تمام این 14 ویژگی های جدید در iOS اپل در زمان از اندروید

IOS 14 beta دانلود ما به ارمغان می آورد طعم اولین بار از اپل نسل بعدی سیستم عامل تلفن همراه برای آی فون است. ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
  • IOS 14 beta دانلود ما به ارمغان می آورد طعم اولین بار از اپل نسل بعدی سیستم عامل تلفن همراه برای آی فون است.
  • اپل ارائه شده برخی از آی فون جدید ویژگی های نرم افزار در WWDC سال 2020 کلیدی از جمله چند قابل توجه طراحی و قابلیت تغییرات.
  • برخی از ویژگی های اپل به تازگی معرفی شده در حال حاضر در آندروید در دسترس است. هر سال اپل و گوگل را از ویژگی های هر یک از دیگر سیستم های عامل تلفن همراه, تلاش برای بستن شکاف بین iOS و Android.

هر تابستان ما شاهد همان رقص در موبایل چشم انداز است. گوگل و اپل پرده برداری از جدیدترین سیستم های عامل معرفی و مقدار زیادی از ویژگی های که در حال حاضر در دسترس در رقابت پلت فرم. ما ممکن است زندگی در این سن از رمان coronavirus هنگامی که رویدادهای فنی نیست آنچه که آنها استفاده می شود. اما آندروید 11 و iOS 14 اینجا هستید نسبتا در زمان و آنها به احترام همان سنت است. آندروید 11 شامل ویژگی های متعددی است که در دسترس در آی فون قبل از ساخت راه خود را به گوگل سیستم عامل. در iOS 14 طول می کشد برخی از نرم افزار مفاهیمی است که در حال حاضر یافت می شود یا در گوگل این نسخه از اندروید یا آندروید نرم افزار ساخته شده توسط دیگر فروشندگان گوشی های هوشمند. در ادامه خواهیم تمامی iOS 14 ویژگی که در حال حاضر در آندروید در دسترس است.

ویدجت بر روی هر صفحه نمایش

من هرگز از طرفداران ابزارک اما بسیاری از مردم درخواست شده است برای این یکی. شرکت اپل در نهایت پشتیبانی از ویدجت صفحه اصلی. شما می توانید اضافه کردن انواع ابزارک برای هر صفحه و سفارشی کردن طرح های خود را بر این اساس.

iOS 14: ویدجت بر روی صفحه اصلی است. منبع تصویر: Apple Inc.

تصویر در تصویر پشتیبانی

صحبت از چیزهایی که شما می توانید حرکت و تغییر اندازه بر روی صفحه نمایش آی فون در حال حاضر پشتیبانی از تصویر در تصویر تصویری بیش از حد. آن شده است در دسترس در آندروید برای چند سال اما همچنین بر روی iPad.

iOS 14: تصویر در تصویر پشتیبانی می کند. منبع تصویر: Apple Inc.

نرم افزار کتابخانه

برنامه کتابخانه است یک راه جدید کلید های میانبر برنامه جمع آوری شده بر روی آی فون. اپل می افزاید: این کتابخانه در پایان از صفحه نمایش خود را و خودکار-دسته بندی برنامه ها در پوشه ها. آن را به یک محل که در آن شما را برای پیدا کردن هر یک از برنامه های بر روی تلفن همراه خود را با سهولت و شما می توانید حرکت را از طریق لیستی از برنامه های در راه است که شما را از یاد Android app drawer.

iOS 14: برنامه از ویژگی های کتابخانه. منبع تصویر: Apple Inc.

نرم افزار Clips

طرفداران اندیشه را به راحتی تشخیص این یکی را به عنوان به خوبی. برنامه کلیپ ارائه می دهد دسترسی سریع به بخش مهمی از یک برنامه در زمانی که شما به آن نیاز دارید. شما حتی نمی باید به برنامه های نصب شده برای این قابلیت خاص به کار می کنند. گوگل با معرفی این مفهوم چند سال پیش با برنامه های فوری خود را, اما آن را هنوز کامل آن است. زمان خواهد شد بگویید اگر برنامه کلیپ ها موفق تر خواهد بود.

iOS 14: نرم افزار کلیپ. منبع تصویر: Apple Inc.

پیش فرض جدید برای ایمیل و مرورگر نرم افزار

اندروید همیشه باز تر از iOS که بدان معنی است که کاربران را قادر به تنظیم پیش فرض برنامه برای سال. iOS 14 به ارمغان می آورد پشتیبانی از انتخاب ایمیل و مرورگر پیش فرض. بر روی آندروید شما حتی آزادی بیشتر.

iPadOS 14: پیش فرض جدید برای ایمیل و مرورگر.

ترجمه

Google Translate یکی از گوگل بزرگترین نرم افزار برای گوشی های هوشمند و وب سایت و گوگل اضافه شده ترجمه امکانات در جاهای دیگر در اندیشه ساخت آن را آسان تر برای مردم را به ارتباط برقرار. این نوع از قابلیت هایی که اپل باید به سرقت رفته سال پیش اما iOS 14 در نهایت آن می شود. جداگانه ترجمه برنامه اجازه می دهد تا شما را نگه گفتگو با کسی صحبت نمی کند و زبان خود را. صفری همچنین می توانید ترجمه وب سایت ها مانند Google Chrome. تفاوت در این است که گوگل ارائه می دهد بسیار بهتر زبان پشتیبانی از اپل, اما آن را هنوز هم یک شروع خوب برای آی فون است.

iOS 14: ترجمه برنامه. منبع تصویر: Apple Inc.

نقشه های اپل

هنوز هم وجود دارد هیچ مقایسه ای بین نقشه های اپل و گوگل مپ و دومی ارجح است جهت انتخاب برای بسیاری از مردم است. اما اپل شده است و با اضافه کردن چند ویژگی های هیجان انگیز برای آن برنامه های کاربردی نقشه برداری. iOS 14 را برای حمایت از دوچرخه سواری جهت که می تواند در یک زمان بهتر با تابستان گرم آب و در نهایت بر ما. در بالا از آن نقشه های اپل با پشتیبانی از راهنماهای که احساس شبیه به نقشه های گوگل راهنماهای اگر شما شده است با استفاده از این ویژگی.

iOS 14: جدید نقشه های اپل ویژگی های. منبع تصویر: Apple Inc.

بازگشت شیر

این یک شسته و رفته در دسترس از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به ضربه بزنید در پشت آیفون به انجام یک عمل. یکی می تواند استدلال می کنند که شما می توانید با استفاده از یک نسخه از این نرم افزار بر روی آندروید بر روی گوشی های رو به عقب سنسور اثر انگشت. ما نیز دیده می شود مشابه با ضربه زدن و یا ضربه زدن حرکات در گوشیهای LG در گذشته است. اپل را پشت شیر ممکن است ارائه گزینه های بیشتر و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از پشت ضربه زدن حرکات.

iOS 14: پشت ژست شیر تصویر منبع: 9to5Mac

UI ساده برای تماس و سیری

هنگامی که یک تماس می آید در این رابط کاربری تماس بر روی صفحه نمایش آی فون. همان می رود زمانی که شما فراخوانی سیری. با iOS 14 اپل معرفی خواهد شد ساده UI که آگاه تر از کاربر. همچنین بسیاری مانند UI برخی از گوشی های آندروید استفاده کنید.

iOS 14: تماس های جدید و رابط کاربر. منبع تصویر: Apple Inc.

تماس UI به نظر می رسد در بالای صفحه نمایش و سیری را, انیمیشن, به نظر می رسد به عنوان یک دایره در پایین صفحه نمایش. که راه شما می توانید انجام آنچه شما انجام می دهند در وهله اول. همان اتفاق می افتد بر روی آندروید برای هر دو تماس و گوگل دستیار.

iOS 14: سیری جدید رابط کاربر. سیری دایره به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de