6 جدید کروناویروس نقاط شما نمی خواهد انتظار به نظر می رسد در ما

  • جدید کروناویروس نقاط popping تا در سراسر ایالات متحده و آنها می تواند جرقه موج دوم از عفونت.
  • تگزاس, ماساچوست, یوتا, گرجستان و داکوتای جنوبی در حال حاضر در تلاش برای مهار سریع-حرکت همه گیر سلول.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر ممکن است به نظر می رسد مانند آن را از آغاز تا افول — اجتماعی فاصله تلاش های در حال کار و مستندات باید کمک کرد تا صاف منحنی از عفونت های جدید در بسیاری از مناطق — اما ما نه جنگل است. نه با یک شات. در واقع وجود دارد برخی از مناطق کشور که در آن از گسترش این ویروس این است که فقط شروع به سطح شیب دار بالا.

به عنوان فوربس گزارش وجود دارد یک نیم دوجین مکان های خاص در ایالات متحده است که می تواند به عنوان نقاط با موارد جدید به سرعت ظاهر است.

رمان coronavirus یک برنامه ویروس و آن را به سرعت در حال گسترش زمانی که مردم در مجاورت نزدیک به یک فرد است که در حال حاضر آلوده. این که چرا این بیماری در پاره از طریق شهرهای شلوغ در سراسر جهان و آن را نیز بدان معنی است که هنگامی که یک جدید hotspot میآید می توان آن را سخت به آن کم کردن سرعت.

گروه های جدیدی از کروناویروس موارد ظهور کرده اند تا در ماساچوست گرجستان یوتا تگزاس و داکوتای جنوبی. این نیست متحده که به طور معمول تسلط coronavirus عناوین مانند نیویورک اما این ویروس در حال گسترش است در یک سرعت سریع در این مناطق جدید فقط همین.

داکوتای جنوبی دیده می شود بیش از 800 مورد تأیید بیرون آمدن از یک واحد پردازش گوشت گیاه. برخی از 3,700 کارکنان کار در تاسیسات و شیوع ویروسی وجود دارد منفجر شد و در ظاهر هیچ زمان. همان درست است از یک وال مارت فروشگاه در Worcester, MA, که در آن بیش از 80 کارکنان ناگهان پایین آمد با COVID-19 وادار کل فروشگاه به طور موقت تعطیل.

شیوع در یکی دیگر از گوشت پردازش گیاه در Moore County, Texas تبدیل به یک جامعه از بیش از 20 ، 000 نفر به یکی از بزرگترین فاصله از COVID-19 در دولت است. اما این سختی تنها ویروس-موضوع مربوط به دولت است دست و پنجه نرم با عنوان تست از زندانیان در دولت پیدا کرده است تا 70 درصد از زندانیان در حال مثبت برای COVID-19. که تعداد فوق العاده بالا و مقابله با ویروسی شیوع بیماری در یک منطقه محدود باعث می شود همه چیز حتی پیچیده تر است.

سه شهر در ایالت یوتا — پروو اورم و پیزان — نیز شناخته شده به عنوان جدید کروناویروس نقاط عنوان شده است گینسویل, گرجستان.

این نوع خنده دار (نه ببخشید این نوع sad) است که در میان تمام این درصد کمی از جمعیت ایالات متحده است که در اعتراض به محدودیت هایی که در محل هستند برای حفظ خود و بقیه از ما امن است. آن را فقط طول می کشد یک فرد به جرقه موج جدید شیوع بیماری در مناطق که در حال حاضر دیده می شود تعداد زیادی از موارد و این چیزی است که ما در حال شروع به دیدن با این رشد سریع نقاط.

من آن را دریافت کنید. آن شخص را به ماندن در داخل و کار از خانه و یا بدتر هنوز, از دست دادن شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر. این وحشتناک است در واقع. اما به سرعت در حال آوردن چیزهای بازگشت به “عادی” و کشتار مردم در این روند نیست راه حل.

منبع تصویر: Stephen Lovekin/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im