یک داروی دیابت می تواند به مبارزه با برخی از شدید تر COVID-19 علائم در زنان

دیابت دارویی به نام متفورمین پیدا شد به منظور کاهش مرگ و میر زنان مبتلا به کروناویروس به میزان 24 درصد. این دا

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
  • دیابت دارویی به نام متفورمین پیدا شد به منظور کاهش مرگ و میر زنان مبتلا به کروناویروس به میزان 24 درصد.
  • این دارو به نظر نمی رسد برای تاثیر در مردان با کوروناویروس.
  • Coronavirus همه گیر ممکن است باقی بماند تا زمانی که دو سال بدون یک واکسن موثر. Dr. Anthony Fauci گفت: به تازگی یک واکسن ممکن است رسیدن به اواخر سال 2020 در اولین.

ظاهر می شود قبل از کنگره دیروز, Dr. Anthony Fauci شهادت است که, در نظر او, این امکان وجود دارد محققان را توسعه coronavirus واکسن قبل از پایان سال است. محرومیت که Fauci گفت که او را با احتیاط خوش بینانه یک واکسن موثر ظهور خواهد کرد در اوایل سال آینده.

Fauci نظر در این زمینه است که جدید نیست و چیزی است او بیان به طور مداوم بیش از چند هفته گذشته. اتفاقا تعدادی از مشخصات بالا واکسن نامزدهای میله میله برای آغاز پیشرفته محاکمه در هفته های آینده. بیشتر چه, ارتش دانشمندان — که به طور معمول کار با بیوتکنولوژی شرکت به خصوص مبارزه با بیماری های مرگبار — کار کرده اند در یک واکسن قادر به مبارزه با همه گونه از coronavirus. تست انسان در ارتش واکسن قرار است به زودی در این تابستان.

در حالی که یک واکسن است که به احتمال زیاد تنها راه برای واقعا به یک دسته در coronavirus شده اند وجود دارد برخی از امیدوار کننده گام های ساخته شده با توجه به مواد مخدر قادر به کاهش برخی از علائم شدید در ارتباط با ویروس. به این نکته محققان در دانشگاه مینه سوتا اخیرا کشف کرده اند که این دارو متفورمین — استفاده شده است که برای درمان دیابت نوع 2 — می تواند به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر برای زنانی که تست مثبت برای COVID-19.

در این بررسی که هنوز به کارشناسی یافت که COVID-19 مثبت زنان در متفورمين شد 21 تا 24 درصد کمتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از COVID-19 مثبت زنانی که نمی, نگاهی به مواد مخدر است. این دارو به نظر نمی رسد که تاثیر بر توانایی مردان به مقاومت در برابر برخی از coronavirus را بیشتر علائم شدید.

مهر گزارش می دهد:

زنان به طور گسترده ای استفاده می شود دهان و دندان دیابت دارو متفورمین ممکن است در کاهش خطر ابتلا به کشنده COVID-19 با توجه به مطالعه ارسال شده در روز شنبه که هنوز کارشناسی. در میان بیش از 6,200 بزرگسالان مبتلا به دیابت یا چاقی و بیمه تجاری که در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 وجود دارد کمتر مرگ و میر در میان زنان است که تا به حال خود را پر از 90 روز متفورمین نسخه از میان کسانی که مصرف دارو.

در حال حاضر آیا این به این معنی COVID-19 بیماران باید به دنبال مواد مخدر ؟ مطلقا نه. این مهم است که توجه داشته باشید که بیماران درگیر در مطالعه بودند در حال حاضر مبتلا به دیابت است. این البته چندان از تعجب به عنوان افراد مبتلا به دیابت هستند بیشتر احتمال دارد به نمایشگاه شديد علائم کروناویروس. تمام آنچه که گفته شده است وجود دارد هیچ نشانه ای که این دارو می تواند خالص مثبت برای COVID-19 بيمار که نمی مبتلا به دیابت است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن