10 راه سامسونگ یک رابط کاربر بهتر است از سهام آندروید

سامسونگ یک سفارشی UI و رابط کاربری است که به راحتی نسخه ای از آندروید است که بسیاری از افراد را تشخیص دهد. پس

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399

سامسونگ یک سفارشی UI و رابط کاربری است که به راحتی نسخه ای از آندروید است که بسیاری از افراد را تشخیص دهد. پس از همه سامسونگ را به فروش می رساند بنابراین بسیاری از تلفن های سراسر جهان و نه فقط flagships اما حتی بودجه گوشی های سامسونگ با همان رابط کاربری است.

در روز هنگامی که یک UI شناخته شده بود به عنوان TouchWiz آن را به حال شهرت بد. این شرکت در تلاش بود تا همه چیز مناسب و سینک آشپزخانه و این منجر به یک رابط است که احساس خسته کننده و اغلب با تمرکز بر ویژگی مبهم نیست هر کس واقعا در مورد مراقبت. سریع به جلو به زمان حاضر و با این حال همه چیز تغییر کرده است. یکی UI بهتر به نظر می رسد و هنوز هم ارائه می دهد ویژگی های بیشتر از این پس به نام "سهام" یا "پاک" آندروید تجربه همه که بدون اینکه قریب به اتفاق. آن را هنوز هم آن جوانب مثبت و منفی, البته, و بسیاری از مردم هنوز هم می خورم عملکرد برتر از پاک کردن گوشی های آندروید مانند آنهایی که ساخته شده توسط گوگل خود را, اما همچنین OnePlus و موتورولا.

این مقاله نمی خواهد به این نوع از مقایسه اما آنچه که ما می خواهم به شما نشان می دهد که راه های کوچک است که سامسونگ یک سفارشی UI و رابط کاربری به ارمغان می آورد ارزش بیش از سهام آندروید است. این ویژگی های منحصر به فرد است که سامسونگ یک رابط کاربر بهتر از سهام آندروید! خوانده شده در...

یکی UI یک بازی پرتاب


اگر شما بازی بازی های بر روی گوشی شما, شما می دانید که چگونه آزار دهنده می توانید آن را هنگامی که شما در حال قطع شده توسط یک تماس یا یک پیام و شما از دست این لحظه مهم در بازی است. سامسونگ فراهم می کند یک بازی پرتاب است که به شما می دهد کنترل دقیق بر اطلاعیه در حالی که شما در حال بازی بازی ها علاوه بر آن کمک می کند تا بهینه سازی عملکرد بازی بنابراین شما می توانید بهترین کیفیت و مسطح تجربه. متاسفانه بسیاری از "پاک" گوشی های آندروید فاقد چنین یک تابع.

یکی UI دارای دو مسنجر


اگر شما در حال دستکاری بین چند حساب در یک زن و شوهر از شبکه های اجتماعی و پیام و... شما در صورت مشکل در اکثر "پاک" گوشی آندروید یا اپل. با گوشی های سامسونگ شما می توانید به طور همزمان اجرا دو حساب از بسیاری از برنامه های: دو جداگانه Instagram حساب ؟ ممکن است! دو اسکایپ / شل / Facebook Messenger / هر آنچه که شما با استفاده از ؟ آسان! که یکی از ویژگی های بزرگ برای کسانی که multitaskers.

یکی UI می آید با یک پوشه امن


اگر شما اطلاعات حساس (و یا اجازه دهید آن صورت, چند "تند" عکس ها) وجود دارد یک محل که در یک گوشی سامسونگ و آن را در پوشه امن. که یک جایی در این سیستم که با رمز محافظت شده است, بنابراین حتی اگر کسی موفق به باز کردن گوشی خود را, آنها هنوز هم قادر نخواهد بود به یک نگاه در داخل پوشه امن و بدون تایپ کردن رمز عبور دوم.

یکی UI استفاده نمی کند خدا-افتضاح زشت سهام آندروید از emoji

اگر یک چیز وجود دارد شما به سادگی نمی تواند بدون در مدرن پیام کوتاه است که به از emoji. ناز شکلک بیش از فقط teenage خاک: اضافه کردن آنها را مفید زمینه و قصد به اظهارات نوشته شده که اصلا ذاتا ارائه آن نوع از جزئیات. به علاوه emoji فقط سرگرم کننده برای استفاده است. اما یک مشکل وجود دارد در emoji زمین و این مشکل گوگل است. این شرکت به نظر می رسد که به طور کامل رها شده از emoji و راه انبار اندروید emoji نگاه... فقط شنیع. که باید یکی از دلایلی است که چرا برخی از شرکت ها مانند سامسونگ خود را emoji که حداقل نگاه خوب است.


یکی UI مادری screen recorder

یکی دیگر از ویژگی های مفید است که هنوز هم از دست رفته در اندیشه بومی screen recorder. آیا شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن بخشی از یک فیلم یا یک بازی ضبط صفحه نمایش است که فوق العاده مفید است به خصوص هنگامی که آن را بومی و نمی کشد تا منابع اضافی. سامسونگ تا به حال که از ویژگی های در حالی که برای و آثار آن را به زحمت به عنوان شما می خواهم انتظار هر تلفن مدرن خواهد شد. ما آرزو "سهام" اندروید اضافه شده این در آینده نزدیک به عنوان به خوبی.


یکی UI مفید iOS مانند battery stats


اگر ما تا به حال به این نکته اشاره ما بزرگترین گله با گوشی های هوشمند مدرن است که باید به عمر باتری. حتی بهترین گوشی های این روزها هنوز هم در آخرین مورد روز یا حتی کمتر اگر شما استفاده از آنها را به شدت. که در آن داشتن باتری مناسب آمار فوق العاده از ویژگی های خوب. مطمئن شوید که آن را تعویض بازی در هر راه, اما آن را به خوبی قادر به دیدن شکست خود را در استفاده از باتری. سامسونگ یک رابط کاربر اضافه می کند که در حالی که شما لازم نیست که دقیق اطلاعات باتری در سهام آندروید است که ما پیدا کردن خسته کننده است.

یکی UI می آید با یک رابط بصری و قابل تنظیم برنامه دوربین


دوربین برنامه چیزی است که هر تولید کننده می کند خود به خود و البته نیز وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک سهام گوگل برنامه دوربین... و آن را نگاه نمی کند و یا عملکرد بزرگ است. سامسونگ نرم افزار دوربین در یک UI از سوی دیگر کاملا درخشان: شما می توانید سفارشی که دقیق حالت را نشان می دهد در برنامه دوربین رابط کاربری خوبی گذاشته پشتیبانی از حرکات آن به ارمغان می آورد ویژگی های مفید. این یک چیز دیگر سازندگان تلفن می توانید به قرض گرفتن از سامسونگ.

یکی UI و Samsung apps

در حالی که همه ما می توانید موافقت کنید که با داشتن برنامه های تکراری در گوشی های هوشمند خود است که فوق العاده آزار دهنده است ما نمی توانیم همچنین انکار است که برخی از برنامه های کاربردی است که سامسونگ بسته های نرم افزاری در یک UI واقعا مفید در راه است که برنامه های گوگل ممکن است. برای مثال سامسونگ مرورگر پشتیبانی از تیره حالت است که آثار بزرگ و باعث می شود خواندن در شب بسیار آسان تر در چشم. به طور پیش فرض گالری برنامه نیز بسیار پاسخگو و عاری از درهم و برهمی. آب و هوا برنامه می آید با یک مقدار خوبی از لهستانی و شعله ور شدن بصری که سهام گوگل برنامه آب و هوا ندارد. برای برخی افراد این ویژگی های خاص ممکن است بسیار مهم و برای آنها برنامه های گوگل ممکن است یک جایگزین بهتر است. برای دیگران این ویژگی حمل ارزش افزوده منحصر به فرد است که به سامسونگ تجربه کنید.

سامسونگ دگزامتازون و Samsung Link برای ویندوز

سامسونگ دگزامتازون سیستم اجازه می دهد تا یک سطح عبور-operability بین گوشی و کامپیوتر شما است که شما به سادگی نمی توانید بر روی گوشی های دیگر. و سپس شما همچنین باید سامسونگ لینک به قابلیت های ویندوز (در دسترس در پایان بالاتر گوشی های سامسونگ مانند S10, توجه داشته باشید 10 و S20 سری). هنگامی که راه اندازی آن اجازه می دهد تا شما عبور دستگاه کپی و چسباندن و علاوه بر آن باعث می شود آن را ممکن است برای پاسخ به متون و اطلاعیه های خود را از ویندوز دستگاه است که می تواند بسیار مفید.

یکی UI دارای آسانسور به پی


یکی از مفید ترین ویژگی های اپل است که چگونه به سرعت روی صفحه نمایش در زمانی که شما فقط بلند کردن تلفن. بسیاری از سهام در گوشی های اندروید با این حال عدم استفاده از این قابلیت به طور کامل. خوشبختانه سامسونگ در یک UI دارای آسانسور به پی. آن را به صورت پیشفرض روشن است اما شما می توانید به تنظیمات بروید و آن را فعال کنید و این باعث می شود برای یک مقدار بیشتر گردیده و تجربه دل انگیز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب