اضافه کردن یکی از این top movies on Netflix در حال حاضر به تعطیلات آخر هفته خود را برنامه

Will Ferrell آخرین کمدی درباره مسابقه آواز یوروویژن شد, پربیننده ترین عنوان این هفته در آخرین لیست از فیلم های

توسط EMROOZTAFAHOM در 22 تیر 1399
 • Will Ferrell آخرین کمدی درباره مسابقه آواز یوروویژن شد, پربیننده ترین عنوان این هفته در آخرین لیست از فیلم های بالا در Netflix بکشد.
 • که با توجه به جریان موتور جستجو Reelgood که هر هفته فراهم می کند BGR با داده ها در اطراف آنچه در آن میلیون ها نفر از کاربران ماهانه با استفاده از این سرویس به جریان.
 • در ادامه برای بقیه از ما, آخرین نگاه در بالای فیلم در Netflix بکشد در این هفته

یکی از تعریف تنظیمات در فرهنگ عامه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس کمک کرده است برای سرعت بخشیدن به این بی شفقت گسترش جریان اقتصاد با تاسیس بازیکنان مانند Netflix و آمازون در حال حاضر پیوست upstarts است که طیف وسیعی از تلویزیون اپل+ به دیزنی+ و همچنین حتی تازه واردان مانند NBC طاووس پرچم در حال اهتزاز است که راه اندازی در سراسر کشور در ژوئیه 15.

Netflix بکشد البته هنوز هم حاکم عالی وقتی که می آید به جریان تلویزیون و فیلم است و نه از دست رفته به ضرب و شتم و یا آهسته خود را رها هم در تمام طول بیماری همه گیر. در ماه ژوئیه به تنهایی وجود دارد 86 فیلم های جدید در حال اضافه شدن به محبوب جریان خدمات. یک راه برای کمک به مرتب سازی از طریق تمام است که محتوا در این سرویس با در نظر گرفتن یک نگاه در چه فیلم محبوب ترین در حال حاضر — یک کار است که ما به نوبه خود برای این تیم در جریان, جستجو, موتور Reelgood که به طور منظم سهام با BGR یک عکس فوری از آنچه در آن میلیون ها نفر از ماهانه اعضای جریان در هر دو صورت هفتگی و ماهانه.

برای هفته از ماه جولای 2-8 ما را گنجانده ام top movies on Netflix زیر این حال 10 عنوان که Reelgood بینندگان جریان بیشتر در طول هفته با یک لوده Will Ferrell, کمدی, آینده در #1 در این هفته: این فیلم است Eurovision Song Contest: داستان آتش Saga.

این فیلم دقیقا نمی توانید گرمترین انتقادی دریافت. بیش از گوجه فرنگی فاسد برای مثال منتقدان نمره نشسته است و در 63 درصد (بر اساس 144 بررسی). مخاطبان با این حال به نظر می رسد به دست گرفته اند و آن را برای آنچه در آن است — صرفا یک دلپذیر انحراف چیزی نیست به تمسخر در طول این روز در نظر من است. بر این اساس مخاطبان خود نمره در گوجه فرنگی فاسد در حال حاضر محترم 80% بر اساس تقریبا 2000 رتبه کاربر.

در مورد شما نمی چک کردن این Netflix عنوان اصلی هنوز — که متکی بر یک بیت از قدرت ستاره که در ویل فرل و ریچل مکآدامز بازی بازی های نقش برجسته — طرح آن به شرح زیر است. هر Netflix "هنگامی که مشتاق ایسلندی نوازندگان لارس (ویل فرل) و Sigrit (Rachel McAdams) هستند و با توجه به فرصت یک عمر به نمایندگی از کشور خود را در بزرگترین رقابت آهنگ, آنها در نهایت شانس خود را برای اثبات آن است که هر رویای ارزش داشتن یک رویای ارزش مبارزه را دارد."

Reelgood داده نشان می دهد که با در نظر گرفتن تمام از عمده streamers برای این هفته یوروویژن در واقع تماشا بیشتری از کاربران خود را از همیلتونزنده-فیلم اکشن از سر و صدا برادوی آمار که به تازگی اضافه شده به دیزنی+. برای اطلاعات بیشتر Netflix توصیه های فراتر از Will Ferrell آخرین کمدی در ضمن اتمام لیست کامل از این هفته 10 صفحه بیشتر به تماشای فیلم بر روی این پرچم در حال اهتزاز زیر با لینک های شما را مستقیم به عنوان خود را.

 1. مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga
 2. از دست گلوله
 3. بازگشت به آینده
 4. Bulbbul
 5. نامرئی مهمان
 6. فهرست شیندلر
 7. پلت فرم
 8. استخراج
 9. هیچ کس نمی داند من اینجا هستم
 10. راننده تاکسی

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن