سبز سنگ اسمانی بزرگ بیش استرالیا کارشناسان گیج

  • سبز سنگ اسمانی بزرگ به نظر می رسد در آسمان بیش استرالیا در اوایل این هفته و کارشناسان نمی تواند به نظر می رسد به توضیح آنچه در آن بود.
  • این فکر که جسم طبیعی در مبدا و نه ساخته دست انسان قطعه ای از فضا های ناخواسته اما هیئت منصفه هنوز.
  • بسیاری از توپ های آتشین منفجر شدن در فضای, اما این یکی ممکن است صرفنظر کردن و به دور از سیاره ما به طور کامل.

برخی از ساکنان استرالیا دریافت یک درمان ویژه ای در اوایل این هفته هنگامی که یک سنگ اسمانی بزرگ به نظر می رسد در آسمان شب است. این رویداد دستگیر شد چند تماشاچیان و به عنوان ABC اخبار (که استرالیا آژانس خبری نیست دیزنی متعلق به ABC) گزارش غیر منتظره بازدید کننده خطی در سراسر آسمان بود به خصوص منحصر به فرد در یک رنگ مایل به سبز به عنوان آن را تحمل دوزخ در حالی که کروز از طریق جو زمین.

شاید حتی بیشتر جالب توجه وجود نداشته است توضیح خوبی برای دقیقا چه هدف بود. در حال حاضر قبل از اینکه شما به خواب تا تهاجم بیگانه سناریو شما باید بدانید که کارشناسان معتقدند این یک پدیده طبیعی اما از آنها ارائه بسیاری از جزئیات فراتر از آن است که بسیار مبهم توضیحات.

چگونه می تواند کارشناسان مطمئن شوید که آن را از یک جسم طبیعی است و نه یک فضاپیما یا حتی یک تکه از یک مرده ماهواره و یا دیگر در حال چرخش ناخواسته? واقعیت این است که شیء باقی مانده در یک قطعه است که شاخص آن بود که برخی از فرم طبیعی و فضای باقی مانده مانند یک شهاب سنگ یا چیزی مشابه. اشیاء ساخته دست انسان و تمایل به شکستن به عنوان آنها را به آتش کشیدند توسط اصطکاک جو و این جسم خود را حفظ فرم آن را به عنوان سقوط به سمت زمین است.

“این کاملا خیره کننده” Renae Sayers از دانشگاه Curtin ABC گفت. “این یک توپ سبز … آنچه شما در حال seeling یک غول فلش از نور آن را تقریبا مانند یک توپ با این زرق و برق دار دم بلند. آنچه که ما تمایل به دیدن هنگامی که اشیاء مانند فضای باقی مانده و یا اگر آن را یک ماهواره سوزاندن آنچه که ما تمایل به دیدن است که مرتب کردن بر اساس مانند کراکل و جرقه است. این است که با توجه به این واقعیت است که وجود دارد مسائل سوزاندن — بنابراین شما به پانل های خورشیدی رفتن همه جا شما رو hunks از فلز در حال حرکت در اطراف آن سوزش تا از طریق فضای ما.”

چند بار سنگ اسمانی بزرگ رؤیت در نتیجه انفجار. این اتفاق می افتد زمانی که شی وارد جو زمین می تواند رسیدگی نمی شدید تنش ورود و ما یک موفقیت بزرگ به عنوان یک نتیجه. که اتفاق نمی افتد این زمان در اطراف, و کارشناسان هنوز در تلاش برای توضیح دهید که دقیقا چه هر کس را دیدم. یکی ممکن است توضیحات یک “چرا سنگ اسمانی بزرگ روبرو می شوند” به آن معنا است که شیء هرگز به طور کامل وارد جو و نوع قلم را از سیاره ما به جای.

وجود دارد هیچ گزارش اولیه از تاثیر و هیچ کس نمی یافت هر گونه باقی مانده است که ساخته شده است. حداقل اگر جسم را اعتصاب زمین آن به نظر نمی رسد به انجام هر گونه آسیب, اما ممکن است هرگز از آن ساخته شده به سطح در تمام.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>