اکتیویژن به ارمغان می آورد Crash Bandicoot برای موبایل

یکی از محبوب ترین فرانچایز از اکتیویژن نمونه کارها, Crash Bandicoot است کاملا یک مقدار زیادی از توجه در سال 2020 پس از هفت سال که نادیده گرفته شده است. ماه گذشته اکتیویژن نشان داد Crash Bandicoot 4: آن را در مورد زمان قسط چهارم در سری آینده برای PC و کنسول ها در 2 اکتبر سال 2020 است.در اوایل این هفته درمان شده اند با این حال یکی دیگر Crash Bandicoot اعلام این بار با هدف پارسه همراه. در اجرا! جدید Crash Bandicoot بازی توسعه یافته توسط پادشاه همان توسعه دهنده پشت Candy Crush Saga ضربه سر و صدا. به عنوان برخی از شما ممکن است در حال حاضر می دانیم شاه خریداری شده بود توسط اکتیویژن-بلیزارد خیلی وقت پیش و این یکی از استودیو ترین پروژه های مهم پس از له آب نبات.

Crash Bandicoot: در اجرا! یک دونده بی پایان در ورید همان Temple Run. آن را در حال حاضر در دسترس برای قبل از ثبت نام در Google Play Store و یا از طریق وب سایت بازی, اما از آن خواهد شد راه اندازی در iOS به عنوان به خوبی.

درست مانند هر دیگر دونده بی پایان بازی شما خواهید بود در حال اجرا کشویی و پریدن در سراسر مکان های یاد برای Crash Bandicoot حق رای دادن با استفاده از شخصیت های مختلف از معشوق IP. همچنین پادشاه اضافه شده جنگ و رئیس آن خواهد شد پاداش بازیکنان با جالب پاداش در مورد آنها بیرون می آیند پیروز.

علاوه بر این, Crash Bandicoot: در اجرا خواهد شد از ویژگی های حالت چند نفره که در آن چند بازیکن می تواند عضویت در ناهمزمان اجرا می شود. هیچ اطلاعاتی در مورد دقیقا در زمانی که از آن خواهد شد راه اندازی شد اما این بازی است که به احتمال زیاد به از این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im