5 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند گوگل در حالت ناشناس جاسوسان بر شما

گوگل در حالت ناشناس مرورگر تنظیم است که اجازه می دهد تا کاربران احتمالا گشت و گذار در وب خصوصی بدون اطلاعات شن

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 خرداد 1399
  • گوگل در حالت ناشناس مرورگر تنظیم است که اجازه می دهد تا کاربران احتمالا گشت و گذار در وب خصوصی بدون اطلاعات شناسایی خود را پشت آنها به عنوان انجام این کار — حداقل این چیزی است که فرد به طور متوسط ممکن است فکر می کنم.
  • یک کلاس جدید-طرح دعوی در دادگاه اقدام, اما, فقط واصل شده و مدعی است که در واقع مخالف کامل مورد است که گوگل رفتار بیشتر شبیه به شنود غیر قانونی است.
  • یک سخنگوی گوگل گفت: این شرکت به شدت در دفاع از خود در برابر این ادعا است.

تمام کسانی که در زمان شما برای باز کردن یک جدید Google Chrome پنجره و سعی کنید به مرور اینترنت در اصطلاح "حالت ناشناس" ممکن است به عنوان ناشناس به عنوان شما فکر می کنم در واقع با توجه به پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه گوگل در روز سه شنبه این شرکت است که در واقع جاسوسی بر روی فعالیت های کاربران در حالی که در این محیط مشغول است.

طرح دعوی در دادگاه — پرونده در دادگاه فدرال در سن خوزه کالیفرنیا — متهم گوگل شرکت مادر الفبا, Inc. از بی سر و صدا جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه که مردم انجام آنلاین و چه سایت های آنها مراجعه کنید در حالی که در مرورگر خصوصی حالت در هر عصر ایران. از متن طرح دعوی در دادگاه: "گوگل وعده مصرف کنندگان که آنها می توانید فهرست وب خصوصی' و اقامت در کنترل از آنچه اطلاعات [کاربران] به اشتراک گذاری با Google.' برای جلوگیری از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با, گوگل, گوگل توصیه می کند که مصرف کنندگان آن تنها نیاز به راه اندازی یک مرورگر مانند گوگل کروم, سافاری, مایکروسافت, لبه یا فایرفاکس در حالت مرور خصوصی.' هر دو اظهارات نادرست هستند."

در واقع زبان در کت و شلوار ادامه می دهد که کاربران را به هر دو یا هر دو از این مراحل شرکت "همچنان به مسیر جمع آوری و شناسایی خود را مرور اطلاعات در زمان واقعی در مغایرت با قوانین فدرال و ایالتی در استراق سمع و نقض حقوق مصرف کنندگان به حریم خصوصی است."

اندازه پیشنهادی کلاس از شاکیان این عمل می تواند شامل اعداد در "میلیون ها نفر" با توجه به این که همچنین به دنبال حداقل 5000 دلار خسارت برای هر کاربر برای نقض کالیفرنیا قوانین حفظ حریم خصوصی و همچنین فدرال شنود اساسنامه.

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه گوگل سخنگوی خوزه کاستاندا گفت: این شرکت قصد دارد به شدت در حال دفاع از خود در برابر اتهامات ساخته شده در اینجا. وی همچنین با اشاره به افشای زیر ساخته شده در هر زمان شما برای باز کردن یک برگه ناشناس جدید. در اینجا چیزی است که شما ببینید زمانی که شما انجام دهید:

منبع تصویر: گوگل

توجه داشته باشید که ستون دوم از نقاط گلوله, که توضیح می دهد که حتی در حالت ناشناس "فعالیت های خود را هنوز هم ممکن است قابل مشاهده به وب سایت شما بازدید کارفرمای خود و یا مدرسه (و) ارائه دهنده سرویس اینترنت شما."

"حالت ناشناس در گوگل کروم به شما می دهد انتخاب برای مرور اینترنت بدون فعالیت بودن ذخیره شده در مرورگر خود و یا دستگاه" کاستاندا گفت: با توجه به نیویورک تایمز.

در یک یادداشت مرتبط گوگل ساخته شده برخی از تغییرات بزرگ به حالت ناشناس مرور در طول سال گذشته از جمله بسته شدن یک راه گریز است که اجازه وب سایت برای تشخیص ناشناس مرور جلسات. اخبار ناشران باید در پاسخ به این حرکت که در غیر این صورت اجازه می دهد مردم حتی آزادی بیشتری به استفاده از حالت ناشناس جلسات به انجام یک پایان اجرا در سراسر paywalls با به طور فزاینده ای نیاز به کاربران برای ثبت نام و ورود به سیستم به عنوان یک کاربر ثبت نام شده اگر شما می خواهید برای مشاهده ناشران محتوا در همه.

منبع تصویر: Alastair گرانت/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب