پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus تام هنکس یک درخواست ساده: پوشیدن صورت خود ماسک

تام هنکس بود که یکی از مشاهیر به جلو آمده و با یک مثبت coronavirus تشخیص یک پیام ساده برای افرادی که در حال حا

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
  • تام هنکس بود که یکی از مشاهیر به جلو آمده و با یک مثبت coronavirus تشخیص یک پیام ساده برای افرادی که در حال حاضر به پوشیدن ماسک صورت: "نمی شود یک خراش."
  • هنکس و همسرش ریتا ویلسون در هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus اما به سرعت بهبود یافت.
  • هنکس ساخته شده از نظر طول تبلیغاتی ظاهر خود را برای فیلم های جدید تلویزیون اپل+ فیلم تازی.

تام هنکس ممکن است برای اولین بار افراد مشهور به اطلاع عموم مثبت خود را coronavirus تشخیص, که بازیگر را در ماه مارس. او پس از بهبود به همراه همسر و همکار بازیگر ریتا ویلسون و پس از اهدا خون خود به محققان در مورد این کمک می کند تا در کار خود را در یک واکسن برای coronavirus.

در حال حاضر همه چیز تا حدودی به حالت عادی بازگشت برای کارگر ماهر بازیگر — او اولین "میزبان" برای شنبه شب زنده مراسم تحلیف قسمت که لگد اخیر خود به لحاظ اجتماعی فاصله های نجومی و او هم ستاره جدید تلویزیون اپل+ فیلم (تازیهای جنگ جهانی دوم فیلم که در آن هنکس نقش یک کاپیتان نیروی دریایی به اتهام حفاظت از یک کاروان از کشتی های حامل هزاران نفر از سربازان و تجهیزات در سراسر اقیانوس اطلس) که آغاز بکار در streamer در جولای 10. ضمن به عنوان بخشی از ساخت دور با فشار به ترویج فیلم های جدید هنکس نیز ساخته شده است برخی از اظهارات در مورد زمان بیماری همه گیر کوروناویروس — و او یک پیام ساده برای افرادی که مقاوم به پوشیدن ماسک.

"واقعا وجود دارد فقط سه چیز ما می توانید انجام دهید به منظور رسیدن به فردا" هنکس گفت: به مردم. "پوشیدن ماسک, اجتماعی, فاصله, شستن دست ما است. کسانی که همه چیز بسیار ساده و بسیار آسان است.

"اگر کسی نمی تواند پیدا کردن آن را در خود به تمرین آن سه چیزهای بسیار اساسی — من فقط فکر می کنم شرم بر شما. نمی شود یک خراش با آن انجام بخشی خود را. آن را بسیار اساسی است. اگر شما در حال رانندگی ماشین شما لازم نیست به بیش از حد سریع, شما با استفاده از خود را به نوبه خود سیگنال و شما در اجتناب از برخورد عابران پیاده است."

هنکس اظهارات در مورد وخیم تر شدن بیماری همه گیر در ایالات متحده آمد و در زمانی که تعداد موارد گزارش شده در اینجا این است که نزدیک به 2.7 میلیون, با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. از زمان شروع این بیماری همه گیر که با استفاده از همان اطلاعات نیز وجود داشته اند تقریبا 128,000 گزارش مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 ویروس.

ماسک صورت همراه با اجتماعی فاصله در حال حاضر به عنوان بنابراین بسیار مهم در مبارزه با کروناویروس که گلدمن ساکس' اقتصاددان ارشد نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان این هفته که او فکر می کند یک ملی ماسک صورت دستور می تواند کمک به صرفه جویی در اقتصاد ایالات متحده.

"ما که ماسک صورت همراه با به طور قابل توجهی بهتر coronavirus نتایج" گلدمن ساکس اقتصاددان ارشد Jan Hatzius نوشت. "ما پایه برآورد شده است که یک ملی دستور می تواند در بالا بردن درصد از افرادی که ماسک می پوشند 15 (درصد) و کاهش نرخ رشد روزانه از تایید موارد توسط 1.0 (درصد) به 0.6%.

"این محاسبات" Hatzius' توجه داشته باشید ادامه "حاکی از آن است که یک ماسک صورت دستور به طور بالقوه می تواند جایگزینی برای مستندات که در غیر این صورت تفریق حدود 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی است."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب