آنتی بادی ممکن است همچنین سوخت coronavirus عفونت مجدد می گوید گیج کننده نظریه

Coronavirus آنتی بادی ها به یک موضوع داغ به عنوان بیشتر و بیشتر مطالعات در نگاه COVID-19 ایمنی و چگونه آن را م

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • Coronavirus آنتی بادی ها به یک موضوع داغ به عنوان بیشتر و بیشتر مطالعات در نگاه COVID-19 ایمنی و چگونه آن را می توان با کمک از واکسن و داروهای دیگر.
  • یک تیم از محققان منتشر شده یک نظریه در BMG بهداشت جهانی نشان می دهد که آنتی بادی می تواند همچنین بازی در یک نقش منفی در COVID-19 از طریق یک مکانیزم ایمنی شناخته شده به عنوان آنتی بادی وابسته به تقویت است که در واقع می تواند منجر به شدید COVID-19 موارد است.
  • شواهد ما تا کنون نشان می دهد که آنتی بادی بر اساس روش های درمانی می تواند کار با COVID-19 و واکسن نامزدها و آنتی بادی مونوکلونال داروها باید ارائه نتایج امیدوار کننده.

من پیدا کردم خودم را توضیح بیش از یک بار چرا coronavirus بسیار بدتر از آنفولانزا و دیگر بیماری های عفونی است که طب مدرن می تواند به مبارزه در حال حاضر. ما فکر کردیم که در ابتدا از آن نسخه دیگری از آنفلوآنزا از آنجا که از راه آن می تواند به رابجای دیگری جا زدن آنفولانزا با آن نامشخص علائم اما واقعیت این است که COVID-19 گسترش سریع آن می تواند آلوده هر کس تحت حق شرط و آن را بسیار سخت تر به لرزش برای بیماران که در مناسب های خاص در خطر دسته بندی. به همین دلیل است که جان مردم بیش از آنفولانزا نیز هست.

بر خلاف دیگر مسری پاتوژن ما هیچ داروهای خاص برای خنثی کردن ویروس ها و کاهش عوارض تهدید کننده زندگی. که چیز دیگری است که بر خلاف آنفولانزا. ما باید برای نگه داشتن شستن دست ما به عنوان اغلب به عنوان امکان دور ماندن از دیگران برای تا زمانی که ممکن است و پوشیدن ماسک صورت در حالی که برای. این ما تنها سلاح در برابر COVID-19 در حالی که ما منتظر پژوهش به مواد مخدر به نهایی شود. چندین واکسن در حال نزدیک شدن به مرحله نهایی تست به عنوان نام تجاری جدید آنتی بادیهای مونوکلونال داروها. دیگر محققان در حال مطالعه موجود meds برای دیدن اینکه آیا هر یک از آنها می تواند تبدیل به موثر COVID-19 درمان است. نقطه بسیاری از این مواد مخدر است که برای کمک به بدن در افزایش ایمنی نسبت به ویروس و/یا خلاص شدن از شر این عفونت است. اما یک فرضیه شگفت انگیز به ما می گوید که چیزی که برخی از این داروها در حال تلاش برای به دست آوردن می تواند یک عامل خطر شدید COVID-19 مورد پس از عفونت مجدد.

واکسن را آموزش بدن برای ایجاد همان خنثی سازی آنتی بادی است که COVID-19 بازماندگان را توسعه داده اند در حالی که مبارزه با این بیماری است. برخی از آنها را نیز وادار T همراه پاسخ ارائه خواهد شد که طولانی مدت ایمنی قبل از این عمر کوتاه از آنتی بادی است. آنتی بادیهای مونوکلونال خواهد قرض دادن بدن قوی آنتی بادی است که می تواند به محافظت در برابر عفونت و خنثی کردن coronavirus اگر آن را در حال حاضر ضرب در داخل ارگانیسم. دیگر meds ریز لحن پاسخ ایمنی برای جلوگیری از به طور بالقوه مرگبار سايتوکين طوفان در حالی که اجازه می دهد سیستم ایمنی بدن به منظور توسعه آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از ویروس ها با اتصال به سلول های انسان است. یک راه یا دیگری, آنتی بادی های مهم برای مبارزه با ویروس ها و رسیدن به نوعی از ایمنی.

چه مدت خواهد شد که ایمنی بود ؟ بسیاری از کارشناسان گفت: ما نباید انتظار COVID-19 ایمنی نسبت به گذشته بیش از 12 ماه است که نمونه ای از coronaviruses نه فقط SARS-CoV-2 پاتوژن است که باعث COVID-19. این می تواند به معنای ما نیاز به واکسن برای بقیه زندگی ما را به ادامه کمک به سیستم ایمنی بدن در مقابله با این ویروس.

تحقیقات اخیر نشان داده است که آنتی بادی ها را ناپدید می شوند پس از دو تا سه ماه اما این نمی تواند نشانه ای است که ایمنی از بین رفته است و عفونت مجدد ممکن است. سیستم ایمنی بدن می تواند هنوز هم به یاد داشته باشید این ویروس و از نو خلق کردن دسته جدید از آنتی بادی بر ثانویه تماس بگیرید.

این ما به ارمغان می آورد به یک نظریه از یک تیم از پزشکان از چندین دانشگاه در ایتالیا و سوئیس و انگلستان است که می گوید: آنتی بادی نیز می تواند به عنوان کاتالیزور عمل می کنند که به نفع شدید دوره از COVID-19 پس از عفونت مجدد.

تلاش برای توضیح دوره بیماری در ایتالیا بود که کانون COVID-19 همه گیر در مارس و آوریل محققان می گویند که این ویروس ممکن است گردش ماه قبل از شروع این بیماری همه گیر محلی. برخی از افراد ممکن است مبتلا به SARS-CoV-2 یا مشترک coronavirus و جان سالم به در سرد مانند بیماری فقط به صورت ویروس دوباره. پس از عفونت مجدد یک مکانیزم ایمنی شناخته شده به عنوان آنتی بادی وابسته-افزایش (ADE) می تواند مسئول شدیدتر نسخه از این بیماری در برخی از افراد است.

"غیر طبیعی و پاسخ همورال با توجه به ADE در مراحل اولیه از یک عفونت ثانویه توسط SARS-CoV-2 مارس تاخیر ذاتی ضد ویروسی پاسخ ایمنی با تکیه بر تولید از نوع 1 اينترفرون (IFN-1),", محققان می گویند. "این خواهد سازش اولیه ضد ویروسی پاسخ میزبان پس از آن با افزایش هجوم پیش از التهاب سايتوکاين, hyperinflammatory نوتروفیل ها و مونوسیت-ماکروفاژ و hypercoagulable state پاسخگو برای ARDS و معمولی پنومونی مشاهده شده در بيماران تحت تاثیر شدید/انتقادی COVID-19."

که به می گویند حضور آنتی بادی که آیا آنها خاص SARS-CoV-2 آنتی بادی یا آنتی بادی های آینده از دیگر coronaviruses است که باعث رایج سرماخوردگی, در واقع می تواند یک چیز بد برای سیستم ایمنی بدن در تلاش برای مبارزه با عفونت با SARS-CoV-2 یا دوم عفونت مجدد.

محققان اشاره می کنند که مطالعات دیگر تایید کرد که "غیر خنثی, subneutralizing و یا حتی به طور کامل خنثی سازی آنتی بادی ممکن است نقش کلیدی در ADE" از جمله دیگر خطرناک coronaviruses ابتال به بیماری مرس و سارس. همان می رود برای تب دانگ و غرب رود نیل.

محققان توجه داشته باشید که به همین دلیل خفیف تر coronaviruses لازم نیست واکسن است تا حدی که "واکسینه افراد به طور بالقوه می تواند در معرض خطر بالاتر از ADE پایدار تسهیل جذب ویروسی آنتی ژن-آنتی بادی مجتمع با هدف قرار دادن سلول." اگر این اعمال را به COVID-19 سپس تحقیقات واکسن ممکن است منجر به هیچ نتیجه ای نداشت. وعده های نامزدها که رسیده و فاز 3 را القا نمی کند و عوارض شدید با توجه به گزارش های موجود, اما از آن خواهد شد در حالی که تا زمانی که محققان می توانند اثبات یا رد این که آیا این ADE پدیده ای است که از نگرانی یا نه.

دوباره این فقط یک نظریه است. محققان نمی ارائه هر گونه شواهد از ADE در COVID-19. این همه بر اساس آنچه اتفاق می افتد در دیگر بیماری های عفونی. واقعی تحقیق نشان می دهد که پلاسما از COVID-19 بازماندگان این نسخهها کار بر روی بیمارانی که می توانید کوه های مشابه پاسخ ایمنی بدن در نتیجه آنتی بادی موثر هستند. محققان با انجام یک نیست از این نوع درمان به عنوان به خوبی. آنتی بادی مونوکلونال درمانی کار می کنند به همین ترتیب.

به طور جداگانه دیگر تحقیقات بر روی حیوانات ثابت شده است که COVID-19 بازماندگان توسعه آنتی بادی است که می تواند به جلوگیری از عفونت ثانویه است. همچنین, آن را فقط بیش از حد زود به اثبات COVID-19 عفونت مجدد رخ می دهد در حیوانات و یا انسان است. یک گزارش در نیویورک تایمز گفت: در اوایل این هفته که آن را بسیار بعید است که شما می توانید coronavirus دو بار. شده اند وجود دارد موارد از بیماران در سراسر جهان است که آزمایش مثبت برای بار دوم به SARS-CoV-2 هفته یا ماه پس از اولین جلسه اما کره CDC ارائه بهترین پاسخ به این پازل. این بیماران نیست عفونی به عنوان RNA ویروسی شناسایی شده در آزمون است و باقی مانده از اصلی عفونت است.

ماه های آینده ما را بیشتر پاسخ قطعی در مورد گزینه های درمان واکسن شامل و ایمنی. اگر COVID-19 مصونیت نمی آخرین طولانی تر از یک سال پس از آن بیمارستان می تواند به زودی شاهد موج اول COVID-19 reinfections.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب