4G-تنها آیفون 12 ورزشی یک صفحه نمایش ال سی دی انتظار می رود که هزینه $549

با توجه به سرمایه گذاری بانکی شرکت Wedbush را تحلیلگر دانیال ایوس اولین 5G آی فون می تواند منجر به یک سوپر چرخ

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 تیر 1399
با توجه به سرمایه گذاری بانکی شرکت Wedbush را تحلیلگر دانیال ایوس اولین 5G آی فون می تواند منجر به یک سوپر چرخه. اما پس از آن دوباره شبکه های 5G را راه اندازی نمی در همه جا و همین دلیل است که اپل ظاهرا شاخص دو 4G آیفون 12 مدل بیش از حد. هر یک نکته جدید از امگا نشت و شایعات قیمت LTE-تنها آیفون 12 شروع خواهد شد در $549.

یک قبلی گزارش کرده بود نشان داد که تنها در مدل پایه در دسترس خواهد بود در 4G و طعم بیش از حد. آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند دو 4G-آماده آیفون مدل ها بر روی کارت به عنوان فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه می گوید نیز وجود دارد LTE آیفون حداکثر 12 و از آن خواهد شد در قیمت $649.

تا چند روز پیش مشترک توافق شد که اپل عرضه خواهد کرد و چهار, آیفون, 12 مدل در سه اندازه و همه آنها خواهد بود 5G آماده است. صف شد و انتظار می رود عبارتند از: 5.4 اینچ, آی فون, 12 6.1 اینچی آیفون 12 حداکثر یک 6.1 اینچی آیفون 12 Pro و یک 6.7-اینچ, آی فون, 12 Pro Max.


و سپس کاملا به تازگی گزارش شده پنجمین مدل از آی فون 4G 12 - نیز در آثار. در واقع این است که اطلاعات جدید و بیشتر یک گزینش از آنچه شنیده بود قبل از.


ورود به سطح 4G-iPhone 12 ممکن است ورزش یک صفحه نمایش ال سی دی

اگر شش, آیفون, 12 مدل به نظر نمی رسد ممکن است برای شما, ما می خواهم به تنه زدن حافظه خود را. بازگشت در ماه دسامبر 2019, تحلیلگر Jun Zhang از Rosenblatt Securities ادعا کرده بود که اپل را از راه اندازی شش, آیفون, 12 مدل در سال 2020 از جمله دو مدل 4G که یکی از آنها می توانست یک صفحه نمایش ال سی دی.

ژانگ نیز گفت که آیفون 5G 12 مدل را از ویژگی های یک "تعدادی از قطعات مختلف به طور کامل" هنگامی که در مقایسه با مدل LTE.


همه 5G آیفون 12 مدل به احتمال زیاد طراحی شده توسط A14 Bionic چیپ ست و از ویژگی های صفحه نمایش OLED. آیفون 12 و آیفون 12 حداکثر ظاهرا دوگانه-سیستم دوربین در حالی که beefier مدل انتظار می رود به یک دوربین سه گانه راه اندازی خواهد شد که شامل یک LiDAR سنسور عمق. علاوه بر این مدل بالاتر پایان نیز متهم به حمایت از 120Hz به "ارتقاء" نرخ تجدید و بزرگتر باتری به نگه دارید تا با آن. فرم فاکتور از مدل های جدید خواهد شد به احتمال زیاد شبیه به آی فون 4.

اگر اپل است که در واقع برنامه ریزی برای راه اندازی شش, آیفون, 12 مدل, طرفداران خواهد بود برای انتخاب خراب با قیمت با شروع از $549 و رفتن تمام راه را به $1,399 برای specced کردن مدل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن