ناشناخته ذات الریه که مرگبارتر از coronavirus بود فقط کشف

رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم خارج از کنترل در بسیاری از مناطق اما قزاقستان نیز ممکن است مبارزه دوم

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • رمان coronavirus همه گیر است که هنوز هم خارج از کنترل در بسیاری از مناطق اما قزاقستان نیز ممکن است مبارزه دوم شیوع ویروسی.
  • به سفارت چین در این کشور هشدار داد از ناشناخته "پنومونی" که ظاهرا حتی مرگبارتر از COVID-19.
  • معلوم نیست در این زمان چه چیزی باعث این ذات الریه با منشا ناشناخته.

به عنوان اگر رمان coronavirus همه گیر نیست به اندازه کافی برای خراب کردن زندگی عادی 2020 ما به ارمغان آورده اضافی مسری می ترساند که ما انتظار نیست. کنگو تجربه جدید شیوع ابولا فقط آن را به عنوان تلاش برای پایان دادن به یک سال گزارشهای صدها مایل دورتر از ثانویه عود و چین فقط اعلام ظهور طاعون در مغولستان داخلی. اضافه کردن یک هشدار از CDC که تیک فصل می تواند حتی بدتر از این سال همراه با گزارش می دهد که پشه ها می تواند حمل تب دانگ (فلوریدا) و یا ویروس نیل غربی (ماساچوست و تگزاس) و شما رو نزدیک به کامل تصویر از این سال به بیماری های خطرناک عفونی. اما 2020 است و مقامات چینی در قزاقستان در حال هشدار داد که این کشور در برخورد با ناشناخته "پنومونی" که حتی مرگبارتر از coronavirus.

از همه این بیماری آن را تنها COVID-19 است که خارج از کنترل به دلیل خصوصیات رمان coronavirus. SARS-CoV-2 بسیار عفونی و علائم می تواند بیش از یک هفته به نظر می رسد اگر آنها را در همه. COVID-19 در چین آغاز شده و در اواخر ماه دسامبر هنگامی که کلمه رو که ناشناخته پنومونی با منشاء حیوانی تا به حال آلوده چند نفر. مقامات چینی خود را در زمان زمان به اذعان انسان به انسان انتقال و به ووهان و این توضیح می دهد که عدم اعتماد از کشورهای دیگر در چین داستان روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

با در نظر گرفتن آن را کمی کنایه آمیز است که آن را به سفارت چین در قزاقستان که گزارش موارد جدید متفاوت "ناشناخته پنومونی" در کشور است که بنا به گزارش ها مرگبارتر از COVID-19. این معلوم نیست که آیا علائم این بیماری عفونی جدید متفاوت از COVID-19.

"میزان مرگ و میر از این بیماری بسیار بالاتر از این رمان coronavirus. این کشور ادارات بهداشت در حال انجام تحقیق مقایسه به ذات الریه ویروس اما هنوز به شناسایی ویروس" سفارت گفت: در هشدار به شهروندان چینی در این کشور, در جنوب چین صبح پست.

مقامات از قزاقستان را تنها با اشاره به بیماری ذات الریه ترک "ناشناخته" از شرح بیماری. این معلوم نیست که چرا سفارت چین در توصیف این بیماری که در راه است. وب سایت ذکر شده در گزارش رسانه های محلی در این کشور در مورد قابل توجهی خوشه پنومونی موارد از اواسط ماه ژوئن در استان آتیرائو و آقتوبه و همچنین در شهر چیمکند. شهر 930 کیلومتر دورتر از پایتخت و آقتوبه حدود 205 کیلومتر دورتر از پایتخت.

سفارت گفته شده است نزدیک به 500 پنومونی موارد در سه منطقه با بیش از 30 نفر در وضعیت بحرانی است. هیچ اشاره ای به تعداد مرگ و میر است که می توان به این ذات الریه. Coronavirus نیز منجر به همان وضعیت پزشکی است که چرا مقامات چینی نیز در ابتدا با اشاره به COVID-19 در ابتدا به عنوان "ناشناخته بوده است."

قزاقستان گزارش داد در مجموع بیش از 54 ، 000 coronavirus موارد که از صبح روز جمعه و 264 مرگ و میر. در پاسخ به سفارت گزارش دولت اذعان کرد که مقامات بهداشت به دنبال علت جدید بیماری اما رد چینی ادعا می کند.

"قزاقستان در بخش بهداشت و درمان و سازمان های دیگر در حال انجام تحقیق مقایسه و تعریف ماهیت ذات الریه ویروس" بیانیه ای گفت:. "در پاسخ به این گزارش از وزارت بهداشت جمهوری قزاقستان رسما اعلام کرد که این اطلاعات به واقعیت مربوط نمی شوند."

این مقامات همچنین گفت: "نامشخص" پنومونی طبقه بندی است که در خط با کسانی که دستورالعمل "برای ثبت نام از ذات الریه که coronavirus عفونت بالینی تشخیص داده و یا epidemiologically است اما نه تایید شده توسط آزمایشگاه تست." به عبارت دیگر حداقل در برخی از این موارد ممکن است COVID-19 بيمار که دریافت تست PCR.

"برخی از 300 نفر مبتلا به ذات الریه هستند که در بیمارستان بستری هر روز" وزارت بهداشت رئیس Saule Kisikova گفت news agency <url>. این گزارش در ادامه گفت که وجود داشته است 1,700 پنومونی موارد در این کشور در ماه ژوئن دو برابر بیشتر از ماه مشابه در سال گذشته است. همان رسمی گفت: پزشکان پیدا کردن 600 نفر در هر روز با علائم ذات الریه در مقایسه با 80 یک روز قبل از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کشور اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16, بلند کردن مستندات تقریبا دو ماه بعد در مارس 11th. محدودیت و اقدامات قرنطینه شدند دوباره به راه افتادند در برخی مناطق پس از موج جدید در پنومونی موارد است.

در حالی که معلوم نیست چه بسیاری از این موارد جدید از ذات الریه می توان به رمان ویروس, ما می خواهیم به شما یادآوری یک رویداد مشابه از اواسط ماه مارس. روسیه و قزاقستان همسایه شمالی گزارش داد یک افزایش شدید در موارد پنومونی در مسکو باعث شده برخی از مردم به سوال که آیا این کشور بود و راستگو بودن در مورد خود COVID-19 شیوع. روسیه به جهان چهارم-بزرگترین COVID-19 جمعیت در حال حاضر با بیش از 713,000 تایید مواردی که گزارش شده است. در مارس 20, روسیه گزارش شده بود بیش از 100 COVID-19 موارد است. در آن زمان برخی از افراد مشکوک که دولت دروغ گفتن در مورد تعدادی از عفونت ها در منطقه است که ممکن است باید توضیح داد که افزایش ذات الریه.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن