10 فیلم را نشان می دهد و به سازمان دیده بان در Netflix بکشد قبل از اینکه آنها را ترک در ژوئن

Netflix در حال از دست دادن 72 فیلم را نشان می دهد و از آن جریان خدمات در ماه ژوئن سال 2020 است. هر فصل از تمام

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 خرداد 1399
  • Netflix در حال از دست دادن 72 فیلم را نشان می دهد و از آن جریان خدمات در ماه ژوئن سال 2020 است.
  • هر فصل از تمام زمان کلاسیک Mad Men و سلامتی خواهد رفت تا پایان ماه ژوئن است.
  • دیزنی خروج در ادامه نیز با نیا و Avengers: Infinity War مجموعه به ترک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر من مجبور به انتخاب ترین تاثیرگذار نشان می دهد که من کشف از طریق Netflix آن را نمی خواهد BoJack Horseman, غریبه, چیز, Mindhunterیا هر یک از دیگر بسیار جذاب سری اصلی که باید عرضه خدمات در طول سال. هیچ نشان می دهد که به ضرب گلوله به بالای لیست من از تمام زمان های مورد علاقه من بعد از تماشای آن از آغاز تا پایان در Netflix بکشد شد به سلامتی. در حالی که برخی از مردم کشف, دفتر, پارک ها و تفریح و سرگرمی, دوستان, و یا Schitt نهر برای اولین بار در جهان محبوب ترین خدمات جریان های کلاسیک من طنزهای انتخاب شد کمی بیشتر باستان.

اگر به هر دلیل شما هرگز داده شده به سلامتی شانس, من به شما التماس به تجدید نظر قبل از اینکه برگ Netflix بکشد. این حیرت انگیز است که چگونه به خوبی به سلامتی نگه می دارد تا تقریبا 40 سال پس از اولین و پس از آن منازعه شما, شما نمی قادر خواهد بود برای متوقف کردن تا زمانی که شما به تماشای تمام فصل 11. خوشبختانه شما یک ماه تمام به تماشای آن بیش از حد.

به نحوی, به سلامتی نیست تنها تلویزیونی شاهکار ترک Netflix در ماه ژوئن. تمام 7 فصل Mad Men در حال گرفتن مرخصی خود را به عنوان به خوبی و در حالی که آن را هرگز کلیک با من راه برخی از دیگر عصر طلایی درام را اکثر مردم به نظر می رسد آن را دوست دارم. اما قابل توجه ترین در خروج از همه باید Avengers: Infinity War. به آرامی اما مطمئنا دیزنی+ شده است جمع آوری تمام طیف فیلم هایی مانند بی نهایت سنگ و تا پایان ماه ژوئن تنها مارول فیلم چپ در Netflix خواهد بود مورچه و زنبوراست که در واقع ترک در ماه اوت است. این پایان یک دوران است.

در اینجا ده تا از بهترین فیلم را نشان می دهد و Netflix آزادسازی است در ماه آینده و تاریخ که در آن آنها خواهد بود انداختند. اگر شما آنها را قبل از آن شما ممکن است هرگز به آنها را ببینید در Netflix بکشد در همه:

هنگامی که شما تا به حال خود را پر از محتوا خواهد شد که ناپدید شدن از Netflix ماه آینده شما می توانید لیست کامل از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و ویژه اضافه شده به Netflix در ماه ژوئن را به جای خود. اگر شما ترجیح می دهند اصلی کرایه ما همچنین یک تقویم کامل از تاریخ انتشار برای همه Netflix بکشد اصل فیلم و نشان می دهد.

منبع تصویر: جاستینا مینتز/AMC

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب