آنتی بادی ها از این حیوان می تواند کشتن coronavirus

  • آنتی بادی های به دست آمده از llamas ممکن است اقتباس شده برای استفاده انسان در COVID-19 موارد در انسان است.
  • محققان می گویند این آنتی بادی می تواند خنثی کردن رمان coronavirus توانایی اتصال به سلول های یک فرایند حیاتی است که اجازه می دهد تا ویروس وارد سلول و تکثیر.
  • آنتی بادی ممکن است مورد استفاده برای تولید مواد مخدر است که کار می کند درست مثل پلاسما انتقال از COVID-19 بازماندگان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Llamas از این جانوران که حتی دیزنی استفاده می شود برای یکی از آن متحرک, ویژگی های ممکن است نگه دارید یکی از پاسخ ها به ترک خوردگی رمان coronavirus بیماری همه گیر. آنها می توانند قوی تولید آنتی بادی است که می تواند کشتن ویروس جدید و دانشمندان فکر می کنم آنها می توانید آن را به صورت یک درمان است که با ارائه همان نوع از نتایج را به عنوان یک انتقال پلاسما از COVID-19 بازماندگان.

فقط در چند روز گذشته ما صحبت در مورد هشت پروژه مجزا برای ایجاد آنتی بادی مونوکلونال داروها. پنج تیم در حال کار بر روی چنین روش های درمانی در ایالات متحده و یکی از مواد مخدر ممکن است آماده شود در این تابستان. ما همچنین به شما در مورد تلاش های مشابه در اسرائیل و ژاپن و هلند که در آن پزشکان را نیز مطالعه شده است همان مفهوم است. پس از یک مطالعه جدید آمد از محققان دانشگاه تگزاس موسسه ملی بهداشت و دانشگاه گنت در بلژیک است که می گوید لاما آنتی بادی می تواند خنثی کردن سنبله پروتئین در SARS-CoV-2 ویروس است که متصل به سلول های انسان و اجازه می دهد تا coronavirus به تکثیر در داخل بدن است.

این پژوهش بر اساس یافته های قبلی برای SARS-CoV-1 و MERS-CoV, ویروس مسئول سارس و MERS شیوع تپه توضیح می دهد. محققان با استفاده از دو نسخه از لاما آنتی بادی است که در کار قبلی سارس با عفونت و متوجه شد که حاصل ترکیب می تواند خنثی سنبله پروتئین و جلوگیری از عفونت.

“در حالی که ما کار بر روی این پروژه جدید SARS-CoV-2 coronavirus پدید آمده و سنبله پروتئین بسیار مشابه بین SARS-CoV-2 و اصلی سارس” دانشیار علوم زیست شناسی مولکولی در UT-Austin Jason McLellan گفت: آستین آمریکا دولتمرد. “ما فکر کردیم که شاید این nanobody اگر ما آن را جدا می همچنین با اتصال به این یکی.” پژوهش منتشر شده در سلول مجله.

این نظریه ممکن است به نظر می رسد غیر معمول و تا حدودی مضحک. یک حیوان تصویب این بیماری به انسان با توجه به تمام شواهد موجود و حیوانات دیگر ممکن است کمک به کشتن ویروس در بیماران آلوده.

McLellan فکر می کند یک لاما آنتی بادی دارو حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه موقت ایمنی به مردم در خطر است. “بلافاصله پس از تزریق آنها اساسا ایمنی به ویروس. آن افول خواهد شد در طول زمان پس از تعداد معینی از ماه, شاید, اما آنها بلافاصله تبدیل به ایمنی,” او گفت:. این دارو نمی شود اما در عين حال.

چه جالب است که آمریکا و بلژیک محققان مشغول کار بر روی این لاما آنتی بادی تئوری به تنهایی نیست. به یاد داشته باشید که آنتی بادی تحقیقات از ژاپن بود که من با اشاره به قبل از ؟ آن را بر اساس همان VHH آنتی بادی مفهوم از camelids — از پوشش ما در اوایل این هفته:

محققان از Kitasato دانشگاه در ژاپن کار می کرد با Kao و بیوتکنولوژی راه اندازی اپسیلون مولکولی و مهندسی به منظور توسعه یک آنتی بادی نامزد آنها تماس VHH هر Nikkei. VHH ظاهرا مشتق از camelids که یک دهم اندازه متعارف آنتی بادی و ارزان برای تولید است. Kao با استفاده از میکروارگانیسم ها برای تولید آنتی بادی پس از اپسیلون شناسایی توالی اطلاعات برای VHH. Kao استفاده از میکروارگانیسم ها برای تولید مواد شوینده قبل از این گزارش اشاره می کند.

Llamas نیست فقط زرق و برق دار حیوانات که سزاوار خود را دیزنی انیمیشن, آنها بخشی از camelids خانواده در کنار شتر و دیگر جانوران است. که گفت: معلوم نیست اگر و هنگامی که مواد مخدر بر اساس لاما آنتی بادی استفاده می شود برای درمان COVID-19. مطالعات بالینی برای پایان رسید مواد مخدر را به اثبات است که آن را موثر در COVID-19 بيمار. اما واقعیت این است که چند تیم در سراسر جهان در حال مطالعه این ایده است که هر دو هیجان انگیز و اطمینان بخش است.

بلژیک تیم شروع خواهد شد تست حیوانی به زودی و با ارائه همه به خوبی می رود, آزمایش های انسانی را در مجموعه ای برای شروع در حدود دو ماه. اگر دارو موثر است, این آنتی بادی می تواند به رشد مصنوعی در مقادیر انبوه.

منبع تصویر: Zsolt Czegledi/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>