آمازون تاخیر نخست روز سال 2020 فروش رویداد

آمازون نخست روز سال 2020 معاملات رویداد شده است رسما به تعویق افتاد و به بعد از این سال اگر چه خرده فروش ارائه

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • آمازون نخست روز سال 2020 معاملات رویداد شده است رسما به تعویق افتاد و به بعد از این سال اگر چه خرده فروش ارائه نشده تاریخ جدید.
  • عمده خرید رویداد معمولا طول می کشد محل در اواسط ماه جولای با آمازون ارائه چندین معاملات به آمازون نخست مشترکین.
  • رمان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور آمازون برای ایجاد تغییرات در آن سال 2020 برنامه وقتی که می آید به نخست بعد فروش. هند یک روز نخست فروش در اوایل ماه اوت.

آمازون راه اندازی چند سال پیش یک تابستان فروش رویداد جمعه سیاه نسبت به نام نخست بعد مجبور رقبای خود به پاسخ در نوع خود با معاملات خود را. هیچ سوالی وجود دارد که نخست روز محبوب ترین از همه آنها را و آمازون گسترش رویداد سال پس از سال است. نخست روز خرید و فروش شد و در دسترس برای بیش از یک روز به فروش رسیده بیشتر بازار که آمازون در حال حاضر به صورت محلی. اما در این سال رمان coronavirus خراب عادی زندگی است که شامل اطلاعیه ها و فروش فناوری در جهان برنامه ریزی شده بود. آمازون متفاوت است و خرده فروش بود و شایعه به تاخیر نخست روز سال 2020 در حساب از این بیماری همه گیر. آمازون تایید کرده است شایعات گفت: معاملات ثروت باد اورده در دسترس خواهد بود به آمازون نخست مشترکین "بعد از معمول است."

آمازون تایید نخست روز تاخیر شایعات روز سه شنبه در واقع بدون ارائه یک تاریخ جدید برای این رویداد است که باید جای گرفته اند در این ماه. این شرکت را به اشتراک بگذارید "جزئیات بیشتر به زودی" CNBC گزارش.

"در طول پنج سال نخست بعد تبدیل به یک جشن ویژه برای اعضای نخست به مغازه معاملات باور نکردنی برای خود و دوستان و خانواده — و این چیزی است که ما نگاه به جلو به هر سال" آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت. "این سال ما می شود برگزاری روز نخست بعد از حد معمول در حالی که اطمینان از ایمنی کارکنان و حمایت از مشتریان و فروش همکاران."

آمازون گفت: شخص ثالث, نمایندگان در اوایل این ماه برای استفاده از این هفته از اکتبر 5 به عنوان یک "حفره یا سوراخ تاریخ" نخست در بعد تبلیغات و کوپن این گزارش اشاره می کند. اما این شرکت تایید نشده از تاریخ و کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

ما یک نخست تاریخ روز در این زمان به عنوان آمازون دارای برنامه ریزی هند نسخه از این رویداد فروش برای 6-7 ماه اوت. هند در حال حاضر در جهان سوم-بزرگترین COVID-19 caseload پس از امریکا و برزیل با داشتن پیشی گرفتن از یک میلیون موارد فقط چند روز پیش. معلوم نیست چرا آمازون تصمیم گرفت برای رفتن به جلو با یک نخست روز رویداد در منطقه به عنوان محلی شیوع به نظر می رسد به دور از کنترل می شود.

چندین کشور اروپایی را مسطح منحنی و آمازون می تواند نگه محلی نخست حوادث روز, اما این مورد نیست.

همانطور که برای اوایل اکتبر نخست روز حتی در ایالات متحده و جاهای دیگر آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آمازون دسته دو فروش قابل توجه این حوادث قرار می گیرند. وجود دارد هیچ دلیلی برای مشکوک که جمعه سیاه سال 2020 فروش به تعویق خواهد افتاد و یا به حالت تعلیق در این سال است.

از سوی دیگر این بیماری همه گیر کوروناویروس حفره حفره اقتصاد جهانی که میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست در پاسخ به مستند اقدامات است که تحمیل شده بود در سراسر جهان است. بخش خرده فروشی را رنج می برند به عنوان یک نتیجه و خریداران خوش آمدید فروش و تخفیف.

در چند ماه گذشته آمازون در زمان چند اقدامات به اولویت بندی محصولات ضروری در طول مستند هفته که بیشتر مردم شروع به سفارش محصولات آنلاین. خرده فروش با تجربه کمبود و حمل و نقل تاخیر آن را به عنوان تلاش برای پاسخگویی به تقاضا و اطمینان از ایمنی کارکنان است. آمازون نیز تا به حال برای مقابله با موج اعتراضات در اولین ماه از ما شیوع است.

تکامل از بیماری همه گیر در امریکا و جاهای دیگر هنوز هم می تواند تحت تاثیر قرار آمازون عملیات کسب و کار نخست در روز جمعه سیاه خرید, رویدادهای گنجانده شده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن