5 گوشی عادات شما نیاز به لرزش خاموش

اگر شما با دقت اشاره کردن به یک دستگاه الکترونیکی است که شما با استفاده از تمام وقت و نمی تواند انجام دهد بدون

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
اگر شما با دقت اشاره کردن به یک دستگاه الکترونیکی است که شما با استفاده از تمام وقت و نمی تواند انجام دهد بدون آن احتمالا متعال گوشی های هوشمند. ما استفاده می شود به تکیه بر روی تلفن های ما برای بسیاری از چیزهایی که آن را تقریبا ترسناک است. Elon Musk یک بار گفت که ما نیازی به ترس از تبدیل شدن به سایبورگ در آینده از آنجا که ما در حال حاضر هستند. ما متصل به تلفن های ما تمام وقت, و این درست است که ما انگشتان دست و چشم نیست بهترین رابط. نکته این است که ما نه ممکن است آگاه از همه بد تحت تاثیر قرار است که گوشی های هوشمند در ورزش ما است. در اینجا پنج گوشی های هوشمند عادت است که شما نیاز به لرزش خاموش است.

1. به طور مداوم به دنبال در تلفن خود


این یکی از بزرگ است. وجود دارد بسیاری از مطالعات در حال حاضر که کراوات بیش از حد گوشی های هوشمند استفاده کنید و گوشی های هوشمند اعتیاد به انواع بیماری های روانی مانند افسردگی و اضطراب و وسواس در رفتار. من می دانم این صدا ممکن است کمی ترسناک و بالا اما آیا تا به حال احساس ترس از رسیدن به گوشی خود را و درک شما آن را ترک در خانه. که با عجله از اضطراب عادی است و شما را به برخی از اقدامات. مختلف وجود دارد دیجیتال تندرستی گزینه های در مدرن ترین گوشی های هوشمند - آنها را امتحان کنید. نگاهی به پیاده روی رایگان از گوشی های هوشمند خود را و یا اگر شما در حال کار با قرار دادن گوشی خود را در یک کشو یا خارج از دید. برخی از مطالعات نشان داده اند که مردم در حال کارآمد تر در محل کار هنگامی که آنها می توانید ببینید تلفن خود را. شما شگفت زده خواهید شد چه تفاوت آن را در واقع می کند.

2. گرفتن عکس یا ضبط ویدئو به جای لذت بردن از یک رویداد


گوشی های هوشمند را با موفقیت به جای فندک در سالن های کنسرت و که ممکن است خوب اما بیشتر فشار دادن مهم است. مردم هستند تا با تمرکز بر اعتبار حضور خود را در جای خنک مانند یک کنسرت و یا یک تعطیلات عجیب و غریب مقصد که آنها قادر به لذت بردن از آن است. شما برای پرداخت یک رویداد زندگی می کنند درست است ؟ پس چرا شما تا تمایل به مصرف آن از طریق گوشی های هوشمند و صفحه نمایش ؟ فقط با قرار دادن گوشی خود را پایین تمرکز بر خواننده و گیتاریست احساس می کنید که, خود ارضایی, لذت بردن از نور خورشید بر روی صورت خود بوی دریا. شانس هستند که شما نمی خواهد حتی تماشای این فیلم های ضبط شده بعد.

3. مست-smarphoning


من می دانم که آن را ساخته شده است تا کلمه اما آن را شامل برخی از مهمترین پشیمان گوشی های هوشمند اشتباهات مردم تمایل به ایجاد. اگر شما تا به حال چند طرح و نشان سابق خود را تمام احساسات شما قرار داده ایم زیر فرش زمانی که شما دو شکست نیست. این یک ایده بد است که به ندرت به پایان می رسد تا به خوبی.

شانس هستند شما خودتان را شرمسار یا با تایپ کردن چیزی کاملا نامناسب و یا فقط با ارسال پیامک عجیب به دلیل مهارت تایپ کردن خود را با گرفتن یک ضربه. این امر به Facebook posts, مسنجر, Instagram, اس ام اس (هستند کسانی که هنوز هم یک چیز؟), و عملا هر نوع ارتباطی است که شامل گوشی های هوشمند خود را.


4. Oversharing


این یکی است که از نزدیک مربوط به مست-smartphoning. ما گاهی اوقات تمایل به overshare چیز حتی زمانی که ما هوشیار هستید. آن را مانند یک چیز بد است ؟ بله و نه. های مربوطه اطلاعات خود را با دوستان نزدیک است چیزی کاملا درست اما هنگامی که شما شروع به طور مداوم نوشتن در مورد فعالیت های روزمره خود مانند غذا خوردن, تمیز کردن, راه رفتن سگ روی ظروف و.... همه چیز شروع به رفتن به دریا. من نمی گویم که این لحظه نمی تواند جالب و ارزش های. این کیفیت بیش از کمیت است. و علاوه بر این, شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن یک یا دو چیز در مورد خود را به یک رمز و راز است. این راه مردم خواهد ماند کنجکاو و به طور کلی علاقه مند به شما طولانی تر است.

5. با استفاده از گوشی های هوشمند خود را در موقعیت های خطرناک


کل وجود دارد کشت از تصادفات هنگامی که جهانی شد PokemonGO-دیوانه. این فقط یک تصویر از یک مشکل بزرگتر - مردم پریشان در موقعیت های خطرناک. بدون تضعیف توانایی ما به چند کاره هستند, گاهی اوقات ما نیاز به توجه کامل ما به منظور اجازه نمی دهد همه چیز به جنوب. این شامل پیاده روی در اطراف شهرستان در یک ساعت شلوغ اجرای پول عملیات ، ممکن است عواقب وخیم. اگر شما کاملا باید با استفاده از تلفن خود را در چنین حالات مطمئن شوید که شما به حداقل رساندن خطرات با استفاده از دست یا دستگاه های هوشمند خود را دستیار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب