آمازون فروش N95 3M ماسک صورت و Purell به هر کسی که در حال حاضر فقط بیمارستان

بسیار تکان دهنده به نوبه خود از وقایع آمازون دارای N95 3M ماسک صورت و حتی بهتر 3M N100 ماسک صورت ذکر شده است ک

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 مرداد 1399
  • بسیار تکان دهنده به نوبه خود از وقایع آمازون دارای N95 3M ماسک صورت و حتی بهتر 3M N100 ماسک صورت ذکر شده است که هر کسی می تواند در حال حاضر خرید نه فقط در بیمارستان ها و سازمان های دولتی.
  • هیچ سوالی وجود دارد که این NIOSH-تایید N95 3M ماسک را از فروش سریع و بنابراین ما نیز گرد بهترین گزینه برای شما است.
  • در بالا از آن Purell ضد عفونی کننده دست نیز در دسترس برای هر کسی که برای خرید از آمازون هر چند شانس خوب وجود دارد که آن را از فروش نیز هست.

N95 ماسک در آمازون هستند و تنها قرار است تنها در دسترس خواهد بود برای بیمارستان ها و کارمندان دولت برای خرید, اما این مورد در حال حاضر. به نحوی واقعی N95 3M ماسک صورت و 3M N100 ماسک صورت در انبار در حال حاضر در آمازون و آنها را در دسترس برای هر کسی که به خرید. در صورتی که شما نا آشنا با ماسک رتبه بندی N100 صورت ماسک فیلتر حداقل 99.7 درصد از میکروسکوپی ذرات در مقایسه با حداقل 95% برای N95 ماسک. 3M N100 ماسک در انبار در حال حاضر در آمازون گران هستند اما آنها در واقع کمی ارزان تر از آنها گذشته و در زمان آنها ظهور در آمازون است. همانطور که برای 3M 8511 N95 ماسک صورت در سهام امروز آنها تنها $99.99 به صورت یک جعبه از 20 است که به مراتب کمتر از 18 دلار به 25 دلار در هر ماسک شما پرداخت در eBay و Craigslist در.

همه کسانی که ماسک بدون شک فروش به سرعت بنابراین ما می خواهیم به شما برخی از گزینه های دیگر نیز هست. شما پیدا کنید که بیشتر N95 3M ماسک و 3M KN95 ماسک صورت در سهام امروز هر چند آنها به وضوح sellout خطرات را به عنوان به خوبی. شما همچنین می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از 3M ماسک در انبار در حال حاضر در آمازون و همچنین NIOSH-تایید فیلتر ذرات برای رفتن با آنها.

به عنوان گزینه های زیادی هستند که در آستانه از فروش این دو محبوب ترین ماسک صورت گزینه های آمازون کل سایت هستند و هر دو در سهام در پایین ترین قیمت. آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت هزینه فقط $0.50 هر تشکر به 5 $کوپن شما می توانید کلیپ ها و پرفروش MagiCare KN95 ماسک صورت در فروش در حال حاضر فقط برای $0.95 هر کدام.

در علاوه بر این به تمام کسانی که گزینه های صورت, ماسک شایان ذکر است که آمازون یک تن از Purell ضد عفونی کننده دست در انبار در حال حاضر است. و فقط مانند 3M ماسک صورت در بالا ذکر شد آن را در دسترس برای هر کسی که برای خرید به جای فقط بیمارستان کارگران و مردم از سازمان های دولتی.

اولین و مهمترین Purell میز می ایستد و با 2 لیتر Purell ضد عفونی کننده در سهام برای اولین بار در ماه. در 65 میلیارد دلار برای کیت کامل آنها در واقع یک ارزش بزرگ است. 12-بسته های Purell و 24-بسته Purell هر دو در سهام اگر شما در عجله و شما همچنین می توانید 24-بسته نظامی-مشخصات Purell بطری در بهتر در هر اونس قیمت معمولی 12 - و 24-بسته. فردی, 1-اونس بطری Purell در بورس هستند اما گران, و شما همچنین می توانید غول 2 لیتری بطری Purell برای $99 و یا یک مورد بزرگ Purell بطری اگر شما مایل به تسویه حساب کردن.

به دنبال ضد عفونی کننده دست که فقط به عنوان خوب به عنوان Purell اما قیمت منطقی تر? SupplyAID 80% الکل ضد عفونی کننده دست, اسپری, 6-بسته Suave ضد عفونی کننده دستو Medex, ضد عفونی کننده دست که فروخته شده در فروشگاه های بزرگ مانند تمام مواد غذایی و CVS, Costco و 7-Eleven همه در سهام امروز در قیمت های بزرگ.Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب