اپل و گوگل تغییرات را به تماس خود را ردیابی راه حل برای رسیدگی به نگرانی های حریم خصوصی

اپل و گوگل در حال حاضر ارائه شده جزئیات بیشتر در مورد خود تماس با ردیابی کردند. دو غول در حال حاضر خواستار را

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 اردیبهشت 1399
اپل و گوگل در حال حاضر ارائه شده جزئیات بیشتر در مورد خود تماس با ردیابی کردند. دو غول در حال حاضر خواستار راه حل خود را در معرض اطلاع رسانی اما این ایده همان باقی می ماند: با استفاده از بلوتوث به کم کردن سرعت گسترش COVID-19.
تماس با ردیابی استفاده می شود توسط مقامات بهداشتی برای شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با کسی که آزمایش مثبت برای یک ویروس است. مشکل با سیستم سنتی است که آن را صرفا متکی بر حافظه مردم و در نتیجه خطرات آن مشرف غریبه که یک فرد ممکن است آلوده مانند یک مرد در مواد غذایی صف. زمانی که تکمیل شده با تکنولوژی تماس, ردیابی می تواند تبدیل به یک ابزار قدرتمند است. چگونه آن کار خواهد کرد در شرایط ساده است که دستگاه قادر خواهد بود به یاد داشته باشید دستگاه های دیگر که در مجاورت نزدیک. اگر صاحب هر دستگاه تست مثبت برای این ویروس به دیگر کاربران اطلاع داده می شود.

قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی داده ها پردازش خواهد شد بر روی دستگاه

 
این دو شرکت در حال رفتن به افزایش امنیت این راه حل بیشتر, بنابراین آن را نمی توان به هر فرد است. این خواهد بود که انتخاب کردن در سیستم و کاربران قادر خواهند بود آن را خاموش هر زمان که آنها می خواهند.
 
تغییرات ساخته شده اند ، اول بلوتوث ابرداده را رمزگذاری خواهد شد. موقت کلید ارتباط با یک تلفن خاص را در حال حاضر نمی توان مشتق شده اما به طور تصادفی تولید شده در هر روز است. علاوه بر این بلوتوث چراغ خواهد بود چرخش هر 10 تا 20 دقیقه. این اقدامات آن را تقریبا غیر ممکن است برای حمله به ردیابی کاربر. این سیستم امنیت بیشتر و محافظت از اطلاعات خصوصی از کاربران است.
 
قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی حل خواهد شد و همچنین به اشتراک گذاری قدرت سیگنال های بلوتوث و اجازه می دهد توسعه دهندگان برای تنظیم پارامترها به طوری که آنها می توانید تصمیم بگیرید که چه به منزله قرار گرفتن در معرض رویداد. این سیستم تنها به فاش کردن زمان تقریبی مشترک, تماس, با شروع از 5 دقیقه و حداکثر 30 دقیقه با 5 دقیقه افزایش است. حد بالایی بیشتر کمک خواهد کرد که حفاظت از حریم خصوصی افراد است.
 
رابط های برنامه کاربردی در دسترس خواهد بود با شروع ماه آینده و از آن پس مقامات بهداشت عمومی خواهد بود قادر به توسعه برنامه های. اگر چه iOS و اندروید خواهد, البته, حمایت از فن آوری های اپل و گوگل نمی خواهد ساخت برنامه های. آن می تواند ماه قبل از اولین برنامه می رسد با توجه به دو شرکت فنی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن