یکی دیگر از نشت امتیاز نسبت 120Hz به ارتقاء صفحه نمایش برای آی فون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max

شناخته شده leaker یخ جهان در حال حاضر مجددا شایعات قبل از آن ادعا کرد که آیفون 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max خواهد آمد با 120Hz به تازه کردن صفحه نمایش. گزارش شد که در حالی که سخت افزار این دو دستگاه را پشتیبانی می کند با یک نرخ تجدید بالا تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده بر اساس اثرات آن بر عمر باتری است. داده یخ جهان سابقه ما تمایل به این باور است که اپل در واقع تصمیم به شیرجه رفتن.
در این سال اپل ممکن است انتشار چهار OLED, آیفون, 12 مدل. بالاتر پایان نوع 6.1 اینچی آیفون 12 نرم افزار و 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max هستند مخفیگاه آنان به پیشنهاد دو برابر نرخ تجدید فعلی اپل است.
اپل خواستار آن 120 هرتز صفحه نمایش ارتقاء صفحه نمایش و آنها در حال حاضر وجود دارد جدیدتر اپل مدل نرم افزار. برخی از تلفن های آندروید در حال حاضر پشتیبانی 90Hz و 120Hz نمایش نرخ اما اپل پیاده سازی می تواند یک کمی متفاوت است. نرخ تجدید در آی فون 12 نرم افزار و نرم افزار Max به احتمال زیاد خواهد تطبیقی که به معنی آن را به صورت پویا تغییر بر اساس محتوا نمایش داده می شود.

به عنوان مثال آن را از 60 هرتز به 120hz زمانی که کاربر اسکرول و رفتن به پایین زمانی که محتوای استاتیک است در حال بازدید. این امر صرفه جویی در عمر باتری است که یک نگرانی عمده با گوشی های که ارائه یک نرخ تجدید بالا.

آیفون 12 احتمالا با LTPO پانل

آینده سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 به احتمال زیاد دست بالا را دارند وقتی که می آید به حفظ عمر باتری به دلیل LTPO فن آوری است که اجازه می دهد برای متغیر سوئیچینگ. این به این معنی صفحه کار در 1Hz-120Hz.

آیفون 12 نرم افزار و نرم افزار Max احتمالا تنها قادر به سوئیچ بین 60 هرتز و 120 هرتز.

 
پس به اطمینان حاصل شود که بالاتر پایان آیفون 12 مدل قادر به نگه دارید تا با ارتقاء صفحه نمایش و 5G اپل انتظار می رود که برای تجهیز آنها با بزرگتر باتری. آیفون 12 نرم افزار خواهد شد به احتمال زیاد یک 4400mAh همراه در داخل که در حدود 500میلی آمپر ساعت بیشتر از باتری در آی فون 11 Pro Max.
علاوه بر این مدل نرم افزار به احتمال زیاد پشتیبانی 10-بیت عمق رنگ که بدان معنی است که آنها قادر به نمایش بیش از یک میلیارد رنگ است. برای مقایسه, the 8-bit صفحه نمایش بر روی آی فون 11 Pro با پشتیبانی از 16.7 میلیون رنگ.
این 5.4-اینچ, آی فون, 12 و 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر به احتمال زیاد با چوب 60 هرتز صفحه نمایش.

این نرم افزار انواع انتظار می رود که یک بدنه فولادی ضد زنگ, 6GB RAM و یک دوربین سه گانه با سیستم LiDAR سنسور عمق. آیفون 12 و آیفون 12 Max از سوی دیگر به احتمال زیاد آلومینیوم, طراحی, 4GB RAM, و دو دوربین راه اندازی.

هر چهار مدل احتمالا A14 مصنوعی در زیر هود و آنها را 5G آماده است. علاوه بر این اپل نیز ممکن است انتشار دو مدل 4G که یکی از آنها ممکن است حمل یک صفحه نمایش ال سی دی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>