آمازون بازگشته است با یکی دیگر از فروش گسترده در محبوب Anker شارژ لوازم جانبی

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر آمازون به اولویت بندی محموله های کالاهای ضروری برای مدتی اما به عنوان اقتصاد کشور به آرامی بازگشایی در صورت کاهش مرگ روزانه عوارض و در سراسر کشور بستری شدن در بیمارستان, e-commerce غول پیکر است که به تدریج از سرگیری آن در فعالیت های عادی نیز هست.

که شامل جذاب 24 ساعته-فروش تنها در محبوب تبادل نظر و لوازم جانبی که متوقف بودن یک چیزی که یک زن و شوهر از ماه بازگشت اما بار دیگر یک چیز در حال حاضر. پس از دیروز شگفت آور, Microsoft Surface Pro X تبلیغات آمازون آخرین معامله از روز می بیند در مجموع ده همیشه راحت Anker شارژ لوازم جانبی افت قیمت تا 43 درصد است.

عمیق ترین محصول با تخفیف ارائه در حال حاضر فقط اتفاق می افتد به همچنین محبوب ترین آیتم در لیست معمولا دسترسی به 66 دلار در حالی که اجازه دادن به شما در صرفه جویی عظیم 29 $برای این 24 ساعت فقط. این Anker PowerCore 26800 دارای چشمگیر 4.6 ستاره امتیاز متوسط بر اساس بازخورد از نزدیک به 10 ، 000 خریداران و به عنوان نام نشان می دهد قدرت بانک بسته عظیم ظرفیت 26,800 mAh.

که بیش از حد آب میوه به طور کامل شارژ چیزی مانند 2020-عرضه iPad Pro 11 بیش از سه بار و اتفاقا فوق العاده خوبی بررسی قابل حمل شارژر همراه با یک گروه سه نفره از سرعت بالا پورت USB حمایت از همه چیز از اپل و iPads برای گوشی های آندروید و قرص است.

اگر شما لازم نیست که مقدار قدرت و نه یک جمع و جور و حمل آسان قابل حمل شارژر در یک قیمت عالی به PowerCore باریک 10000 PD هزینه 20 دلار کمتر از حد معمول در یک بسته نرم افزاری ویژه ای است که همچنین شامل یک ریز PowerPort III نانو شارژر دیواری با 18W سرعت. و یا شما می توانید برای یک 2-در-1 Anker PowerCore Fusion 5000 PD در 18 درصد آن $39.99 قیمت لیست قیمت.

البته Anker باعث می شود بیش از فقط قدرت های بزرگ بانک ها و بیسار آمازون نیز به فروش تعدادی از ماشین, شارژر, قدرت, نوار, بی سیم, شارژر, کابل و دیوار شارژر در تخفیف قابل توجهی به امروز تنها.

سریع شارژ 3.0 39W دوگانه USB شارژر آداپتور قطعا شایسته ذکر ویژه در 32 درصد markdown و همان می رود برای PowerWave 7.5 شارژ بی سیم ایستاده با یک فن خنک کننده داخلی است که شما می توانید برای خرید $14.10 کمتر از حد معمول معادل به یک جامد 29 درصد آن قیمت به طور منظم از نزدیک به 50 دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de