آندروید و دستگاه های iOS می تواند کمک به بیماران از راه دور تست برای coronavirus

با تشکر به یک گرز ارائه شده توسط یک شرکت به نام پروانه شبکه (از طریق Engadget) یک راه وجود دارد برای پزشکان برای انجام یک کنترل از راه دور COVID-19 آزمون از ایمنی نسبی از بیمار در منزل. با گرز یک دکتر می تواند انجام سونوگرافی تست بر روی یک بیمار ریه ها با اتصال عصا به سیستم عامل iOS یا آندروید تلفن. شرکت وب سایت, یادداشت “ریه سونوگرافی ثابت شده است موثر در تشخیص درگيری ريوی و اجتناب از آلودگی متقاطع در مشکوک COVID-19 بيمار.”
در حالی که عصا به فروش می رسد به پزشکان توسط نسخه تنها در ایالات متحده متوسط جو می توانید اتصال عصا به گوشی خود و هدایت از طریق فرایند با استفاده از این دستگاه به لطف بر روی صفحه نمایش دهید و به کمک یک حرفه ای. اگر ترکه است که برگزار می شود راه را اشتباه دکتر در انتهای دیگر از تلفن تماس را می دانند و توصیه می کنند تا کاربر را به تنظیم آن درآمده است. پزشک با انجام این تست می توانید از راه دور کنترل گرز و حتی زوم در منطقه ای که به نظر می رسد مشکل به منظور مشاهده بهتر. تصاویر را می توان ثبت شده برای تجزیه و تحلیل بیشتر.
بیماران به طور معمول نمی خواهد خود را انجام سونوگرافی و یک ابزار مانند پروانه IQ ترکه بود که استفاده می شود عمدتا برای پژوهش است. اما به دلیل COVID-19 شیوع FDA آمریکا به طور موقت خود را تغییر مقررات مربوط به “در دسترس بودن قابلیت های کاربردی و قابل حمل سیستم های تصویربرداری.” هنگامی که بحران به پایان می رسد هر چند پیر قوانین اعمال خواهد شد.

علاوه بر راحتی با استفاده از یک چوب کوچک و یک تلفن نیز وجود دارد که تفاوت قیمت زیادی. سونوگرافی دستگاه می تواند هزینه بیمارستان تا آنجا که $75,000 در حالی که پروانه iQ ترکه است در قیمت از $2,000 با سالانه فردی حق عضویت از 420 $برای یک فرد پزشک. یک تیم از پنج پزشکان پرداخت خواهد شد 1200 $برای یک تیم حرفه ای عضویت برای یک سال و بیمارستان ها می توانید درخواست نقل قول در صدور مجوز نامحدود. با توجه به شرکت iQ خریداری می شود اگر شما یک پزشک یا پزشک دیگر در جایگاه خوب و مجاز توسط قانون دولت است که در آن شما عمل به استفاده از و یا به منظور استفاده از دستگاه. و یا شما در حال خرید این دستگاه به موجب نسخه معتبر و یا سفارش از جمله یک پزشک و یا پزشک برای استفاده در عمل حرفه ای به عنوان مجاز توسط قانون.”

پروانه وب سایت شامل آموزش رایگان دوره آموزشی در مورد نحوه استفاده از گرز چگونه به انجام یک ریه سونوگرافی و نحوه تفسیر یافته ها و چگونه آنها مربوط به COVID-19. کسانی که در پایان دوره را دریافت گواهی اتمام است. دوباره روشن ترکه را می توان تجویز شده به بیمار که می توانید آن را از صفحه اصلی است, اما آن را به یک حرفه ای پزشکی را تشخیص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im