اندیشه مبتنی بر Microsoft Surface اواز یا موسیقی دو نفری گزارش شده است که هنوز آینده این سال

زمانی که رئیس محصول افسر مایکروسافت دستگاه های گروه Panos Panay به تازگی وبلاگ که دو صفحه نمایش دستگاه های در حال اجرا در ویندوز 10x آماده نیست برای بازار هنوز آن مطرح شده گمانه زنی ها در مورد سطح دو نیز هست.
 
در حالی که Panay به وضوح اشاره لپ تاپ-تبلت هیبریدی سطح Neo بود که اعلام کرد در سال گذشته سکوت خود را در سطح Duo ساخته شده بسیاری از تعجب اگر آن را بیش از حد به تاخیر افتاده است.
 
سطح اواز یا موسیقی دو نفری است که بیشتر از یک گوشی هوشمند است که می تواند آشکار به یک قرص. بر خلاف سامسونگ Galaxy بریزید و Huawei Mate X آن متکی بر یک لولا به پشتیبانی از دو صفحه نمایش.
 
با توجه به Android Authority, سطح اواز یا موسیقی دو نفری است که هنوز هم بسیار در مسیر برای یک سال 2020 انتشار. این نشریه همچنین اشاره کرد که تاریخ انتشار آشکار خواهد شد زمانی در آینده ای نزدیک.
 
اگر چه Panay پست وبلاگ همه اما تایید کرد که سطح نئو در حال آمدن است در این سال Android Authority نیز به طور مستقل تایید این خبر از منبع آن و در آن یافت می شود درست است.
 
آن بود که قبلا گزارش شده است که شیوع کروناویروس که در پشت این تصمیم است.

مشخصات سخت افزاری سطح دو باقی می ماند تا حد زیادی تحت کاری ادامه داده اند

 
نسخه ای که مایکروسافت نشان داد در سال گذشته دو 5.6 اینچ صفحه نمایش است که می تواند آشکار به یک 8.3 اینچ صفحه نمایش. این 360 درجه لولا که بدان معنی است که این دستگاه را می توان تا خورده و بیش به طور کامل.
 
مشخصات فنی تا حد زیادی ناشناخته هستند اما در سال گذشته نوع رانده شد Qualcomm Snapdragon 855 SoC و زد Android 9 پای.
 
این شرکت همچنین وعده داده شده در سطح جهان ،
 
اگر مایکروسافت در واقع چوب به برنامه های اصلی خود را به سطح دو باید در زمان برای فصل تعطیلات. در واقع برخی از گزارش ها ادعا می کنند که از آن راه اندازی خواهد شد و حتی پیش از آن. امیدوارم این نرم افزار آماده برای پی اس به عنوان این قطعا نیست مورد در ماه فوریه هنگامی که آن را به وضوح مسائل.
 
قیمت شناخته شده نیست اما به احتمال زیاد خواهد شد و شیب دار است. و با توجه به این که اقتصاد واقعا در شکل بزرگ به دلیل همه گیر زمان واقعا رسیده برای گران تجربی دستگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de