آمازون و Best Buy را گوگل صفحه 3a و 3a XL فروش در تخفیف های بزرگ

اگر شما عشق خود را از سهام آندروید در حال اجرا در گوشی و نمی خواهید به صبر کنید تا اوت بله اوت برای دیدن گوگل کاملا دقیق صفحه 4a mid-ranger تجاری در گذشته منتشر شد ما باید برخی از اخبار که به احتمال زیاد برای قرار دادن یک لبخند در چهره شکارچیان معامله در سراسر کشور.

سال گذشته صفحه 3a و 3a XL موجود در برخی بسیار سنگین تخفیف با مطلقا هیچ رشته های متصل برای زمان بی حد و حصر با کوچکتر 5.6 اینچ مدل دلربا 120 دلار کمتر از معمول آن قیمت $399. در ضمن ادم تنومند و بدقواره اندازه 6 اینچ نوع است که در حال حاضر برای grabs در حتی بالاتر markdown یعنی $160 کردن $479 قیمت است که هرگز کاملا احساس بیش از حد.

پس از همه, ما در حال صحبت کردن در مورد دو mid-end دستگاه با دولت از هنر رو به عقب دوربین در دو و همچنین به عنوان یک محترم Snapdragon 670 پردازنده در زیر هود و شاید از همه مهمتر تضمین به روز رسانی نرم افزار تا مارس 22. ما در حال صحبت کردن در هر دو ماهانه وصله های امنیتی و نسخه اندروید تبلیغات تا 12 و بعد از یک پای با طعم تجاری اولین.

$120 و 160 دلار کاهش قیمت در قفل صفحه 3a و صفحه 3a XL به ترتيب در دسترس هستند در هر دو سایت آمازون و Best Buy اما جای تعجب نیست دومی خرده فروش می تواند اضافه کردن اضافی 50 دلار تخفیف به معادله با صف حامل و فعال سازی. جالب به اندازه کافی گوگل خود را به فروش می رساند نوزاد 3a در $279 به جای $399 در حالی که ارائه هیچ 3a XL ارتقاء وجه در زمان نوشتن این مقاله است.
که ممکن است چیزی برای انجام با جستجوی غول پیکر شایعه تصمیم توقف صفحه 4a XL توسعه در حالی که به عقب که می تواند به معنای 3a XL نگه داشته شود در اطراف صفحه 4a است در نهایت منتشر شد. نگه داشتن در ذهن که 3a و 3a XL سهم تا حدودی متوسط 64GB حافظه داخلی حساب انتظار می رود به روز رسانی به 128 گیگابایت در یک 4a نوع به احتمال زیاد به هزینه $350.

همه چیز در نظر گرفته, آن ممکن است یک ایده بد به صبر برای صفحه 4a. مگر, البته, شما نمی خواهید به صرف بیش از سه Benjamins در یک گوشی جدید مجهز به “وانیل” اندروید یا شما بعد از چیزی با کمی بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات که در این صورت شما باید کاملا از دست ندهید این شیرین تر از همیشه صفحه 3a و 3a XL می پردازد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de