5 راه سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 Plus, مشخصات, مارس ضرب و شتم Galaxy S20 فوق العاده 5G

با توجه به صفحه نمایش زنجیره تامین تحلیلگر راس جوان توجه داشته باشید کهکشان 20 و 20+ ورزش خواهد شد صفحه نمایش

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 خرداد 1399

با توجه به صفحه نمایش زنجیره تامین تحلیلگر راس جوان توجه داشته باشید کهکشان 20 و 20+ ورزش خواهد شد صفحه نمایش با مشخصات زیر:

در حال حاضر LTPS (کم-متوسط چندبلوری) در مقابل LTPO (دمای پایین چندبلوری اکسید) بخش جالب است در اینجا. بدون خسته کننده شما را با جزئیات, ما فقط می خواهم اضافه کنم که LTPO تکنولوژی است 5-15% قدرت بیشتر و کارآمد تر از IPS در S20 فوق العاده.

این واقعیت است که آن را می سازد متغیر پویا نرخ تجدید راحت تر می تواند برای جبران تفاوت در اندازه باتری های بین سامسونگ flagships. در S20 سری به جای آن از قطعات سخت افزاری به مدیریت پویا, نرخ تجدید و بسته به محتوای سامسونگ دارای یک نرم افزار پشته.

در حالی که آن را نشانی از مرجع های مختلف نرخ تجدید سطوح - از 48Hz به 120Hz - خودکار تازه کردن رای حل نشده است به اجرا در S20 فوق العاده برای برخی از دلیل پس از آن باقی می ماند یا در 60 هرتز یا در 120Hz در همه زمان ها و دومی یک باتری گراز. بنابراین نه تنها باید توجه داشته باشید 20+ یک به صرفه تر است, اما همچنین قادر به نمایش بیش از کهکشان S20 فوق العاده.

 

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20+ دوربین تمرکز

غنی کیت دوربین کهکشان S20 فوق العاده است به طوری futureproof که آن را ممکن است به طور مستقیم منتقل می شود توجه داشته باشید 20 خط. واقعیت این است که توجه داشته باشید 20+ است که به احتمال زیاد گرفتن کهکشان S20 فوق العاده دوربین باید به عنوان جای شگفتی نیست به هر کسی حتی از راه دور آشنا با گل سرسبد سامسونگ تلفن استراتژی.

سامسونگ نسل دوم 108MP سنسور مورد استفاده در فوق العاده منحصر به فرد است که در آن ادغام نور اطلاعات (به نام pixel-binning) از هیچ کمتر از 9 پیکسل به یکی از بزرگ مجازی برای مقدار بی سابقه ای از کیفیت و جزئیات.

قسمت بد این است که سامسونگ را تحسین دوگانه پیکسل, فوکوس اتوماتیک, سیستم است که دو دسته مخالف photodiodes به هر پیکسل در سنسور به صورت بسیار سریع و دقیق تمرکز شده است با استفاده از pixel-binning تا کنون. با توجه به قابل اعتماد tipster, سامسونگ استفاده خواهد شد اضافی تمرکز سخت افزار در تبصره 20 را که به کیت دوربین متفاوت از آنچه که در S20 فوق العاده.

تمرکز اطلاعات از این سنسور می توان به بهبود نتایج حاصل از اصلی 108MP نیروی عظیم منهدم کننده در یک رادیکال تلاش برای جلوگیری از شکایت در مورد کهکشان S20 فوکوس اتوماتیک فوق العاده از فاصله نزدیک.

نفس 48MP periscope دوربین فوق العاده این 5x periscope زوم ساز و 12MP ultrawide زاویه یکی در حال انتظار برای اقامت هر چند این درست است که مزاحم چیزی که کمی در کنار فلش LED در کدها که ممکن است گفت: تمرکز-کمک سنسور.

به عنوان شما می توانید بر روی به بیرون درز کدها سامسونگ خواهد خندق 100x فضای زوم حیله برای توجه داشته باشید سری به این معنی است که ما ممکن است متفاوت با دوربین "جزیره" در بازگشت از آنچه در S20 فوق العاده حداقل تا آنجا که چاپ و دو تن به پایان برسد نگران هستند.

توجه داشته باشید 20+ ذخیره سازی و چیپ ست می تواند سریع تر از در کهکشان S20 فوق العاده

به تازگی سامسونگ اعلام کرد که در حال ورود به تولید انبوه جدید 512GB eUFS 3.1 حافظه برای "گل سرسبد گوشی های". این 512GB نسخه S20 فوق العاده 5G هنوز هم می آید با eUFS 3.0 استاندارد که البته سریع ترین زمان نگه نمی شمع به آنچه که سامسونگ در مورد تولید.

"گوشی های جدید eUFS 3.1 را تنها در حدود 1.5 دقیقه به حرکت 100GB داده در حالی که UFS 3.0-های مبتنی بر نیاز به بیش از چهار دقیقه" این کنایه آمیز است که به شما می گوید که شما نیاز به دانستن در مورد آینده سازی استاندارد. تصادفی عملیات سرعت نیز تا حد زیادی افزایش یافته تا 60 درصد عملکرد بهتر است.

علاوه بر 512GB بسته سامسونگ نیز شروع به تولید فوق سریع eUFS 3.1 سازی حافظه 256GB و حتی ظرفیت 128GB که می آید به عنوان مماس تایید است که توجه داشته باشید 20 به همراه خواهد کشتی با 128GB پایه سازی درست مثل S20 سری. فقط سریع تر زمانی که آن را می آید به خواندن و سرعت نوشتن.

چیپ ست مقابل نیز ممکن است متفاوت از پردازنده طرح است که در کهکشان S20 خانواده است. در حالی که یک پیکسل 865+ در حال حاضر بعید Exynos 990 مدل S20, S20+ و S20 فوق العاده شده اند خدشه دار شود کمی عمر باتری کوتاه تر و بالاتر چیپ ست درجه حرارت در مقایسه با Snapdragon 865 مدل های ما در ایالات متحده است. شاید به همین دلیل است که آخرین شایعه گیره توجه داشته باشید کهکشان 20 خط ورود با یک سریع تر و کارآمد تر Exynos 992 پردازنده خواهد بود که یکی دیگر از تفاوت با S20 فوق العاده.

توجه داشته باشید سریع تر از 20+ اسکنر اثر انگشت پوشش منطقه بزرگتر از S20 فوق العاده

صفحه نمایش صنعت تحلیلگر که نوک توجه داشته باشید 20+ LTPO نمایش فن آوری نیز نشان می دهد که سامسونگ ممکن است استفاده از Qualcomm آخرین 3D صوتی حداکثر در صفحه نمایش انگشت اسکن فن آوری است. قرار بود آن را به زمین در S20 سری اما ظاهرا نمی تواند اجرا یکهو خیلی زود پس از آن به سمت چپ برای توجه داشته باشید از 20 مدل در تابستان.

بر خلاف تکرار برای اولین بار است که تنها اجازه می دهد تا به کاربران برای اسکن یک اثر انگشت 3D صوتی حداکثر ارائه می دهد به رسمیت شناختن منطقه ای که 17x بزرگتر از نسل قبلی, اجازه می دهد برای افزایش امنیت از طریق به طور همزمان دو انگشت و اعتبار و افزایش سهولت استفاده.

کوالکام همچنین ادعا می کند که آن جدید حسگر اثر انگشت است که سریع تر از نسل قبلی است اما ما هنوز به شنیدن چقدر, نمی توانید صبر کنید به گودال که تکنولوژی در برابر S20 سری اسکنرهای اگر آن را می سازد آن را به توجه داشته باشید از 20 مدل. اگر آن را ندارد که می تواند فقط در یکی دیگر از منطقه است که توجه داشته باشید 20+ را بهبود بیش از کهکشان S20 فوق العاده juggernaut, نه به ذکر است S Pen شمشیر. شما چه فکر می کنید ؟

انتظار می رود سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 Plus مشخصات:

توجه داشته باشید 20 به علاوه صفحه نمایش اندازه: 6.9" 120Hz 20:9 صفحه نمایش سوپر AMOLED با 3D صوتی حداکثر انگشت خوان
توجه داشته باشید 20 Plus chipset: Exynos 992 یا Snapdragon پردازنده 865
توجه داشته باشید به علاوه 20 حافظه نسخه: 128GB/256GB/512GB eUFS 3.1 سازی
توجه داشته باشید 20 به همراه دوربین: 108MP اصلی+48MP periscope+12MP ultrawide
توجه داشته باشید 20 به علاوه باتری: 4500mAhtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن