اپل می افزاید: Dark پشتیبانی از حالت به یک برنامه دیگر

در ماه گذشته ما به شما گفت که اپل پشتیبانی نرم افزار تا به حال شده است به روز رسانی شامل تیره حالت. این به ای

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 اردیبهشت 1399
در ماه گذشته ما به شما گفت که اپل پشتیبانی نرم افزار تا به حال شده است به روز رسانی شامل تیره حالت. این به این معنی است که UI معکوس شده است از نشان دادن متن سیاه و سفید در یک پس زمینه سفید برای نشان دادن متن سفید روی پس زمینه سیاه و سفید. تیره حالت مانع از نمایش خیره کننده از چشم کاربران و هر گونه تاسف رهگذران در یک اتاق تاریک یا در شب. و آن را نیز موجب صرفه جویی در باتری کمی زندگی در آن مدل های آی فون که ورزش یک صفحه نمایش AMOLED. چرا که این پانل آیا استفاده از یک نور پس زمینه با رنگ سیاه ایجاد شده است با تبدیل پیکسل در مناطق مناسب از صفحه نمایش. پس از پیکسل هایی که خاموش نمی رسم قدرت از باتری با استفاده از حالت تیره اجازه خواهد داد که یک باتری آیفون برای اجرای یک کمی طولانی تر است.
خال خال توسط 9to5Mac اپل با اضافه کردن Dark mode پشتیبانی برای اپل فروشگاه app. این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید دستگاه های اپل و لوازم جانبی, و اگر شما نقطه دوربین خود را در بارکد بر روی یک وسیله جانبی را مثال شما گفته شود که آیا یا نه آن را با دستگاه شما سازگار است. به گفته اپل این به روز رسانی اجازه می دهد تا کاربران را به "فهرست خرید و کاوش در تاریکی حالت دراماتیک نگاه جدید که یکپارچه ادغام به برنامه است." و این همچنین شامل "رفع اشکال های مختلف و پیشرفت است." اپل فروشگاه app خواهد با استفاده از هر کدام از حالت تنظیم کرده اید برای iPhone یا iPad خود را. شما می توانید انتخاب خود را با رفتن به تنظیمات > نمایش و روشنایی و بهره برداری در, یا نور و یا تاریکی به حالت.
هنگامی که اپل شروع می شود بازگشایی آجر و ملات فروشگاه های اپل و رزومه رایگان hands-on امروز در اپل جلسات شما می توانید با استفاده از این برنامه به رزرو محل حضور خود را در نزدیکی فروشگاه اپل. اگر شما لازم نیست که اپل فروشگاه app بر روی گوشی شما, شما می توانید نصب آن را از فروشگاه App.

اپل اضافه شده سیستم گسترده ای تیره حالت پشتیبانی برای آی فون و آی پد زمانی که آن را راه اندازی در iOS 13 و iPadOS 13 سپتامبر گذشته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن