آمازون نخست بعد به تعویق افتاد تا اکتبر: گزارش

آن را در حال حاضر درک که آمازون نخست روز برگزار خواهد شد در ماه جولای آن را به عنوان معمولا هر سال با تازه تری

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 تیر 1399
آن را در حال حاضر درک که آمازون نخست روز برگزار خواهد شد در ماه جولای آن را به عنوان معمولا هر سال با تازه ترین گزارش اشاره است که آن را ممکن است به تاخیر افتاد تا سپتامبر است. با توجه به یک گزارش جدید از CNBC فروش سالانه رویداد برگزار خواهد شد در ماه اکتبر.این شرکت ظاهرا با توجه فروشندگان یک حفره یا سوراخ, تاریخ هفته اکتبر 5. تاریخ قطعی خواهد شد به احتمال زیاد بعد اعلام می شود.

کسانی که جزئیات ظاهرا به اشتراک گذاشته شده توسط آمازون در یک e-mail به فروشندگان شخص ثالث. رسما e-tailer است گفت: هر چیزی در مورد این سال نخست بعد.

در هفته های اخیر coronavirus نشان داده است نشانه ای از تجدید حیات باعث بسیاری از کسب و کار است که تا به حال به بازگشایی شد بستن درهای خود را دوباره. آمازون ظاهرا به تعویق انداختن نخست روز دوباره به دلیل آن ترس آن زنجیره تامین می تواند تاثیر منفی می گذارد به دلیل سنبله.

در آغاز همه گیر آمازون به حالت تعلیق محموله های غیر ضروری موارد به آن انبارها به عنوان آن را تلاش برای مقابله با افزایش تقاضا پس از شیوع. E-commerce غول اولویت بندی ملزومات مانند تجهیزات پزشکی و اقلام خانگی در آن زمان.

نسبت به پایان ماه آوریل این شرکت گفت: این امر اجازه می دهد تا فروشندگان شخص ثالث به سر محموله های غیر ضروری محصولات.

ماه گذشته این شرکت سازمان مد گرا فروش برای کمک به فروشندگان وضعیتی وخیم از اثرات این بیماری همه گیر و پاک کردن موجودی در آماده سازی برای روز نخست.

در حال حاضر به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش دوباره آمازون چالش های لجستیکی باید مطرح است. اگر چه آینده نامشخص است سابق آمازون اجرایی فکر نمی کند نخست روز به تعویق خواهد افتاد فراتر از اکتبر به عنوان شرکت نمی خواهم بزرگترین فروش آن رویداد همزمان با فصل خرید تعطیلات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن