نیاز به چهره به چهره تعامل (مانند سوار به اشتراک گذاری کسب و کار) شده است به طور جدی نهفته است. و به اقتصاد جهانی گرفته است یک ضربه بزرگ دیجیتال تبلیغات نیز دیدن یک شیرجه رفتن به شرکت ها کمتر احساس نیاز به تبلیغ به یک مکان است که به عنوان مایع آن را به عنوان یک بار بود.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک صحبت کردن در مورد فروشگاه App می گوید: "در فروشگاه App است جایی که نوآوران و خیال را می توانید ایده های خود را به زندگی و کاربران می توانند پیدا کردن امن و قابل اعتماد ابزار برای زندگی خود را بهتر. در به چالش کشیدن و بی قراری بار در فروشگاه App فراهم می کند پایدار فرصت های کارآفرینی, بهداشت و رفاه آموزش و پرورش و ایجاد شغل کمک به مردم وفق دهند به سرعت در حال تغییر جهان است. ما متعهد به انجام حتی بیشتر به حمایت و پرورش جهانی در فروشگاه App جامعه از یک توسعه دهنده مغازه ها تقریبا در هر کشور به کسب و کار که استخدام هزاران نفر از کارگران به عنوان آن را همچنان به پرورش نوآوری و ایجاد شغل و سوق دادن رشد اقتصادی برای آینده است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن