Amazfit GTS فقط به عنوان براق به عنوان دیده بان اپل اما آن را با این نسخهها کار در اندروید و 14 روز طول می کشد در هر شارژ

  • این ساعت هوشمند در بازار به وضوح افزایش عظیم با تشکر از دیده بان اپل اما در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از رقابت از سایر برندها.
  • برخی از ساعت های هوشمند مانند Amazfit GTS ساعت هوشمند کار با اپل و همچنین دستگاههای اندرویدی و این مدل خاص ارائه می دهد مزایای دیگر بیش از اپل سازمان دیده بان به عنوان به خوبی.
  • Amazfit GTS دیده بان ویژگی های طراحی و نرم افزار و رابط کاربری است که به وضوح یادآور Apple Watch, اما آن را برای آخرین عظیم 14 روز با یک شارژ به جای سختی ساخت آن را از طریق یک روز.

اگر شما یک کاربر آی فون و شما رو قلب خود را در عالی یکپارچه تجربه که watchOS فراهم می کند در حال حاضر فوق العاده است هم به خودتان دریافت کنید. اپل دیده بان سری 3 است که در حال حاضر در آمازون شروع در پایین ترین قیمت همیشه — فقط $169 — و چندین اپل دیده بان سری 5 مدل با تخفیف به عنوان به خوبی. اگر شما یک کاربر اندروید به جای, و یا اگر شما یک آی فون مالک به دنبال خوب دیگر smartwatch گزینه به نظر ما رو فوق العاده یکی از جدید را برای شما به اتمام.

این Amazfit GTS Smartwatch براق گزینه از یک نام تجاری است که بسیاری از شما را تشخیص دهد. به یاد داشته باشید Amazfit Bip و $60 Amazfit Bip Lite که ویژگی های یک باتری است که طول می کشد بیش از یک ماه در یک شارژ? خوب حالا این شرکت با یک ساعت هوشمند جدید, و آن را ممکن است نام تجاری شیک ترین گزینه است. مطمئن شوید که با توجه به این واقعیت است که آن را به یک دیده بان اپل تقلیدی اما اپل دیده بان است که با آندروید کار می کند چیزی است که بسیاری از مردم خارج وجود دارد از رویای شده اند.

Amazfit GTS ساعت هوشمند ورزشی یک رابط کاربر زرق و برق دار همراه با تمام ویژگی های شما ممکن است بخواهید مانند ویدجت آب-مقاومت در برابر تا 5 خودپرداز در تمام طول روز ضربان قلب نظارت بر فعالیت های ردیابی و بیشتر. در بالای همه که باتری به مدت 14 روز با یک شارژ. اپل انواع اپل واچ مدل حتی نمی توانید آن را دو روز بدون مرگ, به طوری که یک مزیت بزرگ برای Amazfit. و در بالای همه است که آن را در فروش در حال حاضر فقط برای $129.99 در آمازون!

در اینجا اطلاعات کلیدی از آمازون صفحه محصول:

  • باریک بدنه فلزی – 9.4 میلی متر نازک & 24.8 G آلیاژ آلومینیوم سبک وزن بدن برای مناسب راحت و لذت بخش نگاه کنید.
  • آماده برای ایجاد یک چلپ چلوپ بزرگ 1.65″ 340 ppi صفحه نمایش AMOLED فوق العاده و راحت تر تجربه مشاهده با 7 قابل تنظیم دسترسی به آیکون.
  • به فاصله 14 روز از عمر باتری با هر بار شارژ. تا 25 ساعت با GPS به طور مداوم در.
  • هوشمند ورزشی ردیابی – ردیابی 12 ورزش های مختلف:, هوای آزاد, در حال اجرا, تردمیل, پیاده روی در فضای باز/سرپوشیده دوچرخه سواری, بیضوی, استخر/باز آب شنا کوهنوردی نوین در حال اجرا اسکی & ورزش و غیره..
  • Live متصل – دریافت اطلاعیه برای تماس های ورودی, ایمیل, پیام, و برنامه های دیگر.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>