آمازون همه جدید Fire HD 8 قرص است به شدت با تخفیف در حال حاضر

یکی از پرفروش ترین تبلت های اندروید در مقرون به صرفه بخش جدید Fire HD 8 ارزان تر از همیشه است. آمازون است که

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
یکی از پرفروش ترین تبلت های اندروید در مقرون به صرفه بخش جدید Fire HD 8 ارزان تر از همیشه است. آمازون است که کاهش قیمت 8 اینچ تبلت با 30 دلار است که در حدود 33 ٪ خاموش. اگر چه این اولین بار نیست که قیمت همه جدید Fire HD 8 قطره زیر 60 دلار در اغلب نیست که شما می توانید یک مناسب و معقول قرص برای چنین مقدار کم.مسلم این است که "پیشنهادات ویژه" نسخه تبلت آن را هنوز هم یک معامله بزرگ برای کسانی که می خواهند بسیار ارزان اندروید تخته سنگ. اگر شما در حال رفتن برای مقابله نگه داشتن در ذهن است که شما دریافت خواهید کرد پیشنهادات ویژه نمایش داده شده در این تبلت را قفل. گذشته از آن وجود دارد یکی دیگر از حرکت نزولی بزرگ برای داشتن یک آتش HD 8 قرص: آن را فاقد Google Play پشتیبانی می کند.

به عنوان نام نشان می دهد ، همه جدید Fire HD 8 ویژگی های تبلت 8 اینچ صفحه نمایش HD یک 2GHz پردازنده چهار هسته ای, 32 گیگابایت microsd (تا 1TB) و یک باتری مناسب و معقول است که باید ارائه تا 12 ساعت مطالعه, مرور وب و تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی است.

همچنین می آید با یک حالت بازی اما با توجه به این قرص را پایین مشخصات پیدا کنیم و آن را غیر ضروری است. حتی اگر شما نمی توانید از Google Play Store شما قادر به نصب هر گونه مهم برنامه است که شما نیاز به از طریق آمازون Appstore.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن