این به بیرون درز PS5 ویژگی می تواند تغییر راه شما بازی

این PS5 قیمت و تاریخ انتشار نه تنها اسرار باقی مانده است. Sony نشده پرده برداری از سیستم عامل و رابط کاربری و

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
  • این PS5 قیمت و تاریخ انتشار نه تنها اسرار باقی مانده است. Sony نشده پرده برداری از سیستم عامل و رابط کاربری و یا ویژگی های نرم افزار جدید برای این کنسول.
  • در حال حاضر حذف شده مقاله به طور خلاصه ذکر شده یکی از جدید PS5 ویژگی های است که نشده است را اعلام کرد.
  • "را فعالیت" را به عنوان یک لینک مستقیم در بازی حوادث است که بازیکنان به سمت راست از روی صفحه نمایش اصلی از کنسول بدون نیاز به شروع بازی و بار یک حالت خاص و یا ماموریت.

پلی استیشن 5 به لحاظ فنی شده است پرده برداری کرد اما سونی کاملا فاش کردن تمام اسرار خود را. نه تنها قیمت و تاریخ عرضه هنوز هم یک راز است اما ویژگی های این کنسول در حال ناشناخته نیز هست. ما هنوز دیده نشده جدید پلی استیشن سیستم عامل اما قابل توجه از ویژگی های نرم افزار از PS5 به بیرون درز جلوتر از زمان. آن را به نام "فعالیت" و آن را اجازه می دهد تا بازیکنان پرش به بازی در یک لحظه خاص بدون نیاز به بوت شدن این بازی برای اولین بار.

ویژگی مورد بحث قرار گرفت در یک مقاله در مورد آینده بازی مسابقه ای WRC 9 در اسپانیایی وبلاگ راکتور بازیکه در آن مصاحبه شونده به طور تصادفی خراب فعالیت است. پست به سرعت حذف شده و هیچ اثری از آن در زمان نوشتن. اما اینترنت را فراموش کرده ام نیست و این مقاله اشاره شد در ق و توییتر.

این مقاله بیشتر در مورد آینده مسابقات قهرمانی رالی جهانی بازی اما این فعالیت ها از ویژگی های اشاره شده در یک پاراگراف به عنوان "یک لحظه عمیق-لینک به خاص نژادها به طور مستقیم از کنسول های منو."

این قابلیت می تواند کار به طور مشابه در دیگر بازی اجازه می دهد بازیکن را به پرش به محتوای مورد نظر را فورا. PS5 طراح سرب Mark Cerny در اشاره به فعالیت های ویژگی در مصاحبه با سیمی که دقیق برخی از ویژگی های این کنسول. سونی نشان داد در آن زمان که PS5 خواهد اجازه دهید پارسه نصب قطعات خاص از این بازی برای اولین بار در سفارش به بازی قسمت از بازی که آنها می خواهند به بازی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است (تاکید ما):

صرف نظر از چه بخش هایی از بازی شما انتخاب می کنید برای نصب و بازی شما قادر خواهید بود به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از آن طریق به طور کامل نونما رابط کاربر. PS4 را لخت استخوان صفحه نمایش در زمان احساس یخ زده در کهربا; شما می توانید ببینید چه چیزی دوستان خود را به تازگی انجام داده و یا حتی چه بازی عنوان آنها ممکن است بازی در حال حاضر, اما بدون راه اندازی یک فرد عنوان هیچ راهی وجود دارد به چه ماموریت های تک نفره شما می توانید انجام دهید یا آنچه مسابقات چند نفره شما می توانید بپیوندید. این PS5 که تغییر خواهد کرد. "حتی اگر آن را نسبتا سریع به بوت های ما نمی خواهند این بازیکن را به بوت شدن, بازی, ببینید, چه, بوت, بازی, ببینید, چه, تا," Cerny می گوید. "بازی چند نفره, سرور ارائه خواهد شد کنسول با مجموعه ای از joinable فعالیت در زمان واقعی است. تک بازیکن بازی را با ارائه اطلاعات مانند آنچه در ماموریت های شما می تواند انجام دهد و آنچه به شما پاداش دریافت خواهید کرد ممکن برای تکمیل آنها — و همه کسانی که انتخاب قابل مشاهده خواهد بود در UI. به عنوان یک بازیکن شما فقط پرش به سمت راست به هر آنچه شما می خواهم."

Cerny اشاره فعالیت به عنوان رویدادی که "joinable در زمان واقعی" و گفت: سیمی که همه از این کلید های میانبر قابل مشاهده خواهد بود در UI. اما بدون هر گونه اخبار در مورد PS5 سیستم عامل و رابط کاربر ما فراموش کرده بود در این مورد. جدید بازی راکتور گزارش به ارمغان می آورد قابلیت بازگشت به خط مقدم و به آن یک نام رسمی.

اگر من به گمان من می خواهم می گویند که فعالیت های می تواند کراوات به شایعه پلی استیشن به عنوان دستیار خوب و یک موبایل نرم افزار همراه می توانید بگویید PS5 صاحبان زمانی که برای پیوستن به یک بازی خاص جلسه با دوستان خود را که آیا آن را یک رویداد چند نفره و یا برخی از نوع تک بازیکن ماموریت. شما می توانید جزئیات یک نسخه آرشیو شده از WRC 9 مقاله در اینجا.

با ژوئیه تقریبا بیش از ما انتظار می رود سونی به نمایش گذاشتن PS5 سیستم عامل با رابط کاربری و ویژگی های نرم افزار به زودی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن