یک تغییر بزرگ در حال آمدن است به Costco در این ماه است که خریداران را دوست دارم

  • همه چیز شده اند به آرامی برگشت به حالت عادی در Costco که مانند تقریبا هر خرده فروش ساخته شده است تغییرات قابل توجهی — از جمله به فروشگاه ساعت — به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • در طول کاستکو اخیر درآمد سه ماهه تماس این شرکت اعلام کرد که تعدادی از تغییرات اتفاق می افتد در این ماه است.
  • کاستکو دادگاه های مواد غذایی در حال بازگشایی در یک ماده از روز و نمونه مواد غذایی نیز در حال بازگشت به فروشگاه.

بازار جهانی شرکت تحقیقاتی ایپسوس به تازگی با ارسال یک ارتش از 5700 راز خریداران در یک ماموریت حقیقت یاب برای دیده بانی کردن که مواد غذایی زنجیره ای امن برای خریداران به سرپرستی در حال حاضر در طول coronavirus بیماری همه گیر. Costco به پایان رسید تا در آینده #2 در رتبه بندی که تولید شد ساخت زنجیره ای بسیار قابل اعتماد مقصد برای خریداران در حال حاضر بر اساس ایمنی و بهداشت اقدامات است که اجرا شده اند (فقط در پشت تمام مواد غذایی در #1 در لیست).

مانند کسب و کار متحده و شهرستانها در سراسر کشور است که به تدریج بازگشایی و تغییر به یک فصل جدید در coronavirus, پاسخ, پس, هم, دوش گرفتن به طور فزاینده ای به حالت عادی بازگشت. به طور منظم ساعت برای مثال هستند و این شرکت همچنین اعلام کرد برخی از اضافی هیجان انگیز تغییرات در طول کاستکو درآمد سه ماهه سوم تماس چند روز پیش.

برای یک چیز, Costco CFO ریچارد ساله, کون تایید کرده است که تقریبا تمام فروشگاه های مواد غذایی دادگاه خواهد بود و در حال اجرا در عرض چند ماه (اواسط ماه ژوئن ذکر شد هدف). در حالی که منوها باقی خواهد ماند کمی محدود به عنوان COVID-19 ویروس همچنان این حداقل نشانه بازگشت از محبوب جنبه های خرید در شرکت فروشگاه های.

و در پیوند با Costco نیز بازگرداندن چیزی است که برای لذت بردن از در علاوه بر این به footlongs و منجمد ماست: مواد غذایی نمونه. اواسط ماه ژوئن نیز هدف برای این به عقب در محل, اگر چه از آن خواهد شد کمی متفاوت — بدون راه رفتن و حفاری در با انگشتان دست خود را, به عنوان مثال.

گفت: پس از این همه هر چند ما باید به یاد داشته باشید که فقط به خاطر Costco در حال حاضر ساخت پست-coronavirus تغییرات برای جلب مردم به ساخت Costco اجرا می شود که ما قرار داده ایم و در طول همه گیر این نیز نیست دعوت به اجازه دهید تا به بهترین شیوه های شما همه امیدوارم زیر شده است به اطمینان حاصل شود که شما ایمن ماندن در حالی که برای خرید مواد غذایی. برای مثال پوشیدن یک ماسک صورت است که هنوز هم بسیار توصیه می شود و حتی ممکن است مورد نیاز بسته به جایی که شما در حال خرید. در خانه بمانند و اگر شما هر گونه علائم مانند تب و فروشگاه در خارج از ساعت زمانی که فروشگاه به احتمال زیاد حداقل مشغول در داخل علاوه بر تمرین های اجتماعی فاصله و اقامت حداقل شش فوت دور از مشتریان دیگر در حالی که شما فروشگاه.

Costco برای آن است که در میان گروهی از, خوش شانس خرده فروشان است که بهره مند از خرید دیوانگی در طول coronavirus همه گیر شبیه به آمازون (در حالی که خیلی از بخش خرده فروشی شده است در غیر این صورت خرد شده). برای چهار هفته به پایان مارس 31, کاستکو فروش خالص بالغ بر $12.55 میلیارد 7.5% از $11.67 میلیارد سال قبل Costco گفت: در روزهای اخیر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>