10 بهترین بازی استراتژی در زمان واقعی برای اندروید و iOS

استراتژی های پوشش طیف به عنوان گسترده ای به عنوان رنگین کمان. بخش مهمی از این طیف هستند زمان واقعی استراتژی و در این مقاله ما نگاهی دقیقتر به برخی از بهترین در میان آنها است.

ما مونتاژ یک دسته از بازی های موبایل را برای شما به طوری چوب در اطراف تا پایان بنابراین شما می توانید انتخاب کنید مورد علاقه خود را!

در حال حاضر, اجازه دهید آن را دریافت کنید با ما اولین عنوان از این دسته!

جنگ هشدار: Red اعیان

جنگ هشدار: Red اعیان یک ترکیب عجیب و غریب بین در طول تاریخ با مضمون نقشه های مربوط به اینده واحد و گرافیک کارتونی. اما در صنعت بازی های تلفن همراه اسپلایسینگ که همه با هم فقط یک روز در دفتر. بازی ادویه جات ترشی جات چیز تا با اجازه دادن به شما انتخاب می کنید یک قهرمان با قدرت پردازش خاص برای کمک به شما در نبرد و tech درخت که از آن شما می توانید انتخاب کنید همه چیز به پژوهش است.

هدف از همه این است که البته برای کمک به شما در شکست دشمنان خود را در میدان جنگ. انتخاب بهترین ترکیب واحد و چهره یک بازیکن دیگر در یکی از پنج موجود عرصه است. هر پیروزی به شما کمک خواهد کرد ایجاد حتی یک ارتش قدرتمند است.

گستره

به عنوان نام نشان می دهد این عمل در گستره حال وقوع است در یک سیاره دیگر. گرافیک این بازی در حال رجعت به اصل تبادل نظر و احساس کلی از این بازی است. آیا انتظار همان سطح از عمق و تنوع آن است.

وجود جناح های مختلف به از را انتخاب کنید اما در این بازی همه آنها انسان و در نتیجه نگاه بسیار به همان شیوه. آن را هیجان انگیز ترین یا سریع ء بازی, اما اگر شما به دنبال چیزی سنتی گستره اعتصاب حق نوستالژی کابل که برای اطمینان حاصل کنید!

RedSun

RedSun است جای تعجب نیست بیشتر Red Alert نوع پرنیان و بر خلاف گستره آن رابط نیست نگاه مانند آن را مستقیما از دهه نود. قضیه بسیار ساده است: ساخت پایگاه خود را ساخت به عنوان بسیاری از واحد به عنوان امکان پذیر است و پایمال کردن دشمن خود را. این یک استراتژی شما را مجبور به قرار دادن برخی از فکر به آن واحد برای مقابله با حریف خود را در بهترین راه در غیر این صورت شما ممکن است در برای تعجب تند و زننده.

اگر شما به دنبال یک کلاسیک RTS است که نه بیش از حد پیچیده و یا زرق و برق دار, RedSun را حفظ خواهد کرد شما را سرگرم در حالی که برای.

فرمان و تسخیر: رقبا

فرماندهی و تسخیر است یکی از محبوب ترین استراتژی در زمان واقعی فرانچایز در جهان و رقبا یک پیچ و تاب و منحصر به فرد در معمولی گیم پلی است که به معنای به طور خاص با تلفن همراه داشته باشید. آن را حذف و یک تن از عناصر مانند سراغ نقشه و گسترش پایگاه های به جای تمرکز تنها در میدان جنگ در جنگهای.

شما قرار داده شده در یک عرصه کوچک که در آن شما در حال مبارزه با یک بازیکن دیگر بر کنترل سه نکته کلیدی. اگر واحد خود را در حال تسلط بر حداقل دو نفر از آنها حریف خود را پایه به زودی چیزی جز قلوه سنگ. Micromanaging واحد و چیدن درست صف در زمان مناسب همان چیزی است که مهم ترین رقبای. دور سریع و سریع, کامل برای پر کردن چند دقیقه از کار افتادگی.

قارچ Wars 2

در نهایت یک بازی است که نمی شامل تانک و دیگر ماشین آلات سنگین. قارچ Wars 2 همه چیز در مورد استراتژی کلان خود را به جای کنترل فرد واحد است. خود را مستقیم سپاه از قارچ رزمندگان به آرامی بر روی نقشه و پیروزی با شما است. که آسان تر از انجام گفت ، حریف خود را ممکن است یک مار اب زیر کاه خود و تلاش برای اجرای یک حرکت استراتژیک شما هرگز ببینم. در واقع شما آن را ببینید آیند اما ممکن است آن را خیلی دیر شده برای مقابله با آن است.

قارچ Wars 2 سرد است و طراحی منحصر به فرد و گیم پلی سرگرم کننده است که خواهد شد که شما رو برای ساعت.

Rebel, Inc.

Rebel, Inc. واقعا خالص بازی RTS اما گیم پلی منحصر به فرد می سازد آن را شایسته برای ذکر در لیست ما است. در آن هدف شما این است برای ایجاد ثبات در یک منطقه ویران شده توسط طالبان و آوردن صلح پایدار. برای انجام این کار, شما باید هوشمندانه استفاده از منابع خود را برای مقابله با تهدیدات در چند جبهه. از تلاش برای جلوگیری از کشور از لغزش به هرج و مرج با سرمایه گذاری در زیرساخت ها برای مبارزه با نیروهای شورشی در کوه, این بازی به چالش کشیدن مهارت های استراتژی خود را در بسیاری از راه های.

بازی نمی خواهد به شما ضربه ای دور با گرافیک اما عمق است به اندازه کافی به شما در حفظ و بازی برای راه طولانی تر از شما می خواهم انتظار.

کهکشان Reavers

بازگشت به sci-fi اما در کهکشان Reavers عمل می گیرد در فضا خود را. این بازی یادآور محبوب MMO حوا آنلاین, اما آن را بسیار ساده و با تمرکز بر روی جنگ های هیجان انگیز بین سرد به دنبال کشتی های فضایی. شما می توانید جمع آوری یک ناوگان از کشتی ها از هر یک از 8 کلاس مختلف هر کدام با نقاط قوت خود و نقاط ضعف است. با به اندازه کافی منابع آن شما می توانید ارتقاء در هر هنر و صنعت با تجهیزات است که مناسب روش بازی خود را بهترین. پس از آن زمان شروع به فتح سیستم های ستاره ای!

کهکشان Reavers’ مقیاس حماسی و تصاویری از آن را یکی از بهترین فضا زمان واقعی استراتژی برای تلفن همراه در حال حاضر.

جنگ پادشاهان

جنگ پادشاهان است که متاسفانه در دسترس تنها در اندیشه اما ما نمی گذشت در آن است. این بازی یک آشفته بازار از Age of Empires وارکرفت و موزیک, عناصر, همه پیچ خورده از طریق تلفن همراه منشور. شما باید تمدن های مختلف شما باید اژدها شما باید اورک ها اساسا تمام کالاهای اساسی از فانتزی RTS به یک ترکیب.

فرماندهی صدها واحد و مارس به سمت پایگاه دشمن شما اما مراقب باشید چرا که یک موج تشنه به خون رزمندگان ممکن است در آینده راه خود را به عنوان به خوبی. این بازی چیزی است که شما تصور کنید وقتی که شما شنیدن یک استراتژی زمان واقعی و آن را بر روی تلفن خود را!

بوم و ساحل

Boom beach یک مطلب معمولی بازی موبایل اما هنوز چند RTS عناصر. شما باید جزیره خود را بر روی یک نقشه با تن از بازیکنان دیگر و شما در حال تلاش برای زنده ماندن حملات خود را در حالی که ساخت ساختمان ها و آموزش نیروهای نظامی خود را. هنگامی که شما فکر می کنم که رفتن زمان خالی کردن ارتش خود را بر روی دشمن خود را در ساحل و به نزاع. اما تعداد زیادی از ارتقاء و ارتش ترکیب شما می توانید آن را بسیار پیچیده تر از آن به نظر می رسد. لیستی از چیزهای که شما می توانید باز کردن تقریبا بی پایان همیشه وجود دارد چیزی قوی تر به کار به نسبت.

مراقب باشید هر چند رونق ساحل را می توان در زمان نزول گیم پلی بسیار اعتیاد آور است.

Art of War 3

و در نهایت ما باید هنر جنگ 3. این است که احتمالا بیشتر جلا و به خوبی طراحی شده زمان واقعی بازی استراتژی برای گوشی های هوشمند است. تصاویری به وضوح به معنای واقعی اما آنها چشم نواز با این وجود و اثر هستند و در نقطه. شما می توانید انواع زیادی از ساختمان ها و واحد و شما را به کنترل هر جنبه ای از روش بازی خود را درست مثل شما که در یک بازی RTS ساخته شده برای PC. رابط کاربری بصری و آسان برای استفاده: هیچ آیکون کوچک است که سخت به فشار در هرج و مرج جنگ.

خاموش میدان جنگ وجود دارد مقدار زیادی از تصمیم گیری را به عنوان به خوبی. از این دوره از مبارزات انتخاباتی خود را برای ارتقاء شما می توانید به واحد خود را آن همه در دست شما.

Art of War 3 را ارائه می دهد جامع ترین real-time-strategy تجربه برای تلفن همراه و آن را یک برکت و رحمت است که این بازی رایگان است را به بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net